Čt 20.9.12 20:45 MIKU2 Opatoff A K Růžoví delfínci 97,2 3. 7:4
Čt 13.9.12 20:45 MIKU2 Rival club FC A Opatoff A K 2. 2:5
Čt 6.9.12 20:45 MIKU1 Opatoff A K HNK Praha FC 1. 1:6

3. Severní vítr je krutý! 11 8 0 3 34:23 16
6. Růžoví delfínci 97,2 11 5 1 5 43:45 11
7. Exact FC A 11 4 2 5 28:50 10
8. Rival club FC A 11 4 1 6 43:37 9
9. HNK Praha FC 11 3 2 6 25:39 8
10. Ministerstvo obrany 11 3 0 8 18:37 6
11. CK pánbu nás netrestej 11 2 1 8 17:47 5
12. Tuscarora 03 11 3 0 8 25:35 0

Út 4.9.12 19:00 STOD Bandidoz Vibromax 1985   (HL6C)
Út 4.9.12 20:15 STOD Double United Věčná žízeň FC VET   (VL4A)
St 5.9.12 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Nemesis VET   (VL4C)
St 5.9.12 18:15 DEKAN M - Bubo A Palouček AC   (HL6E)
Út 23.10.12 19:30 BECH Starci na chmelu B Paradentol 1990   (VL4D)
Út 23.10.12 20:45 BECH J paví Ř Spajta 1905   (HL5C)

