Ne 10.6.12 18:30 HOSTI The Penguins 6:5 B United clans   (HL3D)
Ne 10.6.12 19:45 HOSTI FC Střešovice The Penguins 6:5 XXL   (VL3D)

23. 6. 12 12:30 HANSP Saens 1.FC C Boca Seniors 11. 3:1 (2:0)
Pavel Smetana – Jiří Brožka, Petr Němeček, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa vs Jan Riedl – Jaromír Knill, Ondřej Kubrycht, David Malý, Štěpán Matýs, Pavel Steiner
38. Daniel Novotný
42. Štěpán Matýs
9. 6. 12 10:00 zzZARUB Blue flame Saens 1.FC C 10. 0:6 k.
3. 6. 12 15:00 MIKU1 Saens 1.FC C Stars beer 9. 3:6 (1:1)
Vyrovnaný zápas nad úrovní 6. ligy rozhodla lepší efetivita mužstva Stars Beer. Tomáš Erben, Jiří Tecl
Saens 1.FC C Stars beer
Pavel Smetana – Jiří Brožka, Petr Němeček, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Roman Váňa vs Petr Havelka – David Kabát, Michal Kratochvíl, Marcin Lukaszewski, Petr Mayer, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Roman Šojdr
46. Roman Šojdr
27. 5. 12 16:15 MIKU4 Target FC Saens 1.FC C 8. 2:5 (2:1)
V první půli zasloužené vedení Targetu. Ve druhé se začal projevovat nejlepší hráč zápasu Ungr a jeho tým zaslouženě otočil. Jan Janovský, Ondřej Honc
Target FC Saens 1.FC C
Michal Pacas – Petr Bulín, Václav Hájek, David Haštaba, Filip Horák, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Petr Němeček, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa
5. Marek Olos
27. Vojtěch Mikeš
17., 44., 50., 56. Robert Ungr
57. Daniel Novotný
19. 5. 12 11:15 P3 Ross Crock Saens 1.FC C 7. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání kde Saens utočili a Ross Crock hlavně bránil. Bohužel tlaku neodolal. Zasloužené vítězství hostů.
Ross Crock Saens 1.FC C
Petr Hájek – Jan Harák, Michal Jašpr, Petr Liška, Milan Mach, Jaroslav Plachý, Jan Sočava vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, Petr Němeček, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa
42. Roman Váňa
60. Robert Ungr
12. 5. 12 12:30 zzNOVOB Saens 1.FC C Plameňáci 1.FC A 6. 0:0 (0:0)
Vyrovnané, bojovné a místy až příliš tvrdé utkání. Ondřej Pospíšil, Vladimír Dubský
Saens 1.FC C Plameňáci 1.FC A
Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Petr Němeček, Petr Novák, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Jan Malý, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf
50. Jan Brynda
6. 5. 12 16:15 MIKU4 Torpedo Cannabis Saens 1.FC C 5. 1:6 (1:2)
Ve svižném tempu a oboustranně velmi férově vedený zápas skončil hladkým vítězstvím Saens, který svého soupeře nejen že uběhal, ale předčil jej i kombinačně.
Torpedo Cannabis Saens 1.FC C
Martin Motl – Miroslav Blaško, Miloš Cabala, Jiří Kopřiva, Ján Labant, Marek Mádr vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Petr Němeček, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa
12. Ján Labant 14., 60. Robert Ungr
20. Filip Smetana
35. Roman Váňa
39. Daniel Novotný
47. Miloslav Smetana
29. 4. 12 15:00 MIKU4 Saens 1.FC C GTL A 4. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. GTL "A" neproměnili v 1. pološase několik dobrých příležitostí a přišel trest v podobě vedoucí branky Saens. Ve 30. minutě si dezorientovaný obránce Saens vstřelil hlavou po rohu vlastní gól a dostal tak GTL "A" znovu do hry. Ve druhém poločase přidal každý ze soupeřů po gólu a zápas skončil spravedlivou remízou. Čapla
Saens 1.FC C GTL A
Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Petr Němeček, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa vs David Knirsch – Sina Almiran, Václav Dušák, David Dvořák, Marek Hladík, Lukáš Semecký, Karel Semirád, Lukáš Semirád, Martin Vyhnal
8. David Haleš
32. Miloslav Smetana
30. OG
44. Martin Vyhnal
36. Martin Vyhnal
21. 4. 12 08:45 TEMPO Prague United Saens 1.FC C 3. 4:6 (0:2)
Výborné utkání, první poločas sice za moc nestál, ale ve druhém se hrál parádní fotbálek.
Prague United Saens 1.FC C
Roman Jireš – Pavel Baroch, Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Jan Makal, Michal Papež, Radim Tichý vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, Petr Němeček, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa
38., 58. Jan Makal
39. Lukáš Hartmann
53. Radim Tichý
3., 59. Roman Váňa
8. Filip Smetana
44., 48., 54. Robert Ungr
15. 4. 12 15:00 P3 Saens 1.FC C Callida CS 2. 2:3 (2:2)
Jan Urban, Michal Fejfar
Saens 1.FC C Callida CS
Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Petr Němeček, Daniel Novotný, Filip Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa vs Borek Nagy – Marek Červenka, Jiří Drábek, Dušan Kundrát, Petr Laurich, Michal Nehyba, Radek Nezval, Daniel Schleichert, Petr Šoufek, Josef Táborský
18. Daniel Novotný
28. Filip Smetana
10. Radek Nezval
11. Jiří Drábek
48. Daniel Schleichert
1. 4. 12 15:00 MIKU3 Boys in Blue Saens 1.FC C 1. 4:5 (2:2)
Velmi zajímavé utkání, v němž hosté opakovaně vedli, domácí opakovaně vyrovnávali, naposledy 5 minut před koncem. V samém závěru urvali vítězství přece jen hráči Saens.
Boys in Blue Saens 1.FC C
Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Daniel Bílek, Michal Blažek, Vladimír Červenka, Jiří Heller, Martin Klečák, Karel Semerád, Ladislav Šulek vs Pavel Smetana – Jiří Brožka, David Haleš, Daniel Novotný, Filip Smetana, Miloslav Smetana, Robert Ungr, Roman Váňa