So 31.3.12 11:15 P2 Balbín FC Kalich club Žižkov   (HL7I)
So 31.3.12 12:30 P2 Dynamo UK Partizan Východ   (HL5H)
So 31.3.12 13:45 P2 Power Rangers Praetorians FC A   (HL8K)
So 9.6.12 10:00 BECH Hoptajch team SAS fans   (HL5G)
So 9.6.12 11:15 BECH Kanonýři Sebulba Utd.   (HL8K)
So 9.6.12 12:30 BECH Pivnice U Zpěváčků Power Rangers   (HL8K)

17. 6. 12 20:00 ZAK Pivson a Pofel Medvědi B 11. 0:1 (0:0)
Vyrovnaní utkání, ve kterém byli domácí rychlejší, ale kombinačně a takticky byli vyzrálejší hosté. Trnka
Pivson a Pofel Medvědi B
Mikuláš Preininger – Jáchym Bém, Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Michal Kovář, David Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek vs Jiří Fiala – Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Lubomír Peklanský, Libor Petřina, Leoš Rotter, Pavol Štofej, Jan Zachar
48. Pavol Štofej
10. 6. 12 16:15 P3 Partizan Praha Pivson a Pofel 10. 2:3 (1:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. V 1.půli lepší domácí, ve 2.hosté. Domácí si za prohru můžou sami. Hrát pouze poločas nestačí!!! Jan Kmuníček, Tomáš Kořán
Partizan Praha Pivson a Pofel
Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Michal Jiránek, Pavel Kopřivík, Adam Kůrka, Miroslav Pohunek, Ondřej Pospíšil, Pavel Vojta vs Michal Stoklasa – Martin Hrycej, Matouš Knapp, Michal Kovář, David Pokorný, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
26. Miroslav Ilušák
54. Martin Boledovič
46., 54. Oldřich Sedlák
51. Petr Valášek
3. 6. 12 16:15 P2 Pivson a Pofel Beerchester United 9. 1:6 (0:2)
Hráči obou týmů předváděli pohledné akce, ale hráči Pivsonu vyhořeli na krásu kdy neměli potřebnou produktivitu. Kamil Zelenka, Pavel Řezáč
Pivson a Pofel Beerchester United
Michal Stoklasa – Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Michal Kovář, David Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek vs Štěpán Pavlíček – Miroslav Čanecký, Michal Kubeš, Pavel Štěpánek, Jan Valenčík, Karel Valeš, Petr Vítek
59. Jiří Kolísko 22. Michal Kubeš
29. Jan Valenčík
47. Pavel Štěpánek
54. Miroslav Čanecký
56. Petr Vítek
60. Karel Valeš
27. 5. 12 12:30 P3 Alkohol Vršovice FC Pivson a Pofel 8. 1:2 (1:0)
Pivson předčil Alkohol teprve od 44. minuty, kdy zaslouženě vyrovnal. Od té doby Alkohol běhal pomaleji a nakonec rozhodla hrubka gólmana domácích, který prohrál souboj na hranici vápna a nechal se pár minut před koncem přehrát. Vladimír Mádr, Jan Žemlička
Alkohol Vršovice FC Pivson a Pofel
Jakub Herout – Lukáš Bady, Levan Bokeria, Jan Hrabák, Martin Jermář, David Kosák, Vojtěch Rodr, Vojtěch Sýkora, David Vostřák, Kristian Zradička vs Michal Stoklasa – Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Michal Kovář, David Pokorný, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
6. Martin Jermář 44. Oldřich Sedlák
57. Matouš Knapp
20. 5. 12 17:30 DEKAN Pivson a Pofel Úžas 1.FFS 7. 1:0 (0:0)
Domácí byli šťastnější.
