Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.12 | 20:00 | TEMPO | Smutný potapěči Restaurace U Pecků A | 11. | 4:5 |
Po 19.11.12 | 20:15 | P1 | Restaurace U Pecků A Santa Dominica | 10. | 4:4 |
St 14.11.12 | 19:30 | MIKU1 | Saens 1.FC A Restaurace U Pecků A | 9. | 5:5 |
Ne 4.11.12 | 18:45 | MIKU4 | Restaurace U Pecků A Rowdies HFC | 8. | 2:8 |
Út 30.10.12 | 18:15 | zzNOVOB | Restaurace U Pecků A UTS Vršovice | 7. | 0:2 |
Ne 21.10.12 | 16:15 | KBELY | Erko Kbely Restaurace U Pecků A | 6. | 3:3 |
Po 15.10.12 | 17:00 | BECH | Restaurace U Pecků A Boston HS | 5. | 2:6 |
Út 2.10.12 | 20:15 | P1 | Audi United FC Restaurace U Pecků A | 4. | 6:1 |
Po 24.9.12 | 19:00 | ZABEH | Restaurace U Pecků A Úterní hosté Ski FC A | 3. | 5:1 |
Út 18.9.12 | 19:00 | P3 | Trops 1.SK Restaurace U Pecků A | 2. | 3:1 |
Po 10.9.12 | 20:45 | ARIT | Restaurace U Pecků A Šumavan-Balkán | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rowdies HFC | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:33 | 17 |
2. | Santa Dominica | 11 | 6 | 3 | 2 | 35:22 | 15 |
3. | Smutný potapěči | 11 | 5 | 3 | 3 | 62:50 | 13 |
4. | Trops 1.SK | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:40 | 13 |
5. | Saens 1.FC A | 11 | 5 | 3 | 3 | 39:38 | 13 |
6. | Úterní hosté Ski FC A | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:44 | 11 |
7. | Erko Kbely | 11 | 3 | 4 | 4 | 33:31 | 10 |
8. | Šumavan-Balkán | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:24 | 9 |
9. | Boston HS | 11 | 4 | 1 | 6 | 44:48 | 9 |
10. | Restaurace U Pecků A | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:43 | 9 |
11. | Audi United FC | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:36 | 8 |
12. | UTS Vršovice | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:53 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 17.9.12 | 17:00 | ARIT | PH Servis Malostranský SK (VL2A) |
Po 17.9.12 | 18:15 | ARIT | Ekonom WT VET Bakera VET (VL1A) |
Pá 21.9.12 | 18:00 | P2 | Gumídci Méďové FC Tramway FC (HL4D) |
Pá 21.9.12 | 19:15 | P2 | Homogen 1.FC B Scarface AC (HL3C) |
Čt 18.10.12 | 18:15 | ARIT | AGČV/Ajax Klokan Perón club SUP (SVL1A) |
Čt 18.10.12 | 19:30 | ARIT | Neumann S.K. Pražský axiom (HL8H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Allram Jiří | 10 | 0 |
Chlumský Lukáš | 4 | 1 |
Faitl Ivan | 9 | 4 |
Filípek Jan | 1 | 0 |
Jakubec František | 6 | 3 |
Kovařík Petr | 10 | 0 |
Novák Jiří | 10 | 5 |
Pecka Vít | 1 | 0 |
Petržílka Jan | 4 | 1 |
Přibyl František | 1 | 1 |
Slunéčko Jakub | 9 | 9 |
Stránský Vladimír | 1 | 0 |
Tureček Karel | 8 | 0 |
Turek Zdeněk | 4 | 0 |
Vašíček Aleš | 7 | 2 |
Votava Michal | 3 | 1 |
Zelenka Lukáš | 5 | 3 |