3. 6. 12 16:15 TEMPO Bröndby codein IF Plný plíce 8. 16:2 (5:1)
Aleš Řeřicha – Milan Drábek, Robert Franěk, Marek Gallo, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jakub Štěpán, Matouš Vacík vs Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Jaroslav Janota, Vladislav Nitrai, Josef Skuček, Martin Vitásek, Petr Vitásek
41. Jakub Štěpán
46. Martin Holzknecht
20., 54. Vladislav Nitrai
27. 5. 12 16:15 P2 Plný plíce Texas N.Strašecí FC 7. 4:4 (2:2)
Velice vyrovnané utkání. Ke konci byli domácí aktivnější, ale hosté se nenechali rozhodit a tři minuty před koncem vyrovnali. Eugeniu Berdan, Petr Hloušek
Plný plíce Texas N.Strašecí FC
Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Filip Joppa, Vladislav Nitrai, Josef Skuček, Martin Vitásek, Petr Vitásek vs Vít Danaj – Martin Hampl, Jiří Havlíček, Michal Kmeť, David Mrnka, Jiří Pelc, Daniel Šabík, Dominik Štoger, Radek Volf
10., 37. Josef Skuček
25., 53. Vladislav Nitrai
5. David Mrnka
17. Radek Volf
40., 57. Jiří Pelc
13. 5. 12 20:00 MIKU4 Sportbar ZIPO Plný plíce 6. 4:4 (2:3)
Domácí dostali 3 bizardní góly, a když ve 45. min  Skuček po pěkné kombinační akci upravil na 4:2, zdálo se být rozhodnuto. Domácí ale nesložili zbraně a famózním závěrem vydřeli bod, a to ještě v poslední minutě sahali po výhře. Procházka M.
Sportbar ZIPO Plný plíce
Martin Růžička – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Ondřej Hlavatý, Václav Kamenický, Jan Mikulecký, Andrej Urbán, Tomáš Vašina vs Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Filip Joppa, Vladislav Nitrai, Josef Skuček, Martin Vitásek, Petr Vitásek
23. OG
6. 5. 12 17:30 P3 Plný plíce Pragochmel Blšany A 5. 0:1 (0:1)
Utkání proběhlo bez závažných komplikací. I v tomto utkání se blýsknul několika zákroky brankář domácích. Lukáš Horváth, Petr Hulán
Plný plíce Pragochmel Blšany A
Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Jindřich Matouš, Vladislav Nitrai, Josef Skuček, Martin Vitásek, Petr Vitásek vs Karel Gruščík – Daniel Chrastil, Petr Jahoda, Pavel Jiřičko, Martin Kupec, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Jiří Svoboda, Vladimír Svoboda, Lukáš Vencel
5. Lukáš Vencel
29. 4. 12 20:00 HANSP Ugandská ťava Plný plíce 4. 2:0 (0:0)
Utkání bylo dlouho bez branek, nakonec se branky ujali domácí a ta je nasměrovala k vítězství. Michal Kocourek, Ladislav Stehlík
Ugandská ťava Plný plíce
Martin Havlíček – Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Milan Černý, Petr Hanzal, Josef Juhász, Lukáš Křeček, Vladimír Spěvák vs Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Filip Joppa, Jindřich Matouš, Vladislav Nitrai, Josef Skuček, Martin Vitásek, Petr Vitásek
49. Vladimír Spěvák
55. Tomáš Burian
15. 4. 12 20:00 ZABEH Modrý balet B Plný plíce 3. 4:4 (2:3)
Ve velmi dobrém utkání se obě mužstva střídala ve vedení, nakonec zápas skončil zaslouženou remízou.
Modrý balet B Plný plíce
Martin Vlnas – Tomáš Dittrich, Jan Drobný, Jan Gregor, Milan Hulcr, Tomáš Kadlec, Petr Klajl, Petr Klajl, Marcel Marcin, David Michal, Jan Rosenheim, Ondřej Vecko vs Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Jindřich Matouš, Vladislav Nitrai, Petr Štučka, Martin Vitásek, Petr Vitásek
13., 36. David Michal
30. Ondřej Vecko
52. Jan Gregor
4. Přemysl Dobiáš
21., 29. Jindřich Matouš
53. Vladislav Nitrai
9. 4. 12 17:30 HANSP Plný plíce Mestek 97 FC 2. 0:3 (0:0)
Pohledné utkání, které rozhodla absence hráčů na střídání u týmu Plný plíce. Kratochvíl
Plný plíce Mestek 97 FC
Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Jaroslav Janota, Jindřich Matouš, Vladislav Nitrai, Petr Štučka, Martin Vitásek, Petr Vitásek vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Jiří Polena, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára, Jan Šimek, Lubomír Vidman
35., 38. Lubomír Vidman
52. Jan Chlumský
40. Oldřich Šára
1. 4. 12 13:45 P2 Laxní přístup Plný plíce 1. 3:1 (1:0)
Laxní přístup se ujal v 1. minutě vedení a v druhé půli přidali další dvě branky. Zalsoužené vítězství domácích. Čapla
Laxní přístup Plný plíce
Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Jiří Šafka, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký vs Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Jaroslav Janota, Filip Joppa, Jindřich Matouš, Vladislav Nitrai, Aleš Stibůrek, Petr Vitásek