Út 11.9.12 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Boston HS
Ne 16.9.12 14:45, 16:00 BECH UTS Vršovice
Po 17.9.12 17:00, 18:15 ARIT Restaurace U Pecků A
Pá 21.9.12 18:00, 19:15 P2 Restaurace U Pecků A
Po 24.9.12 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Boston HS
St 10.10.12 18:30, 19:45 HRAB1 Smutný potapěči
St 10.10.12 19:00, 20:15 P3 UTS Vršovice
Ne 14.10.12 17:30, 18:45 TEMPO Trops 1.SK
Čt 18.10.12 18:15, 19:30 ARIT Restaurace U Pecků A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Poslední kolo odkrylo tajenku se jménem druhého sestupujícího. Vpravdě překvapivý výsledek se totiž zrodil v duelu Audi s Úterními hosty. Přestože oběma týmům stačila k udržení remíza, Hosté sebrali herně lepšímu soupeři oba body a poslali ho na cestu o patro níž. Šumavan totiž jasně porazil už v klidu hrající Erko a na poslední chvíli se udržel v soutěži, stejně jako Peckovci po těsné výhře nad Potapěči. Druhým sestupujícím jsou UTS Vršovice, které se k poslednímu zápasu se Saens vůbec nesešly. Oba nováčci přinesli do soutěže svěží vítr, Trops v posledním utkání podzimu přestříleli mistra loňského podzimu Boston 7:6 a stejně jako Saens se dostali na 13 bodů, třetí místo ale udrželi Potapěči. Santa Dominica přejela titulem ověnčené Rowdies a slaví historicky nejlepší umístění v první lize, druhé místo.

3. 12. 12 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Erko Kbely 11. 5:0 (1:0)
Erko hrálo 12´ 4+1 a Šumavan využil převahu k vedení 1:0, poté mělo Erko do půle mírnou převahu a snahu vyrovnat. Na začátku druhé půle Šumavan udeřil a poté už nedal soupeři šanci utkání jakkoli zvrátit, jen zvyšoval náskok. Plucar, Hošek
Šumavan-Balkán Erko Kbely
Dmytro Plotnitskyi – Jan Bauer, Serhiy Hrechko, Jan Kníže, Valeriy Kuznetsov, Oleh Lohoyda, Michal Macek, Timur Nessipbayev, Martin Novák, Petr Nový, Vasyl Rui, Pavel Zhuraulevich vs Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl, Vladislav Suchý, Samuel Valenta
9. Vasyl Rui
32., 51. Martin Novák
42. Michal Macek
53. Pavel Zhuraulevich
3. 12. 12 20:45 MIKU3 Saens 1.FC A UTS Vršovice 11. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
3. 12. 12 20:30 ZAK Trops 1.SK Boston HS 11. 7:6 (2:4)
Vyrovnané utkání hrané nahoru dolu vyhrál šťastnějsí tým. Martin Bašta, Daniel Knespl
Trops 1.SK Boston HS
Filip Bartek – David Bartek, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec vs Daniel Hnízdil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald
7., 11., 40., 47., 56., 58. Štěpán Böhm
52. David Bartek
1., 46. Aleš Deré
9., 21., 27. Josef Hrodek
45. Zdeněk Mikyška
3. 12. 12 20:15 ZABEH Úterní hosté Ski FC A Audi United FC 11. 2:1 (2:1)
Úterní hosté ukradli lepším Audi oba body. Peter Šenšel
Úterní hosté Ski FC A Audi United FC
Ivo Doležal – Marek Chrobák, Petr Čížek, Tomáš Drbal, Tomáš Fitzel, Jakub Hejret, Michal Rada, Petr Seidel, Michal Voldřich, Lukáš Zahradník vs Petr Hradec – Marek Baubín, Lukáš Carboch, Petr Cipra, František Douděra, Lukáš Droppa, František Furch, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev
9. Tomáš Fitzel
26. Marek Chrobák
19. Lukáš Droppa
3. 12. 12 20:15 P2 Santa Dominica Rowdies HFC 11. 6:0 (1:0)
Vyrovnaný první poločas se šťasným koncem pro domácí. Po změně stran Santa Dominica přidával góly po krásných kombinacích až na konečných 6:0. Jiří Mareš, Martin Budař
Santa Dominica Rowdies HFC
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, David Pozníček, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jiří Janecký – Zbyněk Mareš, Richard Peer, Václav Socher, Václav Spal, Lubomír Vodehnal, Tomáš Voráček
29., 60. Stanislav Kodr
37. Nikola Štochl
43. Michal Uhlíř
48., 54. David Pozníček
3. 12. 12 20:00 TEMPO Smutný potapěči Restaurace U Pecků A 11. 4:5 (2:1)
Utkání hrané ve vysokém tempu začlo lépe pro domácí, hosté ale v závěru otočili skóre a zvítězili. Evžen Trexler, Miloslav Jonáš
Smutný potapěči Restaurace U Pecků A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Karel Tureček – Ivan Faitl, Jan Filípek, František Jakubec, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Zdeněk Turek, Aleš Vašíček, Michal Votava, Lukáš Zelenka