10. Polnohospodár Praha 11 4 1 6 23:30 9

Čt 13.9.12 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Oblouci 81 AFC SUP   (SVL3C)
Čt 13.9.12 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Mamba club V   (VL3C)
Čt 13.9.12 20:30 ZAK xKotlářka CAHA ULTRA xBetl KFK ULTRA   (SVL4A)
Ne 4.11.12 12:30 HANSP Bruchos HFC Hodkovičky United FC   (HL5G)
Ne 4.11.12 13:45 HANSP Bohnice United Los Niňos M.B.   (HL8M)
Ne 4.11.12 15:00 HANSP Real Motion SG Vixens   (HL8P)

5. 12. 12 19:45 HRAB3 Pražská Stoka Borcibalona FC B 11. 0:0 (0:0)
Zápas moc podívané nepřinesl. Obě mužstva však hrála velmi slušně a snaživě. Paleček
Pražská Stoka Borcibalona FC B
Jan Vondráček – Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Dan Maršálek, Matouš Novák, Jan Rákos, David Vohánka vs Štěpán Šmíd – Lukáš Ehrenberger, Ondřej Hora, Petr Máša, Jan Procházka, Vladimír Šnaidr, Martin Snopek, Lukáš Tesař
21. 11. 12 19:15 zzDOLME Hervis sport 1.FC Pražská Stoka 10. 6:3 (4:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Šťástka, Rajniš
Hervis sport 1.FC Pražská Stoka
Luboš Rathouský – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Jiří Jiřík, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Mario Tichavský vs Jiří Chládek – Denis Aussenberg, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Jan Rákos, David Vohánka
13., 17. Martin Semrád
15. Jakub Čížkovský
19. Jaroslav Šimek
39., 48. Jiří Jiřík
10., 41. David Vohánka
52. Petr Holý
14. 11. 12 18:15 HANSP Pražská Stoka Arctica Islandica 9. 3:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, které rozhodla zkušenost vítězného týmu. Ondřej Červený, Tomáš Hylák
Pražská Stoka Arctica Islandica
Matouš Novák – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Vladimír Malátek, Dan Maršálek, David Vohánka, Jaroslav Vrkoč vs Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Jan Houška, Milan Humeník, Michal Papík, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád
42. Marek Přeučil
7. 11. 12 19:30 HANSP Pendula Bona AC Pražská Stoka 8. 12:1 (7:0)
Galapředstavení hráče Petrů proti zbytku znamenalo drtivou porážku, tři hatriky. Tomáš Nosek, Petr Hradecký
Pendula Bona AC Pražská Stoka
Tomáš Nykl – Aleš Mecner, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Václav Zrno vs Jaroslav Vrkoč – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Vladimír Malátek, Dan Maršálek, Matouš Novák, Jan Rákos, David Vohánka, Jan Vondráček
1., 2., 9., 12., 25., 28., 46., 54., 57. Ondřej Petrů
30., 58. Josef Pechar
55. Václav Zrno
33. Dan Maršálek
31. 10. 12 18:30 HRAB3 Pražská Stoka Strašnická šlechta 7. 0:5 (0:3)
Zkušenosti ovládli zápas s mládím. Michael Trnka, Antonín Zajíček
Pražská Stoka Strašnická šlechta
Dan Maršálek – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Jan Rákos, David Vohánka, Jaroslav Vrkoč vs Alan Ilczyszyn – Martin Janeček, Martin Kolkop, Josef Lorenc, Martin Müller, Martin Šindler, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Jan Zachar, Lukáš Zimmermann
5. Jan Zachar
14., 22. Martin Kolkop
57. Lukáš Zimmermann
60. Martin Janeček
21. 10. 12 10:00 P2 Typos FC Pražská Stoka 6. 7:5 (5:1)
1.poločas jasně v režii domácího týmu, soupeři nedovolil téměř nic a poločas zcela zaslouženě skončil 5:1. 2.poločas hosté zvýšili aktivity a naopak domácí tým za jasného stavu polevil a tak přišlo překvapení, když v 58min. snižoval 6:5 Vondráček. Domácí však potvrdili větší fot. kvalitu a ihned za minutu opět zvýšili na konečných 7:5. Kohout, Pavlíček
