Po 25.6.12 18:30 HRAB3 V.I.P. Miminka AC   (HL8B)
Po 25.6.12 19:45 HRAB3 Hell Avalanche Havri Havri   (HL6A)

21. 6. 12 19:30 MIKU3 Terasy KFC A Hervis sport 1.FC 11. 1:6 (1:1)
Dušan César – Petr Křepelka, Karel Kunc, Václav Linhart, Ivo Melicher, Miroslav Pecháček, Jakub Šídlo, Josef Tatar, Přemysl Tatíček vs Jan Chadt – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský
39. Jaroslav Šimek
40. Luboš Rathouský
45., 46. Jan Smaha
14. 6. 12 18:15 ARIT Hervis sport 1.FC Suchdol sabres B 10. 1:2 (1:2)
Vyrovnané utkání od začátku do konce. Suchdol v druhé půli spíše kontroloval výsledek a závěrečný tlak úspěšně přečkal. Ondřej Lukeš, Martin Pánek
Hervis sport 1.FC Suchdol sabres B
Jan Chadt – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Zdeněk Nedvěd, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Mario Tichavský vs Martin Háněl – Michal Folk, Jiří Futera, Jaroslav Gotwald, Tomáš Hamza, Petr Hradecký, Jan Lešner, Jakub Mechl
24. Martin Semrád 14. Michal Folk
23. Tomáš Hamza
31. 5. 12 19:30 MIKU4 Suchá dáseň AC Hervis sport 1.FC 9. 1:5 (1:3)
Josef Alferi, Vlastimil Kubínek
Suchá dáseň AC Hervis sport 1.FC
Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jiří Trop, Milan Velhuda vs Jan Chadt – Jakub Čížkovský, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský
24. Tomáš Filous 10 Tomáš Filous 15. Jan Smaha
16. Mario Tichavský
27. Luboš Rathouský
45. Jakub Čížkovský
60. Jaroslav Šimek
40. Jan Smaha
24. 5. 12 19:30 ARIT Hervis sport 1.FC Severní vítr je krutý! 8. 3:5 (3:1)
Lepší Severní vítr se dostal brzo do vedení, ale Hervisu se povedlo do poločasu zápas otočit. Druhý poločas byl již v režii SVJK, který zaslouženě vyhrál. Pavel Kvapil, Jaroslav Horák
Hervis sport 1.FC Severní vítr je krutý!
Jan Chadt – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Zdeněk Nedvěd, Luboš Rathouský, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský vs Jan Zikmund – Jiří Arnold, Robin Fojta, Martin Fučík, Jaroslav Janeček, Jiří Tříško, Lukáš Vondráček
12., 30. Jan Smaha
16. Luboš Rathouský
9. Jaroslav Janeček
32. Jiří Tříško
37. Robin Fojta
40., 60. Martin Fučík
17. 5. 12 18:15 zzPODVI Modrý Svině A Hervis sport 1.FC 7. 2:2 (2:1)
Kvalitní utkání 7. ligy hrané v dobrém tempu a slušně. Úvod zápasu v režii hráčů Modrých Sviní, kteří vedli zaslouženě 2:0. Sílící tlak Hervisu nakonec vyústil ve vyrovnání. Václav Mužík, Jaroslav Pilecký
Modrý Svině A Hervis sport 1.FC
Pavel Řeháček – Jiří Dymák, Matěj Kuncíř, Ivo Kurhajec, Michal Malý, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Jiří Škrábek vs Jan Chadt – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Ladislav Míka, Zdeněk Nedvěd, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský
2. OG
10. Ivo Kurhajec
20. Michal Borkovec
44. Zdeněk Nedvěd
10. 5. 12 20:45 MIKU4 Hervis sport 1.FC Rival club FC A 6. 0:5 (0:2)
Vyrovnané utkání s lepším zakončením hostujícího týmu. Josef Alferi
Hervis sport 1.FC Rival club FC A
Jan Chadt – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Ladislav Míka, Luboš Rathouský, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský vs Petr Schwank – Radek Bačovský, Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Kozák, Erik Kubeša, Tadeáš Kubíček, Eduard Topor, Jaroslav Troníček, Marek Vomočil
8., 21. Tomáš Kozák
50. Marek Vomočil
53., 56. Erik Kubeša
3. 5. 12 20:45 MIKU3 Los Muchachos Hervis sport 1.FC 5. 1:8 (1:4)
Pěkné utkání pod kontrolou hostí. Pro domácí je výsledek milosrdný, protože Hervis měl i mnoho neproměněných šancí. Petr Hošek, Vanda Seidelová
Los Muchachos Hervis sport 1.FC
Ondřej Kořínek – Igor Homolka, Radovan Jakeš, Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Ondřej Kotal, Vojtěch Mrázek, Pavel Nulíček, Jan Stibor, Jan Vážný, Jan Zikmund vs Jan Chadt – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Ladislav Míka, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský
15. Ondřej Kotal 9. Luboš Rathouský
13., 26. Martin Semrád
24. Jakub Čížkovský
34., 51., 53., 58. Jan Smaha
26. 4. 12 20:45 MIKU4 Hervis sport 1.FC Kulva PVC 4. 5:4 (2:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka
Hervis sport 1.FC Kulva PVC
Ladislav Míka – Michal Borkovec, Jan Chadt, Luboš Rathouský, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský vs Jan Polnar – Petr Bernat, Petr Hájek, Miloš Jerman, František Papáček, Zbyněk Pokorný, Milan Švík, Michal Víšek, Martin Zajíc, Milan Zeman
18., 30. Petr Hájek
19. 4. 12 20:45 MIKU3 Hervis sport 1.FC Válcovny plechu MS FC 3. 8:3 (5:1)
Velice kvalitní rychlý fotbalový zápas s mírnou převahou domácích po stránce sehranosti týmu. Patrik Mirvald, Jakub Skočovský
Hervis sport 1.FC Válcovny plechu MS FC
Jan Chadt – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský vs Josef Štěpánek – Pavel Abrahám, Pavel Čechák, Roman Geyer, Radek Holeček, Michal Ondračka, Matěj Paluska, Jan Štěpánek
59. Radek Holeček
12. 4. 12 18:15 MIKU4 Albuquerque tuplaks Hervis sport 1.FC 2. 3:2 (3:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, ale před brankou se prosazovalo jen mužstvo domácích. Ve 2. poločase nápor Hervisu stačil jen ke snížení prohry. Oldřich Mácha, Miroslav Chrástek
Albuquerque tuplaks Hervis sport 1.FC
Mykhailo Koval – Zdeněk Balcar, Rudolf Bucha, Zdeněk Chvostík, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Miroslav Matyáš, Miroslav Paštěka, Martin Šimoník, Jiří Wolf vs Jan Chadt – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Ladislav Míka, Zdeněk Nedvěd, Luboš Rathouský, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský
9. Rudolf Bucha
13., 19. Martin Šimoník
28. Jan Smaha
50. Jaroslav Šimek
29. 3. 12 20:15 P3 Hervis sport 1.FC Skif 1. 6:0 (0:5)
Ve velmi rychlém tempu hrané utkání byla zvláště v 1. poločase patrná převaha hostů, což bylo korunováno 5 góly. Utkání bylo STDK kontumováno ve prospěch Hervis sportu pro start hráče se zastavenou činností v týmu soupeře. Jan Přibyl, Pavel Hladík
Hervis sport 1.FC Skif
Jan Chadt – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Mario Tichavský vs Oleg Pidgainyi – Ihor Kostyshyn, Viktor Nihalchuk, Roman Pidgaynyy, Mykola Popovych, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykola Shokodko, Ivan Skryp