29. 11. 12 19:30 MIKU2 Opatoff A K Ministerstvo obrany 11. 4:5 (2:4)
Fascinující zápas. Hosté hráli bez střídání a rychle prohrávali 0:2. Poté hosté zabrali a utkání dokonce otočili na 4:2 a nakonec v hektickém závěru vedení hosté uhájili. Tomáš Kuča, Jaromír Talíř
Opatoff A K Ministerstvo obrany
Pavel Krystyník – Tomáš Hrnčíř, Aleš Kosina, Petr Koucký, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda vs Jan Tajbl – Miroslav Baloun, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Jan Pour
2., 12., 40. Pavel Šámal
52. Martin Semerád
19., 30. Pavel Chotaš
24., 28. Jan Pour
53. Miroslav Baloun
22. 11. 12 20:45 MIKU1 Tuscarora 03 Opatoff A K 10. 3:5 (2:4)
Velmi slušné utkáné vysoké úrovně. Martin Beránek, Pavel Stehlík
Tuscarora 03 Opatoff A K
Vlastimil Vierik – Jan Plic, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Robert Samek, Miroslav Špaček vs Martin Semerád – Tomáš Hrnčíř, Aleš Kosina, Petr Koucký, Pavel Krystyník, Martin Liška, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Vít Semerád, Pavel Svoboda
26. Jan Plic
30., 56. Robert Samek
2., 23., 44. Pavel Svoboda
6. Tomáš Hrnčíř
18. Aleš Kosina
15. 11. 12 20:45 MIKU2 Opatoff A K Hells Bells 1.FC 9. 4:6 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil.
Opatoff A K Hells Bells 1.FC
Pavel Krystyník – Tomáš Hrnčíř, Aleš Kosina, Petr Koucký, Martin Liška, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda vs Jiří Javůrek – Pavel Berka, Petr Hloušek, Michal Javůrek, Martin Koula, Vítek Kulhánek, Jan Novák, Lukáš Šťastný
17., 54. Martin Semerád
36., 49. Pavel Svoboda
2., 48. Martin Koula
5., 46. Vítek Kulhánek
27., 58. Jan Novák
1. 11. 12 20:45 MIKU2 Exact FC A Opatoff A K 8. 3:9 (1:2)
Všichni hráči Opatoffa byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Milan Krejčí, Martin Urbanec
Exact FC A Opatoff A K
Šimon Trýb – Martin Angelovič, Václav Helmich, Tomáš Juritka, Jakub Kejla, Lukáš Klicpera, Petr Matuška, Milan Trýb vs Pavel Krystyník – Tomáš Hrnčíř, Aleš Kosina, Petr Koucký, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda
2., 46., 59. Tomáš Juritka 20., 28., 45., 53., 54. Pavel Svoboda
39. Vít Semerád
47. Martin Semerád
48. Jiří Paulíček
55. Pavel Šámal
54. Aleš Kosina
25. 10. 12 20:45 MIKU2 Opatoff A K CK pánbu nás netrestej 7. 12:0 (6:0)
Utkání se záhy začalo vyvíjet jednostranně ve prospěch domácích, soupeř fotbalově vůbec nestačil. Smetana, Hošek
Opatoff A K CK pánbu nás netrestej
Martin Semerád – Aleš Kosina, Petr Koucký, Martin Liška, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Vít Semerád, Pavel Svoboda vs Tomáš Pospíšil – Vojtěch Buchtele, Oldřich Havel, Michal Ježek, Svatopluk Křejpský, Jan Štěpánek, Tomáš Tříska
2., 10., 46. Pavel Svoboda
7., 43., 55. Jiří Paulíček
18., 24., 33., 36. Pavel Šámal
30. Martin Semerád
46. Martin Liška
11. 10. 12 20:45 MIKU2 Alténa ST Opatoff A K 6. 2:6 (0:3)
Opatoff byl jasně fotbalovějším mužstvem a zaslouženě vyhrál.
Alténa ST Opatoff A K
Jaromír Kaplan – Martin Havlík, Tomáš Indra, Jan Janovský, František Kaduk, Simon Kolaja, David Lorenc, Vladimír Mrázek, Martin Ouředníček, Karel Pecl, Pavel Štern, Josef Šupák vs Martin Semerád – Aleš Kosina, Petr Koucký, Martin Liška, Pavel Šámal, Vít Semerád, Pavel Svoboda
45. Tomáš Indra
55. David Lorenc
13. Vít Semerád
16., 57., 58. Pavel Šámal
25. Pavel Svoboda
49. Petr Koucký
4. 10. 12 20:45 MIKU1 Opatoff A K Suchdol sabres B 5. 4:1 (2:0)
Opatoff byl celý zápas lepší a zaslouženě vyhrál.
Opatoff A K Suchdol sabres B
Pavel Krystyník – Tomáš Hrnčíř, Aleš Kosina, Petr Koucký, Jiří Paulíček, Martin Semerád, Vít Semerád, Jan Štorch, Pavel Svoboda vs Václav Valenta – Michal Folk, Jiří Futera, Jaroslav Gotwald, Tomáš Hamza, Jan Lešner, Jakub Mechl
21., 27., 58. Pavel Svoboda
41. Aleš Kosina
57. Michal Folk
27. 9. 12 20:45 MIKU2 Severní vítr je krutý! Opatoff A K 4. 1:5 (1:1)
Zpočátku vyrovnaný zápas se proměnil v exhibici.
Severní vítr je krutý! Opatoff A K
Tomáš Kravec – Petr Budiš, Jan Dvořáček, Robin Fojta, Jaroslav Janeček, Jiří Tříško, Lukáš Vondráček, Jan Zikmund vs Pavel Krystyník – Martin Liška, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Jan Štorch, Pavel Svoboda
12. Lukáš Vondráček 5., 39. Martin Liška
44. Martin Semerád
49. Pavel Svoboda
20. 9. 12 20:45 MIKU2 Opatoff A K Růžoví delfínci 97,2 3. 7:4 (1:4)
Do čeho Delfínco kopli, to skončilo gólem, i tak by se dalo charakterizovat dění na hrací ploše v prvním dějství. Ovšem druhý poločas přinesl málo vídaný obrat domácích. Když hned v jeho úvodu vykřesal bojovník Svoboda jiskřičku naděje pro domácí tým, Delfínci trochu znejistěli. Když za další  dvě minuty Opatoff snížil na rozdíl 1 branky, bylo jich najednou plné hřiště a Delfínky smetla velká vlna. Vít Pecka, Karel Tureček
Opatoff A K Růžoví delfínci 97,2
Jan Štorch – Aleš Kosina, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda vs Petr Deršák – Jan Hala, Roman Kabele, Jiří Mácha, Kamil Mácha, Dušan Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
23., 37. Pavel Šámal
35., 42., 48., 54. Pavel Svoboda
56. Martin Semerád
5. Jiří Vrzal
7. Dušan Merta
16., 30. Kamil Mácha
13. 9. 12 20:45 MIKU2 Rival club FC A Opatoff A K 2. 2:5 (0:3)
Opatoff dal rychlý gól, domácí znervózněli a do přestávky inkasovali ještě 2x. Ve druhé půli se soustředili někteří hráči víc na diskuze s rozhodčím a hosté nekompromisně trestali. Vyhrál o něco lepší tým. Jan Kryštof, Zdeněk Trajer
Rival club FC A Opatoff A K
Petr Schwank – Radek Bačovský, Aliaksandr Bratsikau, Tomáš Klaban, Erik Kubeša, Jaroslav Troníček, Marek Vomočil vs Pavel Krystyník – Tomáš Hrnčíř, Aleš Kosina, Jiří Paulíček, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád, Pavel Svoboda
31. Erik Kubeša
53. Marek Vomočil
4. Martin Semerád
18., 40., 47. Pavel Svoboda
27. Jiří Paulíček
6. 9. 12 20:45 MIKU1 Opatoff A K HNK Praha FC 1. 1:6 (1:3)
Zasloužené vítězství fotbalovějšího týmu. Dobrý fotbal na obou stranách. V duchu fair play. Lukáš Tumpach, Jan Nekvapil
Opatoff A K HNK Praha FC
Vít Semerád – Tomáš Hrnčíř, Aleš Kosina, Petr Koucký, Jiří Paulíček, Pavel Svoboda vs Josef Jonáš – Jakub Felgr, Václav Felgr, Pavel Jonáš, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner