St 21.11.12 19:00 STOD Traktor Humus SUP A Koliba F.C.V.   (SVL2A)
St 21.11.12 20:15 STOD Dřevosprint SC Pankráckej válec   (VL2A)
Po 26.11.12 19:00 DABLI Pavana AK A Černý koně TMK   (HL7B)
Po 26.11.12 20:15 DABLI Veteráni Ďáblice Kumpáni VET   (VL3A)

29. 11. 12 20:15 P2 Strážné Apostrophe´FZ 9. 1:3 (1:2)
Zasloužená výhra hostů, kteří od prvních minut prohrávali, ale na konci první půle utkání otočili a náskok drželi až do konce utkání. Čapla
Strážné Apostrophe´FZ
Václav Havrda – Michal Chládek, Václav Choura, Ivan Klíma, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Jedlička, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký
4. Josef Velán 29. Bronislav Přibyla
30. Petr Bílý
60. Martin Vobecký
15. 11. 12 18:00 ZAK Apostrophe´FZ Sokol Vysočany SUP 8. 3:2 (2:1)
Vyrovnanému zápasu by slušela remíza.
Apostrophe´FZ Sokol Vysočany SUP
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka vs Martin Valent – Sergej Halauko, Petr Herman, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Petr Regal st.
16., 27., 35. Miroslav Přibyl 18. Petr Regal st.
41. Petr Hrabal
1. 11. 12 18:15 BECH Rokoska SUP Apostrophe´FZ 7. 1:1 (0:0)
Hosté byli lepší v kombinaci i technicky, domácí špatně bránili, přesto utkání skončilo remízou. Kučera
Rokoska SUP Apostrophe´FZ
Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Václav Hon, Josef Kalenda, František Kašpar, Ladislav Šrám, Roman Zahrádka vs Petr Bílý – Martin Blažka, Karel Mrskoč, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký
33. Zdeněk Genčev 53. Martin Vobecký
21. 10. 12 15:00 MIKU3 Apostrophe´FZ Oblouci 81 AFC SUP 6. 2:5 (1:3)
Domácí drželí míč, ale Oblouci stříleli branky z breaků. Paleček
Apostrophe´FZ Oblouci 81 AFC SUP
Petr Bílý – Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký vs Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Jan Cyrany, Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Josef Svoboda, Zdeněk Vybíral
19., 48. Martin Vobecký 5., 29., 57. Pavel Janeba
22. Petr Kruml
35. Jan Cyrany
11. 10. 12 20:15 ZABEH Javorák plus Apostrophe´FZ 5. 2:1 (1:1)
Zápas v poklidném pomalém tempu, minimum šancí. Domácí vyhráli šťastným gólem v závěru. Jakub Hospodský, Michal Dvořák
Javorák plus Apostrophe´FZ
Roman Jungwirth – Ladislav Burian, Jaroslav Jačka, Jiří Koutný, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Vladimír Vančík, Martin Vávra, Petr Vlasák, Michal Vokřínek vs Petr Bílý – Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký
10. Michal Vokřínek
55. Vladimír Procházka
17. Martin Vobecký
3. 10. 12 18:15 MIKU3 Apostrophe´FZ Dehet Old 1.FC SUP 4. 12:0 (7:0)
Výsledek jasně napovídá, které mužstvo hrálo a které se jen dívalo. Na vině ale byla i horší docházka u týmu Dehet.
Apostrophe´FZ Dehet Old 1.FC SUP
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka vs Aleš Houra – Petr Bašus, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý
3. Karel Mrskoč
9., 29., 31., 36., 58. Miroslav Přibyl
13., 15., 52., 56. Tomáš Schilla
20. Martin Blažka
27. Miroslav Trnka
20. 9. 12 19:15 STOD Apostrophe´FZ Vibromax 2012 3. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza, s čímž ale mužstvo hostů nesouhlasilo.
Apostrophe´FZ Vibromax 2012
Petr Bílý – Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka, Jindřich Unger vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Jiří Hudec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček
22. Jiří Jedlička
32. Miroslav Přibyl
6. Vladimír Freml
10., 41. Petr Burian
60. Petr Burian
13. 9. 12 20:30 STOD Agónie FCD Apostrophe´FZ 2. 0:3 (0:1)
Hosté byli herně lepší, domácí neproměnili šance. Utkání bez problémů. Malena
Agónie FCD Apostrophe´FZ
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Zdeněk Hrabák, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Jan Macháček, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra vs Petr Bílý – Martin Blažka, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka
5., 43., 50. Miroslav Přibyl
6. 9. 12 17:00 zzNOVOB Apostrophe´FZ Veget FC SUP 1. 3:2 (2:0)
V prvním poločase byli lepší domácí, po přestávce se kvůli vlastním chybám strachovali o výsledek. Kučera
Apostrophe´FZ Veget FC SUP
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Jiří Jedlička, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký vs Josef Kašička – Petr Fišer, Jiří Holub, Milan Muzika, Jiří Rejzek, Lubomír Tesař