Typos FC Pražská Stoka
Radim Pařík – Filip Adámek, Zdeněk Adámek, Jan Eibl, Michal Frýdl, Tomáš Kratochvíl, Martin Štolba, David Švejda, Jakub Vokurka vs Dan Maršálek – Denis Aussenberg, Petr Holý, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Jan Rákos, Jan Vondráček, Jaroslav Vrkoč
49. Vladimír Malátek
14. 10. 12 18:45 P2 Polnohospodár Praha Pražská Stoka 5. 3:2 (2:1)
Lepší herní projev domácích nestačil na takticky vyspělou hru Polnohospodáru, spoléhajícího na brejky. Petr Šístek, Tomáš Krucký
Polnohospodár Praha Pražská Stoka
Tomáš Pek – Jan Carda, Zdeněk Cerha, Martin Dadek, Jan Kanta, Martin Krupka, Petr Pek, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába vs Dan Maršálek – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Jan Rákos, Jan Vondráček, Jaroslav Vrkoč
3. Pavel Škába
21., 31. Martin Krupka
23. Jan Rákos
58. Petr Holý
45. Jiří Chládek
3. 10. 12 18:15 DEKAN Pražská Stoka Palouček AC 4. 2:3 (2:2)
Velice svižné a pohledné utkání. Domácí nadšené mládí nakonec neuspělo proti zkušnějšímu Paloučku, a zejména fenomenálně hrajícímu Kadeřábkovi. Ke konci zbytečně vyostřené. Rosenberger
Pražská Stoka Palouček AC
Jan Vondráček – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Jan Rákos, David Vohánka, Jaroslav Vrkoč vs Petr Přibáň – Stanislav Druba, Vojtěch Frula, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Martin Klail, Tomáš Navrátil, Petr Smejkal
57. Tomáš Navrátil
26. 9. 12 18:30 HRAB2 M - Bubo A Pražská Stoka 3. 7:1 (2:1)
Na 6. ligu velmi dobrý zápas, v němž domácí rozhodli o svém vítězství v závěru. Tomáš Mohelský, Petr Pokorný
M - Bubo A Pražská Stoka
František Roub – Vladimír Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Petr Fliegel, Lukáš Maděra, Lukáš Procházka, Miroslav Táborský vs Jan Vondráček – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Kalina, Dan Maršálek, Jan Rákos, David Vohánka
19. Jan Dušek
28., 51. Vladimír Čech
48., 56., 59. Petr Fliegel
60. František Roub
11. Tomáš Kalina
12. 9. 12 18:45 ARIT Pražská Stoka Inter Mokušle 2. 1:2 (1:0)
Hráno v příšerném lijáku, šťastnější byli hosté.
Pražská Stoka Inter Mokušle
David Vohánka – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Jan Rákos, Jan Vondráček vs Karel Vohánka – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Ondřej Lukeš, Luděk Pícha, Rudolf Růžek, Ondřej Veselý
5. Vladimír Malátek 46 Tomáš Josefus 55. Luděk Pícha
58. Vladimír Chrástecký
2. Vladimír Chrástecký
44. Ondřej Lukeš
5. 9. 12 20:15 STER1 Jemné a Solené 1.FC Pražská Stoka 1. 3:2 (2:0)
Od první do poslední minuty nesmírně vyrovnané utkání, co se týče tref do "černého". Mnohem více ze hry ale měli hráči domácích, kteří se dostávali do brankových příležitostí svou pestrou hrou, naopak soupeř převážně díky jejich hrubým chybám v rozehrávce. Takže dva body za víězství právem náleží týmu Jemné a solené.
Jemné a Solené 1.FC Pražská Stoka
Josef Kobza – Ivo Bartoň, Jiří Chvatík, Michal Freiberg, Tomáš Hrubý, Hynek Moravec, Martin Mráz, Jan Šusta vs Dan Maršálek – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Josefus, Tomáš Kalina, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Jan Rákos, Jaroslav Vrkoč