Ne 16.9.12 14:45 BECH Puk PFC Beerchester United   (HL5H)
Ne 16.9.12 16:00 BECH Jednota Košík Atlético Cerveza   (HL5H)
St 10.10.12 19:00 P3 Po Útlumu 06 Vršáci VET   (VL3B)
St 10.10.12 20:15 P3 Oranjes 04 FC Pivní pohoda AC   (HL5D)
Čt 15.11.12 19:00 P3 Lomíci Super Naděje B   (SVL2A)
Čt 15.11.12 20:15 P3 Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)

3. 12. 12 20:45 MIKU3 Saens 1.FC A UTS Vršovice 11. 6:0 k.
19. 11. 12 19:00 ZABEH UTS Vršovice Úterní hosté Ski FC A 10. 0:9 (0:4)
Jasné vítězství hostů. Michal Stejskal, Ivan Georgiev
UTS Vršovice Úterní hosté Ski FC A
Jan Krtil – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Ondřej Pulkert, Martin Sekan, David Štorc, Petr Střelka, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner vs Roman Slavík – Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Drbal, Jakub Hejret, Michal Rada, Petr Seidel, Michal Voldřich, Lukáš Zahradník
3., 13. Michal Rada
7., 54., 58. Jakub Hejret
22., 58. Petr Čížek
38., 45. Petr Seidel
13. 11. 12 18:15 zzNOVOB Rowdies HFC UTS Vršovice 9. 5:0 (2:0)
Vršovice mohli taktéž 5 branek vstřelit, ale neustálé diskutování jim šlo spíše než zakončit do sítě. Brankář domácích dnes podal vynikající výkon a to byl základ úspěchu. Jan Pospíšil, Jan Malypetr
Rowdies HFC UTS Vršovice
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Michal Holeček, Jan Horáček, Jan Kosina, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Václav Spal, Lubomír Vodehnal, Tomáš Voráček vs Matej Juhász – Pavel Čírtek, Michal Fejt, Michal Kamas, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Peter Teniak, Michal Wágner
15., 41. Michal Holeček
22. OG
33., 55. Václav Socher
6. 11. 12 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Trops 1.SK 8. 3:6 (1:2)
Zasloužená výhra týmu Trops který byl lepší ve všech herních činnostech. Reis, Baborák
UTS Vršovice Trops 1.SK
Matej Juhász – Petr Blabla, Michal Fejt, Jan Krtil, Ondřej Pulkert, David Šefara, Martin Sekan, Petr Střelka, Peter Teniak, Michal Wágner vs Filip Bartek – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Štěpán Böhm, Josef Marc, Jaroslav Procházka, Filip Umanec
53. Jaroslav Procházka
30. 10. 12 18:15 zzNOVOB Restaurace U Pecků A UTS Vršovice 7. 0:2 (0:2)
Velice zajímavé utkání s mnoha šancemi. Klail
Restaurace U Pecků A UTS Vršovice
Karel Tureček – Jiří Allram, Ivan Faitl, František Jakubec, Petr Kovařík, Jiří Novák, Jakub Slunéčko, Lukáš Zelenka vs Matej Juhász – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Michal Fejt, Michal Kamas, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Peter Teniak, Michal Wágner
8. Martin Sekan
19. Michal Fejt
22. 10. 12 20:45 ARIT UTS Vršovice Šumavan-Balkán 6. 3:3 (1:2)
Pro Šumavan je dnešní remíza ztrátou, protože měl větší množství šancí,mkteré nedokázal promněnit. Do konce 1.poločasu Šumavan dokázal otočit vývoj zápasu díky dvěma zásahům ve 29.a 30. minutě. Zdálo by se že 2.poločas Šumavan s velkým množstvím hráčů na střídačce UTS přehraje, ale naopak to byli UTS kdo 2 goly Teniaka otočil vývoj zápasu a Šumavan stihl pouze vyrovnat. Husák, Čapla M.
