11. Zelená liška TJ SUP A 11 1 2 8 20:36 4

Út 16.10.12 18:15 ARIT DTS Praha FNT Praha   (HL8D)
Út 16.10.12 19:30 ARIT Kotlářka CAHA FC SUP Berger club SUP   (SVL3B)
Út 16.10.12 20:45 ARIT Suchdol sabres A Limita   (HL4A)
Pá 16.11.12 17:45 STOD Kamikaze AbyDal LC Real Hagrid CF   (HL7G)
Pá 16.11.12 19:00 STOD Queens Park Club Bar Krušovice   (HL2A)

6. 12. 12 18:15 MIKU3 Supráci Šumavan-Balkán Tučňáci SUP A 11. 4:1 (3:1)
Zasloužené vítězství Šumavanu, který byl celý zápas lepší. Roman Soukup, Radek Babánek
Supráci Šumavan-Balkán Tučňáci SUP A
František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra vs Tomáš Kutal – Jaroslav Hrdlička, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Josef Med, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský
3. Oldřich Smolík
20., 25. Tomáš Čížek
55. Pavel Karhan
26. Stanislav Lehocký
19. 11. 12 17:00 ARIT Dřevorubci Modřany S Supráci Šumavan-Balkán 10. 0:3 (0:2)
Pohledné utkání. Aleš Michálek, Filip Křesťan
Dřevorubci Modřany S Supráci Šumavan-Balkán
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Josef Vilčko vs František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra
6., 17., 56. Tomáš Čížek
12. 11. 12 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán AGČV/Ajax 9. 3:0 (3:0)
Domácí po celé utkání aktivnější, i když hosté spoustu šancí zahodili, díky výbornému brankáři domácích. Zasloužená výhra domácích. Kohout, Janča
Supráci Šumavan-Balkán AGČV/Ajax
František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra vs Zdeněk Havlík – Pavel Hůla, Milan Jirásek, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Zdeněk Pištěk, Tomáš Prošek
14., 19. Pavel Karhan
24. Tomáš Čížek
8. 11. 12 19:30 ARIT Super Naděje A Supráci Šumavan-Balkán 8. 0:7 (0:3)
Hosté byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Vladimír Lhota, Karel Antonín
Super Naděje A Supráci Šumavan-Balkán
Petr Vaněček – Tomáš Berný, Pavel Listík, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula vs František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra
14., 57. Leoš Jindra
18., 55. Ladislav Linek
21., 41., 52. Oldřich Smolík
29. 10. 12 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Sen ČM PG supervet 7. 5:2 (2:1)
Domácí lépe kombinovali, vytvořili si více šancí a zaslouženě vyhráli. Milan Macela, Jindřich Skála
Supráci Šumavan-Balkán Sen ČM PG supervet
František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra vs Rudolf Bobek – Miroslav Ackermann, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Václav Kopecký, Milan Prekop, Zdeněk Ryvol, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
12., 36., 43. Tomáš Čížek
14. Pavel Karhan
34. Oldřich Smolík
25., 40. Václav Kopecký
15. 10. 12 17:00 ARIT Zelená liška TJ SUP A Supráci Šumavan-Balkán 6. 3:8 (1:7)
Hosté byli od začátku po všech směrech lepší a zaslouženě vyhráli. Jambor
Zelená liška TJ SUP A Supráci Šumavan-Balkán
Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Tomáš Janda, Eduard Křemel, Stanislav Obešlo, Karel Prokop, Jan Slavíček, Libor Sněhota vs František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Trýb, Milan Vondra
21. Jan Slavíček
38. Jaroslav Budín
50. Stanislav Obešlo
1., 19., 29., 56. Pavel Karhan
3., 14., 28. Tomáš Čížek
30. Milan Vondra
8. 10. 12 17:00 ARIT Radouč FC A Supráci Šumavan-Balkán 5. 2:8 (1:4)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem. Klail
Radouč FC A Supráci Šumavan-Balkán
Vladimír Hnát – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Pavel Karas, Tibor Mester, Vladimír Podskuba, Hynek Svoboda vs František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Milan Vondra
28. Vladimír Podskuba
59. Pavel Karas
7., 20. Oldřich Smolík
15., 30., 39., 46., 48. Tomáš Čížek
50. Pavel Karhan
38. Oldřich Smolík
1. 10. 12 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Pražačka seniors A 4. 2:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas okořeněný třemi góly okolo 20. minuty. Vyhráli šťastnější domácí. Hosté doplatili na neproměněné šance ve 2. půli. Pavel Švejda, Pavel Dlouhý
Supráci Šumavan-Balkán Pražačka seniors A
František Seknička – Leoš Jindra, Pavel Karhan, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra vs Petr Kubín – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Martin Líbal, Miroslav Průžek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
17. Ladislav Linek
19. Oldřich Smolík
20. Jan Syrovátka
20. 9. 12 19:30 MIKU1 Klokan Perón club SUP Supráci Šumavan-Balkán 3. 5:1 (2:0)
Jednoznačný průběh utkání, zasloužená výhra domácích. Karel Němeček, Martin Plevka
Klokan Perón club SUP Supráci Šumavan-Balkán
Michal Vokáč – Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Milan Musil, Petr Pohnán, Petr Sýkora vs František Seknička – Tomáš Čížek, Leoš Jindra, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb
3., 50. Petr Pohnán
20., 40. Jaroslav Klíma
54. Milan Musil
58. Ladislav Linek
10. 9. 12 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP 2. 4:0 (2:0)
Domácí rozdělili spravedlivě příděl gólů mezi poločasy a zaslouženě zvítězili. Hosté se 2. poločas zlepšili, ale nepodařilo se jim vstřelit ani čestný gól. Husák
Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP
František Seknička – Tomáš Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra vs Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý
21. Ladislav Linek
27., 32. Pavel Karhan
52. Tomáš Čížek
3. 9. 12 17:00 ARIT Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán 1. 1:1 (0:0)
Utkání výborné úrovně, bod nakonec slavil spíše Šumavan. Ortopedie byla celý zápas aktivnější a vypracovala si celou řadu zajímavých příležitostí. Rozhodující gól však vstřelit nedokázala. Ondřej Jedlička, Petr Viliš
Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Kozel, Petr Mácha, Jan Nesvorný, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs František Seknička – Tomáš Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra