Po 7.5.12 19:00 P2 J.R.Club A R.I.P. A   (HL4A)
Po 7.5.12 20:15 P2 Ferri FC Berlínští lvi   (HL3C)
Út 22.5.12 19:00 METE1 Trenhos Tsunami 99   (HL7C)
Út 22.5.12 20:15 METE1 Medvědi A Motor 1.TF   (HL5C)
Po 11.6.12 18:45 DABLI Tajfun AC Libčice FC   (HL6A)
Po 11.6.12 20:00 DABLI Lachtánci 1.WC Pavana AK A   (HL6B)

24. 6. 12 18:45 DABLI Maverick Bez názvu 11. 5:5 (2:3)
Velice vyrovnané utkání, ve kterém měli domácí mírnější převahu. Závěrečný tlak ovšem nedokázali proměnit v branku a zápas tak skončil zaslouženou remízou. Jaroslav Hlušička, Michal Valašík
Maverick Bez názvu
Jiří Lokvenc – Oldřich Chuchler, Tomáš Gaper, Stanislav Hladký, Jan Kmuníček, Tomáš Kořán, Jiří Mleziva, Roman Pelc vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Lukáš Jasný, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, David Staněk, Miroslav Štětka
4., 24., 49. Jiří Mleziva
36., 39. Roman Pelc
2. Miroslav Štětka
13., 28., 54. Jaroslav Láznička
55. Jan Balíček
17. 6. 12 18:45 zzNOVOB Puk PFC Maverick 10. 9:4 (4:1)
Velmi podprůměrné utkání na 6. ligu. Hostující Maverick pouze ve 4 v poli, přesto často přehrával nekoncentrovaný PUK PFC. Často se povídalo než hrál fotbal. Rosenberger
Puk PFC Maverick
Radek Zukal – Martin Chamberlin, Michael Draisaitl, Michal Klement, Filip Sobota, Jan Špinka, Miroslav Tyburec vs Jiří Lokvenc – Oldřich Chuchler, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Roman Pelc
35. Filip Dlabola
3. 6. 12 20:00 DABLI Maverick Atlanta Žižkov FC 9. 1:3 (1:0)
Vyrovnané utkání, kdy hosté rozhodli dvěmi slepenými góly, na které už domácí nestihli odpovědět. Tomáš Doležal, František Podzimek
Maverick Atlanta Žižkov FC
Lukáš Novotný – Oldřich Chuchler, Filip Dlabola, Tomáš Kořán, Michal Kulhánek, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva, Jiří Pecka vs Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Lukáš Pudil, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Robert Wild, Jan Zikmund
29. Jiří Mleziva 33. Vladek Šlezingr
41. Lukáš Pudil
44. Filip Krutský
27. 5. 12 16:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Maverick 8. 0:3 (0:0)
Utkání plné trefených tyčí na obou stranách, hosté však měli více brankových příležitostí a nakonec zaslouženě zvítězili. Luboš Valent, Alexandr Sirotek
Sokol V.-Notorax B Maverick
Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Petr Jambor ml., Tomáš Kro, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Tibor Rezdovič vs Stanislav Hladký – Oldřich Chuchler, Tomáš Gaper, Tomáš Kořán, Michal Kulhánek, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva
41. Tomáš Gaper
51. Michal Kulhánek
57. Tomáš Kořán
20. 5. 12 20:00 DABLI Maverick Social Members FC 7. 0:6 (0:4)
Ve 48. minutě utkání ukončeno pro pokles hráčů Mavericku pod stanovenou mez, po dvou ČK uvedeno jako ofic. důvod zranění hráče - nedohráno. Rosenberger
Maverick Social Members FC
Jiří Mleziva – Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Michal Kulhánek, Jiří Lokvenc, Lukáš Novotný, Jiří Pecka, Roman Pelc vs Michal Voldřich – Jiří Beran, Michal Beran, Jan Havlík, Martin Holub, Petr Komárek, Filip Svoboda, Tomáš Vaněk
48. Michal Beran
13. 5. 12 20:00 DABLI Talent Praha FC Maverick 6. 4:0 (1:0)