UTS Vršovice Šumavan-Balkán
Michal Müller – Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Petr Střelka, Peter Teniak vs Pavel Zhuraulevich – Sergey Arshanov, Veniamin Dmitriyev, Serhiy Hrechko, Oleksiy Karabynosh, Vitalij Kravcov, Valeriy Kuznetsov, Maryan Lesyk, Oleh Lohoyda, Tymur Matsiyevych, Timur Nessipbayev, Dmytro Plotnitskyi, Vasyl Rui
5. Martin Sekan
46., 50. Peter Teniak
29. Valeriy Kuznetsov
30. Maryan Lesyk
56. Vasyl Rui
15. 10. 12 18:15 zzNOVOB Erko Kbely UTS Vršovice 5. 3:1 (0:0)
Nervózní utkání, které vyvrcholilo vyloučením brankáře hostů. Milan Hampel, Tomáš Brosch
Erko Kbely UTS Vršovice
Tomáš Kyral – Jan Horák, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Vladislav Suchý, Samuel Valenta vs Jiří Sušický – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Michal Kamas, Jan Krtil, Martin Sekan, Petr Střelka, Peter Teniak, Michal Wágner
44. Jakub Kučera
49. Samuel Valenta
56. Michael Leibl
39. Martin Sekan 56. Jiří Sušický
2. 10. 12 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Smutný potapěči 4. 5:9 (1:4)
Dle průběhu utkání vše nasvědčovalo jasnému vítězství Potápěčů. Zlepšená hra Vršovic ale přinesla vzruch a zábavu do druhého poločasu.
UTS Vršovice Smutný potapěči
Michal Müller – Michal Fejt, Michal Kamas, Jan Krtil, Ondřej Pulkert, David Šefara, Martin Sekan, David Štorc, Petr Střelka, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Tomáš Kounovský, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
55. Jiří Žalud
25. 9. 12 18:15 zzNOVOB Boston HS UTS Vršovice 3. 7:6 (3:2)
Rychlé a kombinačně pohledné utkání, které zdobila střelecká pohotovost jednotlivých hráčů obou mužstev. Zdeněk Kremlík, Ladislav Němec
Boston HS UTS Vršovice
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Zdeněk Kuneš, Pavel Málek, Zdeněk Mikyška vs Michal Wágner – Pavel Čírtek, Jan Krtil, Michal Müller, Ondřej Pulkert, David Šefara, Martin Sekan, David Štorc, Peter Teniak
13., 51., 53. Martin Jelínek
25., 29., 38. Aleš Deré
42. Pavel Málek
2., 37., 39., 54., 57. Peter Teniak
24. Martin Sekan
17. 9. 12 20:15 P1 UTS Vršovice Santa Dominica 2. 1:3 (0:2)
Od prvních minut se hrálo pouze na branku Vršovic. Rychlost a technika v podání hostů jednoznačně předčila zkušenosti a silové pojetí Vršovických. Nebýt vynikajícího gólmana Střelky, mohlo být skóre i dvouciferné. V pohodě hrající mladíci z Dominiky už v 2. poločase polevili a nesoustředili se tolik na zakončení, takže několikrát minuli odkrytou branku soupeře a další šance nedotáhli do konce. Pouhé tři šance Vršovic na 1. ligu zřejmě stačit nebudou. Jakub Marianovský, Michal Hudec
UTS Vršovice Santa Dominica
Petr Střelka – Pavel Čírtek, Michal Fejt, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Jiří Sušický, Peter Teniak, Michal Wágner vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal
53. Peter Teniak 12. Stanislav Kodr
25. Stanislav Mařík
43. David Pozníček
11. 9. 12 18:15 zzNOVOB Audi United FC UTS Vršovice 1. 2:3 (2:0)
Domácí tým v utkání dlouho vedl, ale soupeř v posledních deseti minutách otočil zápas. Petr Hübsch, Martin Píša
Audi United FC UTS Vršovice
Jaroslav Kremín – Lukáš Carboch, Petr Cipra, František Douděra, Zdeněk Kouba, Jan Měchura, Jaroslav Nejepsa, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev vs Petr Střelka – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Michal Kamas, Jan Krtil, David Šefara, David Štorc, Peter Teniak, Michal Wágner