Út 20.11.12 19:45 HRAB3 Beercelona FC Pražské Peklo   (HL8C)

3. 12. 12 20:45 MIKU2 Malostranský SK VV Vokra VV 11. 2:6 (1:5)
Pěkné utkání v režii hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Kučera, Osladil
Petr Deršák – Roman Čížek, Milan Kozel, Petr Kozel, Ivan Kubík, Jan Šobr, Zdeněk Táborský, Miloš Verner vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík
12., 27. Michal Bobysud
18. Tomáš Procházka
30., 54. Pavel Vrkoslav
19. 11. 12 18:00 ZAK Javorák Malostranský SK 10. 4:0 (3:0)
Pohledné utkání z obou stran. Rozhodl střelec domácích Hilar a hlavně skvělý brankář Jungwirth. Zasloužená výhra, ale hra byla vyrovnanější než konečné skóre. Kohout, Slaboch
Javorák Malostranský SK
Roman Jungwirth – Matouš Hilar, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Miloslav Maxa, Roman Mruvčinský, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Roman ČížekPetr Deršák, Milan Kozel, Ivan Kubík, Jan Šobr, Zdeněk Táborský, Miloš Verner
3., 18., 21. Matouš Hilar
33. Petr Vlasák
14. 11. 12 20:15 STOD Malostranský SK Dřevosprint SC 9. 6:2 (1:1)
Zpočátku zápas vypadal na to, že to bude záležitost Dřevosprintu. Malostranský brzy vyrovnali a pak se z rychlých protiútoků dostali do vedení. Posledních 5 minut se proměnilo v exhibici Malostranských. Tomáš Mládek, Luboš Navrátil
Malostranský SK Dřevosprint SC
Milan Kozel – Rudolf Buchal, Roman Čížek, Petr Deršák, Petr Kozel, Karel Šafařík, Zdeněk Táborský vs Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Stanislav Lavers, Pavol Matejčík, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides, František Vondruška
7. Roman Čížek
39., 41. Petr Kozel
55., 60. Karel Šafařík
59. Rudolf Buchal
5. Antonín Procházka
51. Jaromír Tomaides
6. 11. 12 18:15 BECH Kulišáci CF VET Malostranský SK 8. 7:2 (4:1)
Utkání hrané v dobrém tempu a nasazení. Spousta šancí na obou stranách. Rozhodla lepší produktivita domácích. Petr Kubík, Martin Boháč
Kulišáci CF VET Malostranský SK
Milan Duda – Patrik Dobiaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Radek Teč, Martin Volf vs Petr Deršák – Pavel Čermák, Roman Čížek, Milan Kozel, Ivan Kubík, Jan Šobr, Zdeněk Táborský, Miloš Verner
1., 29., 30. Radek Teč
8. Martin Volf
40., 58. Patrik Dobiaš
57. Roman Kříž
15. Jan Šobr
53. Roman Čížek
30. 10. 12 17:00 zzNOVOB Malostranský SK Domácí potřeby VET 7. 7:3 (3:1)
Domácí v utkání dominovali. Klail
Malostranský SK Domácí potřeby VET
Petr Deršák – Roman Čížek, Milan Kozel, Ivan Kubík, Jan Šobr, Zdeněk Táborský, Miloš Verner vs Jiří Krupka – Vladimír Houda, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Martin Zatkal
4., 45. Miloš Verner
23., 24., 60. Roman Čížek
38., 56. Jan Šobr
21. Luboš Urban
43., 59. Vlastimil Schwarz
15. 10. 12 18:15 MIKU3 Cormoran FC Malostranský SK 6. 7:4 (2:4)
Od začátku útočně laděné utkání. Domácí se ve druhé půli zvedli a zápas otočili.
Cormoran FC Malostranský SK
Martin Vosátka – Martin Duchek, Vladimír Kargl, Vladislav Kašpar, Daniel Los, Jiří Ureš, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Petr Deršák – Pavel Čermák, Roman Čížek, Milan Kozel, Ivan Kubík, Jan Šobr, Zdeněk Táborský, Miloš Verner
30. Roman Čížek
6. 10. 12 10:00 P3 Malostranský SK Úderka Žižkov 5. 2:6 (1:4)
Pěkné kombinační utkání. Tomáš Novotný, Miroslav Nýč
Malostranský SK Úderka Žižkov
Petr Deršák – Pavel Čermák, Milan Kozel, Ivan Kubík, Karel Šafařík, Jan Šobr, Jaroslav Švejda, Zdeněk Táborský vs Pavel Fligl – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Miroslav Herzig, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Milan Mazáč, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Václav Teller
11., 44. Jan Šobr 2., 34. Tomáš Panýrek
20. Miroslav Herzig
26., 59. Milan Mazáč
28. Pavel Čechura
3. 10. 12 19:30 DEKAN Traktor humus VET A Malostranský SK 4. 6:0 (4:0)
Pěkně hrané utkání skončilo bohužel už o poločase, když hosté nahlásili dva zraněné hráče a odstoupili. Josef Körner ml., Aleš Holba
Traktor humus VET A Malostranský SK
Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Petr Jedlička, David Kudrnáč, Petr Lahovský, Václav Meisner, Aleš Michálek, Petr Mládek, Robert Varyš, Roman Vavro vs Petr Deršák – Roman Čížek, Milan Kozel, Ivan Kubík, Zdeněk Táborský
2. Petr Mládek
13. Robert Varyš
17. Petr Jedlička
19. David Kudrnáč
24. 9. 12 19:30 BECH Malostranský SK Premiéra TV 3. 3:4 (0:3)
V 1. půli si hosté vybudovali třígólový náskok, byli rychlejší, přesnější a pohotovější v zakončení. Po přestávce se zbytečně zatáhli a protože z brejků nedokázali skórovat, domácí začali kousat. V závěru se na hřišti odehrávalo drama hodné Národního divadla. Velice pěkné fotbalové představení! Jiří Čurda, Jakub Krebs