St 28.3.12 17:30 ARIT AGČV/Ajax Pražačka seniors A   (SVL1A)
St 28.3.12 18:45 ARIT Inter Mokušle Hells Bells 1.FC   (HL7D)
St 28.3.12 20:00 ARIT Filipi SK Tajfun AC   (HL6A)
St 18.4.12 17:45 STER2 Namo FC Sargas FC   (HL6D)
St 18.4.12 19:00 STER2 Kamberský pípy Hells Bells 1.FC   (HL7D)
St 18.4.12 20:15 STER2 Severní vítr je krutý! Suchá dáseň AC   (HL7E)

25. 6. 12 18:15 BECH SK Elet Perpetis 11. 1:5 (1:1)
SK Elet sice vstřelil první gól, ale také poslední v tomto utkání z jeho strany. Perpetis se rozjížděl postupně, ale především ve 2.poločase již jasně dominoval a zaslouženě zvítězil.
SK Elet Perpetis
Lukáš Bílek – Martin Čihák, Jan Hodek, Martin Musil, Jiří Nekula, Lukáš Neuman, František Rada, Antonín Rzounek, František Šíma, Petr Zlesa vs Radovan Čertek – Pavel Kraus, Petr Manda, Petr Nezbeda, Richard Smolko, Michal Vlk
3. Martin Musil 29. Richard Smolko
36., 48. Michal Vlk
58. Pavel Kraus
60. Petr Nezbeda
11. 6. 12 19:45 HRAB2 Perpetis Senioři Praha B 10. 1:1 (1:0)
Čistě hrané utkání s minimem šancí na obou stranách. Oba týmy mohou být spokojeni s 1 bodem. Jakub Čížkovský, Martin Semrád
Perpetis Senioři Praha B
Radovan ČertekJosef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, Richard Smolko, Michal Vlk vs Karel Koschin – Aleš Běhal, Martin Bučinský, Jan Kuklínek, Bohuslav Macháček, Filip Remenec
24. Richard Smolko 50. Bohuslav Macháček
5. 6. 12 19:15 SCBEC Perpetis Viktoria Bítovská 9. 4:0 (2:0)
Domácí vyhráli hlavně díky vynikajícímu brankáři. Jinak byli hosté kombinačně lepší, doplatili ale na chyby ve vlastním vápně.
Perpetis Viktoria Bítovská
Radovan Čertek – Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, Richard Smolko, Michal Vlk vs Jaroslav Heinitz – Jiří Číla, Tomáš Heinitz, Jan Hrivnák, Jan Patka, Miroslav Procházka, Lukáš Tyburec, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
5. Michal Vlk
22., 60. Richard Smolko
32. Karel Jančák
22. 5. 12 18:30 HRAB1 Pod parou Perpetis 8. 2:5 (0:3)
Napínavý zápas s převahou mužstva hostí. Hrálo se fairplay i přes pár ostřejších zákroků. V zakončení lepší hráči Perpetis. Mykola Shokodko, Mykola Povarnitsyn
Pod parou Perpetis
Jeremy Hald-Halden – Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Jakub Seifert, Matthew Taylor, Jiří Tillman, Petr Zeman vs Radovan Čertek – Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, Richard Smolko, Michal Vlk
34. Jakub Seifert
50. Miroslav Pospíšil
14. Richard Smolko
20. Michal Vlk
21., 40. Ladislav Koucký
55. Karel Jančák
16. 5. 12 18:30 HRAB2 Perpetis Klub odložených mužů 7. 0:5 (0:0)
Hosté v poklidném zápase jasně dominovali. Jan Smaha, Martin Semrád
Perpetis Klub odložených mužů
Radovan Čertek – Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Miroslav Ševčík, Michal Vlk vs Ondřej Prchal – Tomáš Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Adam Větříček, Jaroslav Voráček
43. Tomáš Karban
55., 58. Martin Pišl
57. Ondřej Nekola
60. Josef Pecháček
30. 4. 12 20:30 SCBEC Miminka AC Perpetis 6. 0:0 (0:0)
Množství příležitostí na obou stranách. Zápas byl vyrovnaný. Peter Šenšel, Róbert Chudovan
Miminka AC Perpetis
Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Pavel Povondra, Antonín Štěpnička, Jan Vacík vs Radovan Čertek – Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Richard Smolko, Michal Vlk
23. 4. 12 19:30 MIKU2 Perpetis Demínka A 5. 1:4 (1:4)
Utkání se rozhodlo v prvním poločase. Na 8.ligu pohledný fotbal. Tomáš Kozák, Pavel Gruda
Perpetis Demínka A
Radovan Čertek – Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Milan Kundrát, Petr Nezbeda, Richard Smolko, Michal Vlk vs Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Václav Kvapil, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Ondřej Vokál
27. Josef Conk 7. Jiří Harazim
23. Martin Ryšánek
26. Tomáš Velinský
30. Robert Spálavský
17. 4. 12 19:30 ARIT Yellow Dildos A Perpetis 4. 2:2 (1:2)
Utkání v němž hosté chtěli brát všechny body, ale domácí v poslední minutě vyrovnali. Osladil
Yellow Dildos A Perpetis
Jan Hurda – Jan Bek, Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš, Martin Minha, Martin Mrug, Štěpán Pospíšil vs Radovan Čertek – Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Richard Smolko, Michal Vlk
6. Jan Fried
60. Štěpán Pospíšil
20. Ladislav Koucký
24. Michal Vlk
10. 4. 12 19:45 HRAB3 Perpetis V.I.P. 3. 0:3 (0:0)
První půle nabídla velmi vyrovnaný souboj s minimem šancí na obou stranách. Ve druhé půli však dominovali hosté, kteří začali více kombinovat, z čehož vyplynuly 3 góly. Alexandr Nikitin, Jaroslav Janeček
Perpetis V.I.P.
Radovan Čertek – Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Jiří Ouhrabka, Miroslav Ševčík, Richard Smolko, Michal Vlk vs Robert Johánek – Martin Chodounský, Petr Ctibor, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Miloslav Švarc, Tomáš Vít
42. Martin Chodounský
53. Petr Ctibor
54. Miloslav Švarc
3. 4. 12 18:30 HRAB1 Spořilov Represent Perpetis 2. 3:3 (2:2)
Zápas, ve kterém bylo spoustu nepřesností a kiksů, skončil spravedlivou dělbou bodů. Jiří Runtsch
Spořilov Represent Perpetis
Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Lukáš Hrdý, Libor Jirsa, Marek Liška, Jakub Nový, Jiří Svatoš vs Radovan Čertek – Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Pavel Kraus, Milan Kundrát, Miroslav Ševčík, Richard Smolko, Michal Vlk
26. Lukáš Hrdý
28. Jakub Nový
37. Marek Liška
21. Pavel Kraus
30. Karel Jančák
42. Ladislav Koucký
27. 3. 12 17:45 STER2 Perpetis Strakonická 2007 1.FC 1. 1:4 (1:1)
Voldán
Perpetis Strakonická 2007 1.FC
Miroslav Ševčík – Radovan Čertek, Josef Conk, Karel Jančák, Ladislav Koucký, Petr Nezbeda, Jiří Ouhrabka, Richard Smolko, Michal Vlk vs Michal Jonáš – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Jiří Mařan, Lukáš Podroužek, Pavel Šneidr