Pivson a Pofel Úžas 1.FFS
Michal Stoklasa – Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Michal Kovář, David Pokorný, Matěj Pokorný, Petr Valášek vs Zdeněk Vlasák – David Dvořák, Petr Hoda, Pavel Krištůfek, Jiří Kult, Jaroslav Malatinec, Jan Šusta, František Tůma, Matyáš Verner
42. Matouš Knapp 36 Petr Valášek
47 Matěj Pokorný
47. František Tůma
13. 5. 12 16:15 P3 Sturm JM Pivson a Pofel 6. 5:2 (3:0)
O utkání rozhodly závěrečné minuty 1. poločasu. Domácí se tak dostali do vedení které si pohlídali. Josef Dufek, Petr Buchta
Sturm JM Pivson a Pofel
Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Martin Hyánek, Martin Klejna, Petr Linx, Petr Ondrejec, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Miloš Zapadlo vs Michal Stoklasa – Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Michal Kovář, David Pokorný, Matěj Pokorný, Mikuláš Preininger, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
24., 31. Martin Hyánek
27. Jiří Ouředník
28., 60. Petr Linx
39. Tomáš Rusý
53. Petr Valášek
6. 5. 12 10:00 HANSP Pivson a Pofel Strážci Pomeranče 5. 3:5 (0:4)
V první půli Pivsoni možná více měli míč na kopačkách, ale produktivní byli Strážci pomeranče ve druhém poločase dle stejného scénáře. Pivsoni 2x inkasovali, ale pak začali zlobit a skóre zkorigovali do přijatelného výsledku.
Pivson a Pofel Strážci Pomeranče
Michal Stoklasa – Matouš Bém, Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Matěj Pokorný, Mikuláš Preininger, Oldřich Sedlák, Petr Valášek vs Richard Zandt – Harry Löwit, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský, Milan Vondra
41., 55., 56. Martin Hrycej 11., 24., 36. Petr Tinka
13., 19. Lukáš Stárek
29. 4. 12 10:00 HANSP Výlov 0.FC Pivson a Pofel 4. 2:2 (2:1)
Hráči Výlov 0.FC dotáhli zápas k zasloužené remíze, když hráli bez střídání proti 12ti mladším hráčům, kteří chtěli patrně chodícím fotbalem bez nápadu a zaujetí soupeře uspat, což se nestalo. Oboustraně férový zápas. Husák
Výlov 0.FC Pivson a Pofel
Vojtěch Hála – Filip Jerhot, Petr Mičánek, Roman Škrach, Pavel Svoboda, Martin Vegricht vs Michal Stoklasa – Matouš Bém, Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Michal Kovář, David Pokorný, Matěj Pokorný, Mikuláš Preininger, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
17., 30. Petr Mičánek 13. Matouš Bém
33. OG
22. 4. 12 17:30 zzZARUB Red Leads Pivson a Pofel 3. 3:4 (2:1)
První poločas měli hosté více ze hry, ale nikdo se neměl ke střele. Začátkem druhého poločasu konečně vystřelili, když nechytatelnou střelou propálili vlastního brankáře. Od té doby obléhali branku soupeře, v poslední desetiminutovce začali střílet a i s trochou štěstí otočili zápas. Tomáš Jirmásek, Jiří Šafka
Red Leads Pivson a Pofel
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Michal Kovář – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jan Pecháček, David Pokorný, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
57. Oldřich Sedlák
15. 4. 12 17:30 MIKU1 Pivson a Pofel S.T.R.U.P. 2. 2:7 (2:6)
V utkání ''chlapů a chlapců'' těžil vítězný tým z fyzické převahy. Nicméně mladíci byli důstojným soupeřem. Voldán
Pivson a Pofel S.T.R.U.P.
Michal Stoklasa – Jáchym Bém, Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Michal Kovář, Jan Pecháček, David Pokorný, Mikuláš Preininger, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek vs Michal Stárek – Pavel Bouda, Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Petr Lustig, Filip Ondruš, Milan Tima, Tomáš Veverka
17. Jáchym Bém
30. Martin Hrycej
3., 13. Jakub Kronus
10. Ondřej Jeník
17., 21. Filip Ondruš
20., 55. Tomáš Veverka
1. 4. 12 16:15 zzZARUB Samson Bonella B Pivson a Pofel 1. 1:5 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, po změně stran byli hosté jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Tomáš Šťastný, Jakub Toušek
Samson Bonella B Pivson a Pofel
Josef Cílek – Tomáš Fajtl, Jan Konfršt, Pavel Kubeček, Jakub Pařízek, Lukáš Pařízek, Martin Slaboch, Petr Štěpánek, Pavel Trikal, Zdeněk Záluský vs Michal Stoklasa – Matouš Bém, Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Michal Kovář, David Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek