22. 11. 12 19:30 MIKU1 Kbelák FC SUP Klokan Perón club SUP 10. 0:9 (0:5)
Nádherné utkání plné krásných situací. Martin Beránek, Pavel Stehlík
Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Lubomír Nešpor, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Potůček, Jiří Veselý vs Petr Králíček – Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Milan Musil, Petr Novotný
38. Petr Novotný
41. Milan Musil
56. Jan Kyněra
15. 11. 12 20:15 P3 Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A 9. 2:1 (0:1)
Pěkný fotbal! První poločas určovalo hru mužstvo Zelená liška. Druhý poločas jasně lepší Kbelák- zasloužená výhra. Jiří Sušický, Jan Krtil
Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A
Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Lubomír Nešpor, Jiří Pácha, Jiří Potůček, Jiří Veselý vs Libor Sněhota – Jaroslav Budín, Tomáš Janda, Eduard Křemel, Jindřich Ludmila, Stanislav Obešlo, Karel Prokop
32. Lubomír Nešpor
50. Jiří Pácha
27. Stanislav Obešlo
10. 11. 12 08:45 zzNOVOB Ortopedie Kbelák FC SUP 8. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, remíza je spravedlivá. Ortopedie byla lepší do kombinace, ale hosté v čele s Albrechtem velmi dobře bránili. Trnka
Ortopedie Kbelák FC SUP
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Kozel, Petr Mácha, Karel Matějka, Jan Nesvorný, Miloš Vaněk, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn vs Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Lubomír Nešpor, Jiří Pácha, Jiří Potůček, Jan Thienel, Jiří Veselý
9. Petr Kozel 45 Petr Kozel 30. Jiří Linc
29. 10. 12 18:15 MIKU4 Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A 7. 2:2 (0:0)
Po bezbrankovém poločase se Kbelák 2x ujal vedení, Tučňáci však tlačili na pilu 2x vyrovnali a chtěli i vyhrát, což se jim už nezdařilo. Plucar, Hošek
Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A
Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Lubomír Nešpor, Jiří Veselý vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Roman Podhorský
40. Jiří Linc
49. Lubomír Nešpor
43., 58. Roman Podhorský
15. 10. 12 19:30 HOSTI Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP 6. 4:1 (4:1)
Vyrovnané utkání, góly padly po individuálních chybách. Tomáš Záboj, Lukáš Chmelíček
Dřevorubci Modřany S Kbelák FC SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Otomar Sláma, Ludvík Szarka, Josef Vilčko vs Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
2. Ludvík Szarka
11. Miloš Hála
23., 27. Milan Cibík
25. Vladimír Albrecht
11. 10. 12 18:15 ARIT Kbelák FC SUP AGČV/Ajax 5. 1:4 (1:1)
Korektní utkání vyhrálo po zásluze družstvo hostí. Plucar
Kbelák FC SUP AGČV/Ajax
Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Potůček, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Zdeněk Havlík – Pavel Hůla, Milan Jirásek, Matěj Pánek, Vítězslav Pařízek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt
18. Lubomír Nešpor 11., 39. Pavel Hůla
38., 60. Tomáš Prošek
2. 10. 12 18:15 HANSP Super Naděje A Kbelák FC SUP 4. 0:1 (0:1)
Domácí nebyli schopni vstřelit gól, a tak rozhodli hosté jednou vydařenou akcí. Petr Pavlíček
Super Naděje A Kbelák FC SUP
Martin Džbánek – Tomáš Berný, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Petr Vaněček, Vlastimil Zezula vs Kamil Kyral – Vladimír Albrecht, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Potůček, Jan Thienel, Jiří Veselý
14. Jiří Potůček
20. 9. 12 19:30 BECH Kbelák FC SUP Sen ČM PG supervet 3. 1:4 (1:2)
Domácí nastoupili bez střídání, což ovlivnilo celý zápas. Jen díky vynikajícímu gólmanovi nedostali větší výprask. Peter Brťka, Michal Palkoska
Kbelák FC SUP Sen ČM PG supervet
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs František Turek – Rudolf Bobek, František Hamouz, Roman Jireš, Zdeněk Kolář, Václav Kopecký, Zdeněk Ryvol, Miroslav Šusta, Miroslav Vachta
29. Oldřich Passler 23 Lubomír Nešpor 12., 22. Zdeněk Kolář
39. Miroslav Vachta
59. Václav Kopecký
23. Zdeněk Kolář
10. 9. 12 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP 2. 4:0 (2:0)
Domácí rozdělili spravedlivě příděl gólů mezi poločasy a zaslouženě zvítězili. Hosté se 2. poločas zlepšili, ale nepodařilo se jim vstřelit ani čestný gól. Husák
Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP
František Seknička – Tomáš Čížek, Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Oldřich Smolík, Luboš Trýb, Milan Vondra vs Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý
21. Ladislav Linek
27., 32. Pavel Karhan
52. Tomáš Čížek
6. 9. 12 19:30 BECH Kbelák FC SUP Radouč FC A 1. 1:4 (1:1)
Domácí zpočátku lépe konbinovali, ale Radouč pozorně bránila, čekala na své příležitosti a díky troše štěstí dokázala zvítězit. Vilém Řehák, Maroš Škvara
Kbelák FC SUP Radouč FC A
Jan Thienel – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jaroslav Mlejnek, Lubomír Nešpor, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Vladimír Hnát – Milan Fanta, Jaroslav Huňka, Pavel Karas, Jiří Měsíček, Tibor Mester, Vladimír Podskuba, Hynek Svoboda