Ne 22.4.12 17:30 zzZARUB Red Leads Pivson a Pofel   (HL6L)
Ne 20.5.12 13:45 P3 Klátiči WH Bohnice United   (HL8P)
Ne 20.5.12 15:00 P3 Golden City FC Diablo FC   (HL8P)

24. 6. 12 14:45 BECH Modrý balet B Laxní přístup 11. 2:5 (2:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Šťástka
Martin Vlnas – Tomáš Dittrich, Jan Drobný, Milan Hulcr, Petr Klajl, David Michal, Ondřej Vecko vs Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, David Šátek, Radek Šén, Jan Široký, Michal Široký
15. David Šátek
45. Zdeněk Bajar
52. Ondřej Bajar
17. 6. 12 13:45 HANSP Laxní přístup Mestek 97 FC 10. 3:6 (0:4)
Laxní přístup chtěl vyhrát, ale hráč Milec byl proti. Na hřišti si dělal co chtěl a podepřen kvalitní defenzivou nakonec pro svůj tým zařídil vítězství. Husák
Laxní přístup Mestek 97 FC
Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Petr Guzan, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Jiří Šafka, Michal Široký vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Vojtěch Kišš, Václav Milec, Pavel Pytlíček, Lubomír Vidman
44. Ondřej Bajar
47. Zdeněk Bajar
58. Petr Guzan
3., 10., 16., 51., 59. Václav Milec
26. Vojtěch Kišš
10. 6. 12 20:00 HANSP Laxní přístup Ugandská ťava 9. 3:2 (1:0)
Za nepříznivého počasí dostali herně lepší hosté od domácích lekci z efektivity - ti ze tří šancí dali 3 góly.
Laxní přístup Ugandská ťava
Ondřej Zeman – Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, David Šátek, Jan Široký, Michal Široký vs Martin Havlíček – Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Petr Hanzal, Josef Juhász, Lukáš Křeček, Vladimír Spěvák
1., 36., 57. Jan Široký 40. Vladimír Spěvák
45. Tomáš Burian
3. 6. 12 13:45 P3 Heliport SK Laxní přístup 8. 0:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl střelec Bajar. Vyhrál produktivnější tým. Pavel Morda, Evžen Bartůšek
Heliport SK Laxní přístup
Ondřej Prejzek – Ondřej Fibich, Marek Foglar, Michal Kolář, Viktor Kulíšek, Daniel Mago, Alan Mašláni vs Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký
14., 44. Ondřej Bajar
58. Lukáš Bárta
27. 5. 12 10:00 HANSP Laxní přístup Dýně AC A 7. 2:1 (0:1)
Svižné utkání, které rozhodl gólman Dýně, když si v 57. minutě poslal hozený aut do vlastní brány a tím začal dokonalý obrat týmu Laxní přístup.
Laxní přístup Dýně AC A
Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Tomáš Říha, David Šátek vs Petr Přerovský – Tomáš Čermák, Karel Chlebeček, František Hilbert, Tomáš Horvát, Petr Khitrov, Jaroslav Novák, Petr Radzik
57. OG
60. Ondřej Bajar
11. Jaroslav Novák
13. 5. 12 13:45 ZAK Česlo Laxní přístup 6. 1:3 (0:0)
Zpočátku svižné utkání, které ale postupně ztrácelo na tempu. Česlo se dostalo do vedení, ale domácí nepodržel brankář, a na světě byl obrat na 3:1 ve prospěch Laxního přístupu. Rosenberger
Česlo Laxní přístup
Tomáš Laštovka – Milan Bezděk, Vladimír Černák, Miroslav Plešo, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Filip Šašek, Tomáš Staněk, Michal Vohánka vs Ondřej Zeman – Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký
36. Michal Vohánka 47., 57. Zdeněk Bajar
50. Michal Krlín
6. 5. 12 16:15 TEMPO Laxní přístup Bröndby codein IF 5. 3:4 (2:1)
Pohodové utkání bez vážných šancí. Hosté si pohlídali vítězství. Josef Hudeček, Marcel Poledníček
Laxní přístup Bröndby codein IF
Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Jan Široký vs Aleš Řeřicha – Milan Drábek, Robert Franěk, Marek Gallo, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Oswald, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík
6., 11. Jan Široký
50. Ondřej Zeman
20., 35. Matouš Vacík
36. Robert Franěk
42. Jan Knobloch
29. 4. 12 19:15 BECH Texas N.Strašecí FC Laxní přístup 4. 4:2 (3:2)
Vyrovnaný zápas, domácí ale měli větší touhu po vítězství a chladnější hlavu ve hře. Jakub Kövešlygety, Ladislav Labuta
Texas N.Strašecí FC Laxní přístup
Lukáš Běloušek – Jiří Havlíček, Jan Kolek, Jiří Pelc, Ondřej Pokorný, Daniel Šabík, Dominik Štoger vs Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký
8. Dominik Štoger
20. Jan Kolek
21., 54. Jiří Havlíček
1., 15. Pavel Hromádka
15. 4. 12 11:15 STOD Laxní přístup Sportbar ZIPO 3. 5:2 (2:1)
I když hosté začali a dohráli o jednoho méně, jejich výkon převyšoval hru domácích, kteří byli opravdu laxní a vyhráli díky šťastným gólům. David Kabát, Michal Kratochvíl
Laxní přístup Sportbar ZIPO
Ondřej Zeman – Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, David Šátek, Jan Široký, Michal Široký vs Andrej Urbán – Radim Břoušek, Ondřej Hlavatý, Martin Růžička, Tomáš Vašina
16. David Šátek
19. Jan Široký
32. Tomáš Jirmásek
46., 57. Michal Krlín
8. Ondřej Hlavatý
52. Martin Růžička
9. 4. 12 16:15 P1 Pragochmel Blšany A Laxní přístup 2. 2:3 (0:3)
Lepší tým hostů svou převahuv 1. poločase zúročil. V druhé půli však domácí svou hru zlepšili a nechybělo jim moc k vyrovnání. Kohout
Pragochmel Blšany A Laxní přístup
Karel Gruščík – Daniel Chrastil, Petr Jahoda, Pavel Jiřičko, Libor Leitner, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Jiří Svoboda, Lukáš Vencel vs Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, David Šátek, Radek Šén, Jan Široký, Michal Široký
41., 57. Daniel Chrastil 7. David Šátek
20. Ondřej Bajar
24. Zdeněk Bajar
1. 4. 12 13:45 P2 Laxní přístup Plný plíce 1. 3:1 (1:0)
Laxní přístup se ujal v 1. minutě vedení a v druhé půli přidali další dvě branky. Zalsoužené vítězství domácích. Čapla
Laxní přístup Plný plíce
Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Jiří Šafka, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký vs Jan Fojtík – Přemysl Dobiáš, Jaroslav Janota, Filip Joppa, Jindřich Matouš, Vladislav Nitrai, Aleš Stibůrek, Petr Vitásek