Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 3.12.12 | 20:45 | zzNOVOB | Traktor humus VET A Domácí potřeby VET | 11. | 1:6 |
Po 3.12.12 | 20:45 | MIKU2 | Malostranský SK VV Vokra VV | 11. | 2:6 |
Po 3.12.12 | 20:45 | BECH | Premiéra TV Kulišáci CF VET | 11. | 4:2 |
Po 3.12.12 | 20:15 | STOD | PH Servis Dřevosprint SC | 11. | 2:3 |
Po 3.12.12 | 20:15 | P1 | Úderka Žižkov Cormoran FC | 11. | 1:5 |
Po 3.12.12 | 20:15 | STER2 | Pankráckej válec Javorák | 11. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VV Vokra VV | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:22 | 19 |
2. | PH Servis | 11 | 8 | 1 | 2 | 37:18 | 17 |
3. | Dřevosprint SC | 11 | 6 | 2 | 3 | 29:26 | 14 |
4. | Pankráckej válec | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:19 | 13 |
5. | Javorák | 11 | 4 | 3 | 4 | 22:20 | 11 |
6. | Úderka Žižkov | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:27 | 10 |
7. | Traktor humus VET A | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:29 | 9 |
8. | Domácí potřeby VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 35:40 | 9 |
9. | Cormoran FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:51 | 9 |
10. | Kulišáci CF VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:41 | 8 |
11. | Premiéra TV | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:34 | 8 |
12. | Malostranský SK | 11 | 2 | 1 | 8 | 28:53 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 27.9.12 | 18:15, 19:30 | HANSP | Kulišáci CF VET |
Út 2.10.12 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Dřevosprint SC |
Út 2.10.12 | 19:00, 20:15 | P1 | Javorák |
St 3.10.12 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Domácí potřeby VET |
Út 9.10.12 | 19:00, 20:15 | P1 | Javorák |
Po 15.10.12 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | PH Servis |
Po 15.10.12 | 19:00, 20:15 | P1 | Javorák |
Út 16.10.12 | 18:15, 19:30 | HOSTI | Malostranský SK |
St 17.10.12 | 19:00, 20:15 | P1 | VV Vokra VV |
Ne 21.10.12 | 12:15, 13:30 | BECH | Kulišáci CF VET |
St 24.10.12 | 19:00, 20:15 | STOD | Premiéra TV |
Čt 25.10.12 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Pankráckej válec |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Přibyl | Sklenářka S.G. | 12 |
2. | Tomáš Panýrek | Santa Tranta VET | 11 |
3. | Ondřej Bláha | VV Vokra VV | 11 |
4. | Michal Bobysud | VV Vokra VV | 11 |
5. | Vlastimil Schwarz | Domácí potřeby VET | 10 |
6. | Jaromír Tomaides | Dřevosprint SC | 10 |
7. | Luboš Urban | Domácí potřeby VET | 10 |
8. | Vladimír Kargl | Vojenské lesy VET | 9 |
9. | Roman Kříž | Křídla Ďáblic VET A | 9 |
10. | Jan Šobr | Žalud United 1.PC VET | 8 |
11. | Tomáš Bartecký | PH Servis | 8 |
12. | Pavel Zmatlík | VV Vokra VV | 8 |
13. | Pavel Vrkoslav | VV Vokra VV | 7 |
14. | Roman Čížek | Malostranský SK | 7 |
15. | Miroslav Kvasnička | Domácí potřeby VET | 7 |
16. | Jiří Chlebna | PH Servis | 7 |
17. | Rostislav Vavruša | VV Vokra VV | 6 |
18. | Jakub Maláček | Hosthunters VET B | 6 |
19. | Jan Pospíšil | Anton aus Tirol | 6 |
20. | Petr Cichra | Kulišáci CF VET | 6 |