Út 13.11.12 19:30 MIKU3 Deportivo Estudiantil FC A Notorkros FK   (HL4B)
Út 13.11.12 20:45 MIKU3 Mindží Lhota SK Serval KPKS   (HL7C)

4. 12. 12 20:30 SCBEC Starci na chmelu B Hvězda VAB F.C. 11. 6:1 (1:1)
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal vs Peter Chudovan – Petr Babka, Josef Bouda, Luděk Fencl, Martin Kovář, Peter Micheľ, Ivan Pažitný, Peter Šenšel, Pavel Svoboda
48. Lukáš Lebr
54., 57. Ladislav Brázda
23. Pavel Svoboda
20. 11. 12 19:30 ARIT Bublifuck VET Starci na chmelu B 10. 0:2 (0:0)
Poklidné utkání slušné úrovně, o jehož vítězi rozhodl dvěma góly střelec Starců Hobík Zdeněk.
Bublifuck VET Starci na chmelu B
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Vladimír Soudný vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal
43., 57. Zdeněk Hobík
18. 11. 12 19:15 BECH Starci na chmelu B Real Prd VET 9. 4:1 (1:1)
Jasné utkání, vítězství výrazně lepšího týmu. Kučera
Starci na chmelu B Real Prd VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal vs Jiří Princ – Roman Černovský, Pavel Drinka, René Horelica, Petr Janoušek, Zdeněk Jasanský, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek
10. Zdeněk Hobík
53. Jan Mayr
54., 60. Jan Hobík
11. Petr Janoušek
30. 10. 12 19:30 BECH Sedm Zbabělých VET Starci na chmelu B 8. 1:6 (1:2)
Po vyrovnaném 1.poločase zapnuli ve druhém poločase Starci na vyšší obrátky a rozstříleli hosty 6:1. Čisté utkání bez faulů. Miroslav Mrákota, Pavel Kubiš
Sedm Zbabělých VET Starci na chmelu B
Pavel Ježek – Jiří Bohuslav, Jan Černý, Miloslav Nergl, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Martin Sehnal, Roman Strejček, Václav Stuchl vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal
5. Jiří Rohlík 6., 24., 42. Jan Hobík
38., 45. Zdeněk Hobík
53. Karel Kreibich
23. 10. 12 19:30 BECH Starci na chmelu B Paradentol 1990 7. 1:6 (1:3)
Paradentol si vytvořil dostatečný náskok, který si do konce zápasu s přehledem pohlídal, ikdyž domácí "česali do konce". Hošek, Smetana
Starci na chmelu B Paradentol 1990
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Petr Zlámal vs Tomáš Zdeněk – Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek
28. Zdeněk Hobík 2., 9. Josef Petrásek
19. Martin Hrbáček
32. Jiří Krejčík
44. Martin Lepšík
57. Jiří Jíša
16. 10. 12 19:30 BECH Běchovice VET Starci na chmelu B 6. 4:2 (2:1)
Zasloužené vítězství Běchovic. Voldán
Běchovice VET Starci na chmelu B
Jan Pešek – Milan Barták, Jaroslav Blesk, Jakub Hozman, Petr Janouš, David Krechter, Petr Krška, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Urban vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Tomáš Krkavec, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal
14. Petr Urban
28. Petr Janouš
33., 51. Petr Krška
14. Tomáš Krkavec
47. Jan Mayr
9. 10. 12 19:30 BECH Starci na chmelu B Rychlé pípy VET 5. 6:2 (6:2)
První půle vyrovnaná, ve druhé chtěli hosté dohnat jednogólové manko, čímž však otevřeli dvěře domácím útočníkům. Tomáš Krábek, David Král
Starci na chmelu B Rychlé pípy VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Petr Zlámal vs Libor Viták – Miloslav Doležal, Martin Mačalík, Pavel Mařata, Petr Novotný, David Procházka, Jan Spěvák, Jan Vorlík
8., 13., 24. Jan Hobík
16., 28. Petr Zlámal
25. Lukáš Lebr
2., 11. David Procházka
2. 10. 12 18:15 DEKAN Traktor humus VET B Starci na chmelu B 4. 6:2 (2:1)
Pěkné klidné utkání, které postupně na svou stranu převracel tým Traktoru. Zasloužená výhra. Karel Hrych, Tomáš Bárta
Traktor humus VET B Starci na chmelu B
Michal Žák – Daniel Dubec, Aleš Kučera, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Pavel Vejvoda, Jiří Znamenáček vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal
15. Milan Průša
30. Michal Žák
40. Aleš Kučera
45., 46., 48. Pavel Vejvoda
5., 56. Jan Hobík
18. 9. 12 19:30 BECH Starci na chmelu B MSG 3. 2:9 (0:3)
Utkání hráno ve svižném tempu na obou stranách s velkým množstvím šancí. Martin Hajný, Lukáš Harazin
Starci na chmelu B MSG
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Tomáš Krkavec, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal vs Norbert Rúček – Vladimír Bělonohý, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan
50. Vladimír Bělonohý
11. 9. 12 19:30 BECH Speciál Braník VET Starci na chmelu B 2. 0:6 (0:1)
Velice slušně hrané utkání. I když to dle skóre nevypadá, zápas byl vyrovnaný, jenže domácí nedokázali své šance proměnit a nedočkali se ani čestného úspěchu, takže svojí trenérku nepotěšili. Klail
Speciál Braník VET Starci na chmelu B
Jiří Nový – Roman Fiala, Jaroslav Holub, Martin Kladiva, Karel Kodeš, Ota Kopřiva, David Ledinský, Petr Šedivý, Ivan Vokurka vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Karel Kreibich, Lukáš Lebr, Jan Mayr, Petr Zlámal
7. Ladislav Brázda
32., 60. Jan Hobík
34. Petr Zlámal
39., 51. Lukáš Lebr
4. 9. 12 17:00 KBELY Přezletice SG Starci na chmelu B 1. 0:5 (0:2)
Deset minut bylo utkání vyrovnané, poté Starci na chmelu převzali otěže zápasu do svých rukou a zaslouženě vyhráli. Vladimír Svoboda, Miroslav Brabec
Přezletice SG Starci na chmelu B
Tomáš Říha – Martin Budař, Stanislav Fujko, Jiří Horálek, Jiří Mareš, Miloslav Mazura, Petr Panocha, David Slavata, Jaroslav Urban vs Jaroslav Skála – Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Lukáš Lebr, Jiří Zetek, Petr Zlámal