Čt 3.5.12 19:30 HOSTI Speciál Bráník A Šachta UK   (HL5E)
Út 29.5.12 19:30 DEKAN Felix club super Tučňáci SUP B   (SVL3A)
Út 29.5.12 20:45 DEKAN Orion Praha SK B Dřeváci   (VL3B)

27. 6. 12 19:15 SCBEC Kbelák FC SUP Endoprotéza 11. 3:1 (0:1)
Kbelák herně i výsledkově ovládl druhou půli a zaslouženě vyhrál. Smetana
Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Jiří Pácha, Jiří Veselý vs Jiří Vácha – Miroslav Fexa, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Luděk Petráš, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček
39. Lubomír Nešpor
44. Jiří Pácha
19. Jaroslav Lukeš
20. 6. 12 19:15 ZAK Endoprotéza Kapr tým SUP 10. 1:3 (0:2)
Poklidný zápas, který Kapr rozhodl prakticky za prvních 20 minut. Dohrávalo se pouze pro radost. Vratislav Kracman
Endoprotéza Kapr tým SUP
Jaroslav Lukeš – Miroslav Fexa, Tomáš Hrdý, Luděk Petráš, Petr Slivka, Jiří Vácha, Petr Valenta, Jindřich Vich vs Jaroslav Goll – Pavel Chuděj, Karel Holeček, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda, Milan Vošta
40. Luděk Petráš 6. Luboš Svoboda
23., 37. Milan Vošta
13. 6. 12 20:45 MIKU2 Endoprotéza Valník 9. 3:2 (2:1)
Rozhádaný Valník nestačil Endoprotéze, která se po celou dobu utkání snažila diktovat tempo hry. Zasloužená výhra. Krejčí
Endoprotéza Valník
Jaroslav Lukeš – Miroslav Fexa, Petr Fexa, Tomáš Hrdý, Luděk Petráš, Petr Slivka, Jiří Vácha, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Tomáš Lukeš, Jindřich Procházka, Luděk Tobola, Jindřich Trmal
22., 36. Luděk Petráš
24. Jiří Vácha
26. Zdeněk Fiala
42. Tomáš Lukeš
30. 5. 12 19:00 P3 Dřevorubci Modřany S Endoprotéza 8. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl až samotný závěr. Hosté se soustředili pouze na bránění výsledku a to se jim stalo osudným. V závěru se 2x prosadil individuálníi akcemi do otevřené obrany nejlepší hráč zápasu Cibík. Luděk Michalík, Martin Suchý
Dřevorubci Modřany S Endoprotéza
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek vs Jaroslav Lukeš – Miroslav Fexa, Tomáš Hrdý, Luděk Petráš, Petr Slivka, Jiří Vácha, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček
55., 57. Milan Cibík 42. Tomáš Hrdý
23. 5. 12 20:45 MIKU1 Endoprotéza Buran Buran SUP 7. 0:1 (0:1)
Slušné vyrovnané utkání bez zbytečných řečí. V první půli byli o něco lepší hosté, ve druhé naopak domácí. Jiří Rameš, David Hübner
Endoprotéza Buran Buran SUP
Jiří Vácha – Miroslav Fexa, Petr Fexa, Tomáš Hrdý, Luděk Petráš, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Jan Teubner, Libor Uhlíř
59. Tomáš Hrdý 22., 39. Jan Teubner
16. 5. 12 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Endoprotéza 6. 3:3 (1:2)
Vyrovnaný zápas, šance na obou stranách, dobří gólmani, zasloužená remíza.
Cormoran FC SUP Endoprotéza
Martin Jirsa – Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Vladimír Svoboda, Jan Trnka, Jiří Vacík vs Jaroslav Lukeš – Miroslav Fexa, Petr Fexa, Tomáš Hrdý, Luděk Petráš, Jiří Vácha, Petr Valenta, Jindřich Vich
23., 35. Josef Kurka
52. OG
13. Luděk Petráš
27., 32. Tomáš Hrdý
2. 5. 12 19:30 MIKU4 Endoprotéza Suprtechno 5. 1:2 (1:1)
Utkání plné šancí, ale šťastnějším mužstvem hosté.
Endoprotéza Suprtechno
Jiří Vácha – Miroslav Fexa, Petr Fexa, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Luděk Petráš, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Soucha
13. Luděk Petráš 24. Miroslav Soucha
54. Jiří Šipoš
29. 4. 12 18:45 MIKU2 Traktor Humus SUP A Endoprotéza 4. 3:2 (0:0)
V prvním poločase yrovnané utkání s něklika šancemi na obou stranách ovšem bez využití. Druhý poločas začal lépe Traktor Humus který se ujal vedení 1:0, které mu vydrželo pouze jednu minutu kdy srovnal Lukeš který přidal i druhý gol na 1:2 ve 41. minutě. Závěr zápasu se nesl ve znamení mírně techničtějšího hummusu , který dvěma brankami v 55.a 56. minutě strhl vedení na svoji stranu. Stanislav Mareš, Vít Hujer
Traktor Humus SUP A Endoprotéza
Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Lahovský, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Zdeněk Průša, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý vs Jiří Hrdlička – Miroslav Fexa, Petr Fexa, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Luděk Petráš, Petr Slivka, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček
35. Jaroslav Havran
55. Petr Lahovský
56. Petr Mládek
36., 41. Jaroslav Lukeš
17. 4. 12 20:45 MIKU4 Endoprotéza Rokoska SUP 3. 3:2 (2:1)
Mužstvo Endoprotéza mělo od začátku převahu i díky tomu, že Rokoska neměla nikoho na střídání a ke konci utkání už Rokoska nemohla.
Endoprotéza Rokoska SUP
Jiří Hrdlička – Miroslav Fexa, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Luděk Petráš, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Lubomír Hluší, Václav Hon, František Kašpar, Filip Novák
5., 16., 57. Tomáš Hrdý 18. Filip Novák
59. Zdeněk Genčev
12. 4. 12 20:15 P3 Lomíci Endoprotéza 2. 1:3 (1:2)
Na superveteránskou ligu velice kvalitní utkání. Domácí hrozili ze standartních situací a hosté měli vynikajícího útočníka Hrdého.