9. 6. 12 08:45 TEMPO Prague United GTL A 10. 3:5 (0:4)
Zápas vyhráli hosté zaslouženě. Roman Bačák, Vít Zukal
Roman Jireš – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Jan Makal, Jaroslav Moc, Michal Šíp, Radim Tichý vs David Knirsch – Sina Almiran, David Dvořák, Tomáš Junger, Mikhail Sakharov, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Martin Vyhnal
13., 27., 37. David Dvořák
24. Sina Almiran
25. Lukáš Semecký
2. 6. 12 10:00 ZAK GTL A Callida CS 9. 2:2 (0:0)
Velmi pěkné utkání, domácí v závěru zbytečně inkasovali a přišli o vítězství. Lukáš Šeda, Marek Fišer
GTL A Callida CS
Lukáš Semirád – Sina Almiran, David Dvořák, Tomáš Junger, Alexandros Koranis, Mikhail Sakharov, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Martin Vyhnal vs Arnošt Adámek – Marek Červenka, Jiří Drábek, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Michal Nehyba, Radek Nezval, Daniel Schleichert, Lukáš Souček
32. Tomáš Junger
33. David Dvořák
58. Daniel Schleichert
60. Radek Nezval
26. 5. 12 10:00 DEKAN Boys in Blue GTL A 8. 1:1 (1:1)
Fotbalovější hosté nedokázali využít svých šancí a domácí svojí bojovností vybojovali remízu. Miroslav Procházka, Jiří Sládek
Boys in Blue GTL A
Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Vladimír Červenka, Jiří Heller, Lukáš Kadeřábek, Ondřej Kec, Tomáš Makrlík, Karel Semerád, Ladislav Šulek vs Lukáš Semirád – Sina Almiran, Marek Hladík, Tomáš Junger, Mikhail Sakharov, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Martin Vyhnal
25. Ondřej Kec 8. Mikhail Sakharov
19. 5. 12 11:15 HANSP GTL A Boca Seniors 7. 2:0 (0:0)
Hosté i v pěti dokázali dlouho odolávat. Výborný výkon brankáře byl také příčinou nízké výhry domácích. Roman Pém, Tomáš Pém
GTL A Boca Seniors
Marek Hladík – David Dvořák, Tomáš Junger, Alexandros Koranis, Mikhail Sakharov, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Martin Vyhnal vs Jan Riedl – Roman Hanus, Ondřej Kubrycht, Petr Pošík, Pavel Steiner
44. Marek Hladík
48. Tomáš Junger
12. 5. 12 10:00 zzZARUB Blue flame GTL A 6. 0:6 k.
Průměrný, a vyjma minutové show dua Semirádů, postrádající jakýkoliv smysl a logiku, klidný zápas.
Blue flame GTL A
Josef Janota – Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Martin Kaščák, Michal Němeček, Pavel Soukup vs David Knirsch – Sina Almiran, David Dvořák, Marek Hladík, Mikhail Sakharov, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Martin Vyhnal
26., 59. Michal Němeček 50 Michal Němeček 10. Mikhail Sakharov
21. David Dvořák
27. Lukáš Semecký
50. Lukáš Semecký
5. 5. 12 10:00 ZAK GTL A Stars beer 5. 5:1 (2:0)
Utkání vyrovnané až do vyloučení brankáře, pak byla absence jednoho hráče v poli patrná. Hosté bojovali až do konce o korekci výsledku. Trnka
GTL A Stars beer
Lukáš Semirád – Sina Almiran, Marek Hladík, Tomáš Junger, Mikhail Sakharov, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Martin Vyhnal vs Eduard Skramuský – Hasani Bajram, Petr Havelka, David Kabát, Michal Kratochvíl, Marcin Lukaszewski, Petr Mayer, Miroslav Novotný, Roman Šojdr
23. Lukáš Semecký
28. Marek Hladík
33., 46. Tomáš Junger
60. Martin Vyhnal
35. Hasani Bajram 21. Eduard Skramuský
29. 4. 12 15:00 MIKU4 Saens 1.FC C GTL A 4. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. GTL "A" neproměnili v 1. pološase několik dobrých příležitostí a přišel trest v podobě vedoucí branky Saens. Ve 30. minutě si dezorientovaný obránce Saens vstřelil hlavou po rohu vlastní gól a dostal tak GTL "A" znovu do hry. Ve druhém poločase přidal každý ze soupeřů po gólu a zápas skončil spravedlivou remízou. Čapla
Saens 1.FC C GTL A
Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Petr Němeček, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa vs David Knirsch – Sina Almiran, Václav Dušák, David Dvořák, Marek Hladík, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Martin Vyhnal
8. David Haleš
32. Miloslav Smetana
30. OG
44. Martin Vyhnal
36. Martin Vyhnal
21. 4. 12 10:00 ZAK GTL A Ross Crock 3. 7:0 (3:0)
V tomto duelu bylo GTL "A" o třídu jinde než Ross Crock. Navíc jeho hráči neměli zbraň na překonání gólmana Nováka. 7:0 bylo dostatečným vyjádřením sil na place. Petr Jambor ml., Petr Jambor ml.
GTL A Ross Crock
Pavel Novák – Sina Almiran, David Dvořák, Marek Hladík, Tomáš Junger, Alexandros Koranis, Mikhail Sakharov, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Martin Vyhnal vs Petr Hájek – Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Michal Jašpr, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Tomáš Přibyl, Jan Sočava
5. Lukáš Semecký
9. Martin Vyhnal
25., 60. Tomáš Junger
35. Mikhail Sakharov
49. David Dvořák
52. Sina Almiran
14. 4. 12 11:15 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A GTL A 2. 2:1 (1:1)
Bojovný a běhavý fotbal s mnoha fauly. Hosté po gólu přímo z rohu již v 6. minutě srovnali na 1:1. Poté bylo k vidění hodně zbytečných strkanic a do druhé půle šli Plameňáci v oslabení. Přesto pět munut před koncem z přímého kopu strhli vítězství na svou stranu. Rosenberger
Plameňáci 1.FC A GTL A
Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf vs David Knirsch – Sina Almiran, Marek Hladík, Tomáš Junger, Alexandros Koranis, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Martin Vyhnal
2. Michal Jun
55. Tomáš Neužil
28 Josef Pospíšil
30 Josef Pospíšil
6. Tomáš Junger 28. Lukáš Semecký
55. Lukáš Semirád
31. 3. 12 10:00 ZAK GTL A Torpedo Cannabis 1. 5:1 (2:0)
Nováček nestačil na nasazené tempo domácích, po sympatickém výkonu dali alespoň gól.
GTL A Torpedo Cannabis
David Knirsch – Marek Hladík, Alexandros Koranis, Juraj Sabol, Lukáš Semecký, Lukáš Semirád, Martin Vyhnal vs Pavol Habuda – Miroslav Blaško, Vojtěch Chlan, Viktor Holubec, Jiří Kopřiva, Ján Labant, Martin Motl