9. Supráci Šumavan-Balkán 11 3 1 7 25:28 7
12. Sokol Újezd nad Lesy 11 2 0 9 26:41 4

Ne 15.4.12 15:00 MIKU1 Real Spořilov Letňany BD   (HL7K)
Ne 15.4.12 16:15 MIKU1 Zelená liška juniors Noční dravci   (HL3D)
Ne 29.4.12 15:00 MIKU1 Soutokoněmí Kanálpucers PL   (HL8Q)
Ne 29.4.12 16:15 MIKU1 Zelená liška juniors S.N.F. A   (HL3D)
Ne 13.5.12 17:30 TEMPO Bez názvu Budvarka B   (HL6K)
Ne 13.5.12 18:45 TEMPO Játro TJ Typos - Garda FC   (VL2B)

25. 6. 12 20:15 STER2 Pražačka seniors A Tučňáci SUP A 11. 0:3 (0:1)
V první půli vyrovnané utkání, ke konci na svou stranu obrátili Tučňáci, kteří před koncem vstřelili gól a ten jim dal potřebný klid a jistotu. Ve druhé půli již hosté kontrolovali utkání a domácí k ničemu nepustili. Aleš Kosina, Pavel Šámal
Pražačka seniors A Tučňáci SUP A
Petr Kubín – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Pavel Staněk, Branislav Večerek vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Josef Med, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský
27. Vlastimil Kolečkář
47. Stanislav Lehocký
54. Josef Med
18. 6. 12 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Zelená liška TJ SUP A 10. 2:4 (0:3)
Kvalitní utkání hrané v poklidu. Zasloužená výhra hostů. Dalibor Beneš, Tomáš Stejskal
Tučňáci SUP A Zelená liška TJ SUP A
Tomáš Kutal – Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Stanislav Lehocký, Josef Med, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Jindřich Ludmila
39. Jiří Hroník
52. Stanislav Lehocký
4., 48. Jindřich Ludmila
14. Alexandr Kurz
25. Vladimír Fuka
4. 6. 12 18:15 MIKU1 Radouč FC A Tučňáci SUP A 9. 1:3 (1:3)
Ve velmi vyrovnané duelu zvítězili Tučňáci  díky třem gólům v první půli. Ve druhém poločase přes snahu obou týmů již žádný gól nepadl. Kyjak
Radouč FC A Tučňáci SUP A
Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Miloš Jirák, Pavel Karas, Slavomír Novotný, Vladimír Podskuba, Zdeněk Srba, Hynek Svoboda vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský
7. Pavel Karas 14. Jaroslav Hrdlička
29. Stanislav Lehocký
30. Lubomír Paprčka
28. 5. 12 18:15 MIKU1 Tučňáci SUP A AGČV/Ajax 8. 9:3 (4:1)
Zpočátku vyrovnané utkání, ale s postupem času lepší kombimační hra domácího mužstva slavila úspěch.
Tučňáci SUP A AGČV/Ajax
Roman Podhorský – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Josef Med vs Pavel Boček – Zdeněk Havlík, Milan Jirásek, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Tomáš Prošek, Miroslav Sojka, Jiří Vajnar
52. Zdeněk Havlík
21. 5. 12 18:15 MIKU1 Tučňáci SUP A Sokol Újezd nad Lesy 7. 7:2 (3:0)
Jednoznačné utkání, kde mohlo padnout ještě víc gólů na obou stranách, ale gólmani se činili. Radek Troják, Pavel Žirko
Tučňáci SUP A Sokol Újezd nad Lesy
Jiří Hroník – Arnošt Barták, Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Stanislav Lehocký, Roman Podhorský vs František Pekárek – Zdeněk Brázda, Jiří Koubský, Petr Kovář, Pavel Loukota, Karel Novák, František Sedlák, Milan Sochovič, Jan Veselovský
3., 34., 42., 51. Roman Podhorský
13. Stanislav Lehocký
14. Arnošt Barták
40. Jaroslav Hrdlička
55., 59. Petr Kovář
14. 5. 12 18:15 MIKU1 Sen ČM PG supervet Tučňáci SUP A 6. 3:8 (0:4)
Jednoznačné utkání, domácí na hosty nestačili. Kučera
Sen ČM PG supervet Tučňáci SUP A
František Turek – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Milan Prekop, Zdeněk Ryvol, Jaroslav Toman vs Jiří Hroník – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský
53. Jiří Mach
7. 5. 12 19:30 MIKU2 Tučňáci SUP A Ortopedie 5. 4:2 (2:1)
V pěkném a svižném utkání vyhrálo mužstvo, které mělo o něco víc míč na svých kopačkách.
Tučňáci SUP A Ortopedie
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Jiří Mach, Josef Med, Roman Podhorský vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Stanislav Dolejš, Petr Mácha, Karel Matějka, Jan Nesvorný, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn
20., 49. Jiří Mach
22. Roman Bäumel
44. Jiří Jeníček
3., 48. Petr Mácha
23. 4. 12 18:15 MIKU1 Nejistá sezóna SUP Tučňáci SUP A 4. 2:8 (0:6)
Zasloužené vítězství lepšího týmu.
Nejistá sezóna SUP Tučňáci SUP A
Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, František Brejcha, Miroslav Hybner, Milan Mašek, František Šťasta, Martin Ullmann, Ivan Vobořil vs Jiří Hroník – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský
55. Milan Mašek
58. Ivan Vobořil
6., 20., 25. Roman Bäumel
12., 33., 45. Roman Podhorský
15. Jiří Jeníček
26. Jiří Mach
16. 4. 12 18:15 MIKU1 Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán 3. 6:3 (2:1)
Zajímavý zápas, který nakonec po zásluze získali díky brankám v závěru Tučňáci. Prokop Houda, Tomáš Drahorád
Tučňáci SUP A Supráci Šumavan-Balkán
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Roman Podhorský vs František Seknička – Pavel Kadeřábek, Eduard Křemel, Ladislav Linek, Oldřich Mrázek, Jiří Němec, Vladimír Prušák, Petr Šimek, Oldřich Smolík
12., 39., 59. Roman Podhorský
30., 57. Roman Bäumel
6., 34. Petr Šimek
36. Ladislav Linek
9. 4. 12 18:45 P1 Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A 2. 3:1 (0:1)
Tučňáci se sice ujali vedení, které drželi až do přestávky, nicméně sílícímu náporu Klokanu neodolali. Voldán
Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A
Petr Kačín – Josef Filinger, Jiří Hruška, Jaroslav Klíma, Jan Kyněra, Vladimír Ljapin, Jiří Maršoun, Milan Musil, Petr Pohnán, Miroslav Štulík vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Pavel Hartman, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský
39. Jaroslav Klíma
43. Petr Pohnán
56. Miroslav Štulík
10. Jiří Mach
27. 3. 12 19:30 MIKU3 Tučňáci SUP A Super Naděje A 1. 2:1 (0:1)
Zápas proběhl v duchu fair play. Petr Papírník, Zbyněk Průša
Tučňáci SUP A Super Naděje A
Jiří Hroník – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský vs Petr Vaněček – Tomáš Berný, Jaroslav Kloubek, Ivan Pomykáček, Josef Schiller, Jan Syrovátka