V dnešním utkání se střetli vyrovnané týmy. Domácí byli v koncovce efektivnější. Kohout
Talent Praha FC Maverick
Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Vladimír Hříbek, Tomáš Kynčl, Jan Štangel, Adam Stuchel vs Jiří Lokvenc – Oldřich Chuchler, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Michal Kulhánek, Jiří Mleziva, Lukáš Novotný, Roman Pelc
15., 45. Adam Stuchel
37. Petr Hejkal
40. Vladimír Hříbek
10. Jiří Lokvenc
17. Filip Dlabola
29. 4. 12 18:45 DABLI England Praha Maverick 5. 2:2 (0:1)
Zápas spíše úrovně 9. hanspaulské ligy, kdyby se hrála! Domácí England nedokázal najít recept na hosty hrající ve 4 v poli a byl nakonec rád za remízu. Rosenberger
England Praha Maverick
Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Tomáš Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana vs Jiří Lokvenc – Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jiří Pecka, Roman Pelc
38. OG
57. Tomáš Pém
40 Václav Krček 13. Tomáš Gaper
45. Filip Dlabola
60. Roman Pelc
22. 4. 12 20:00 DABLI Maverick Parukářka FC 4. 8:1 (2:1)
Vyrovnaný první poločas, druhý ovládli hráči Mavericku. Martin Petr, Michal Fišer
Maverick Parukářka FC
Stanislav Hladký – Oldřich Chuchler, Tomáš Gaper, Michal Kulhánek, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva, Roman Pelc vs Jan Šimek – Petr Čada, Jiří Čihák, Radim Fischer, Martin Hodboď, Jiří Janoušek, Aleš Jirásek, Jiří Ornst, Daniel Vaca
1., 2., 45., 56., 60. Jiří Mleziva
36., 48., 58. Tomáš Gaper
5. Jiří Čihák
15. 4. 12 18:45 DABLI Rumové pralinky FC Maverick 3. 5:1 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil. Přibyla- náhradní
Rumové pralinky FC Maverick
Pavel Kohout – Radim Chmelka, Petr Kraus, Sergiu Miron, Michael Predikant, Martin Svoboda, Robert Václavík, Otto Weigert vs Jan Kmuníček – Oldřich Chuchler, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jiří Lokvenc, Miloslav Šmolík
5., 18., 22., 48. Michael Predikant
43. Sergiu Miron
35. Tomáš Gaper
9. 4. 12 20:00 DABLI Maverick Malvazinky 1.FC 2. 5:2 (3:1)
Malvazinky udeřili v 5.minutě Rákosníkem, to by však nesměl mít Maverick snajpra Pecku, který 2góly během minuty otočil skóre. Jako klíčový moment zápasu se ukázala nešťastná klička gólmana Malvazinek, kterého obral o míč Pelc a snadno skóroval. Maverick už náskok udržel a zaslouženě zvítězil.
Maverick Malvazinky 1.FC
Stanislav Hladký – Oldřich Chuchler, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva, Lukáš Novotný, Jiří Pecka, Roman Pelc, Miloslav Šmolík vs Jiří Šesták – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
10., 11., 54. Jiří Pecka
26., 35. Roman Pelc
5. Karel Rákosník
60. Tomáš Houdek
1. 4. 12 17:30 TEMPO Budvarka B Maverick 1. 0:8 (0:5)
Zpočátku se zápas jevil jako celkem vyrovnaný, od 16. minuty ale začali hosté střílet góly a do poločasu bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhé půli padly ještě tři góly do sítě domácích.
Budvarka B Maverick
Petr Kadlec – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Jarkovský, Tomáš Karbula, Jaroslav Marek, Martin Šimáček, Jakub Svoboda vs Stanislav Hladký – Oldřich Chuchler, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jan Kmuníček, Jiří Pecka, Roman Pelc, Miloslav Šmolík