6. Tyran Saens 1.FC VET A 11 5 2 4 28:26 12

Po 23.4.12 18:30 HRAB2 Tlakové galoše MVS Vršovice A   (HL3A)
Po 23.4.12 19:45 HRAB2 Bandidoz Horst 1.FC   (HL5E)
Pá 11.5.12 18:15 PRKOP Pivní balet Gladiators Beroun   (HL5F)
Pá 11.5.12 19:30 PRKOP President FC Vládci Prahy   (HL5F)

19. 6. 12 20:45 MIKU3 Pankráckej válec Defect 11. 3:8 (0:4)
Jednoznačná 1.půle Defectu. Domácí se pokoušeli o zvrat v utkání, ale v 5+1 to nejde.
Pankráckej válec Defect
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Martin Vacek, Miroslav Vostatek vs Otakar Mestek – Vlastimil Bartošek, Filip Fuchsa, David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Tomáš Neumann, Tomáš Obermajer, Martin Pleštil, Ladislav Vávra
39., 40., 45. Miroslav Petržilka 2. Zbyněk Mareš
12. Karel Kocian
24., 24. Vlastimil Bartošek
37. Martin Pleštil
50., 59. Karel Hynek
60. Tomáš Neumann
6. 6. 12 19:00 P3 CFC Letňany Pankráckej válec 10. 2:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání na obou stranách. V druhém poločase domácí vzali vítězství na svou stranu.
CFC Letňany Pankráckej válec
Lubomír Vojta – Petr Adamec, Jan Kubeš, Tomáš Otcovský, Martin Průša, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Jaroslav Hájek – Tomáš Bárta, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Martin Vacek, Miroslav Vostatek
32. Oldřich Vodrážka
49. Jan Kubeš
39. Martin Vacek
28. 5. 12 18:15 ARIT Pankráckej válec Ekonom WT VET 9. 4:5 (0:4)
V tempu odehrané utkání, kdy v 1.poločase hosté jasně přehrávali domácí a zdálo se, že je rozhodnuto. Ve 2.poločase však přestali hrát svůj technický fotbal a i díky nervozitě se báli o výsledek. Lukáš Liška, Jiří Arnold
Pankráckej válec Ekonom WT VET
Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Martin Vacek, Miroslav Vostatek vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina
45. Tomáš Zvěřina
24. 5. 12 20:45 MIKU4 Bakera VET Pankráckej válec 8. 6:6 (2:2)
Velice pohledné utání, v němž byli lepší hosté, kteří měli náskok, který po zranění svého útočníka i po statečném výkonu neudrželi. Roman Sluka, Ondřej Melichar
Bakera VET Pankráckej válec
Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Pavel Šimáček vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miloslav Smetana, Martin Vacek
2., 25. Luboš Řeháček
49., 58. Jiří Kuděj
56., 58. Miroslav Fritz
7., 8. Martin Vacek
36., 55. Leoš Jindra
43., 47. Jaroslav Horel
15. 5. 12 19:45 zzPODVI Pankráckej válec Santa Dominica VET 7. 2:3 (0:2)
První poločas měla více ze hry Santa Dominica, která vstřelila dvě branky, mohla využít i další své šance. Druhý poločas byl přesně naopak, Pankr. válec snížil a následně vyrovnal. Mohl přidal i další branky, ale místo toho inkasoval a i trochu neštěstně prohrál. Husák
Pankráckej válec Santa Dominica VET
Karel Vacek – Tomáš Bárta, Zdeněk Feierfeil, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Miroslav Vostatek vs Martin Petrů – Petr Dvořák, Jozef Hanulík, Michal Jakl, Pavel Melichar, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
32. Zdeněk Feierfeil
35. Miroslav Petržilka
15. Jozef Hanulík
21., 49. Petr Mlateček
8. 5. 12 20:15 P1 Prapražačka A Pankráckej válec 6. 3:2 (1:0)
Zápas proběhl v klidu až na jeden zákrok. Sergey Greshnyakov, Marek Páleníček
Prapražačka A Pankráckej válec
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Roman Havel, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Miroslav Petr, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Martin Vacek
29. Roman Havel
32. Zbyněk Zahrádka
49. Vladimír Mrázek
40. Miroslav Petržilka
43. Jaroslav Horel
40. Martin Vacek
3. 5. 12 19:30 DEKAN Pankráckej válec PH Servis 5. 2:1 (1:1)
Velmi kvalitní utkání, ve kterém si oba týmy, i za hustého deště, vytvořili mnoho šancí na vstřelení branky. Oba brankáři předváděli bravurní zákroky, takže toto nádherné klání bylo napínavé až do konce hrací doby. Utkání bylo nesmírně vyrovnané, ale nakonec se z vítězství radovali hráči týmu Pankráckej válec, kteří si po 2.vstřelené brance výsledek pohlídali. Jan Suhrada
Pankráckej válec PH Servis
Zdeněk FeierfeilTomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Karel Vacek, Martin Vacek vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Jiří Pejcha, Aleš Vavřík
4. Martin Vacek
49. Leoš Jindra
23. Milan Makovec
25. 4. 12 20:45 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Pankráckej válec 4. 4:2 (2:1)
Hezké utkání hrané v rychlém tempu nahoru dolů.
Tyran Saens 1.FC VET A Pankráckej válec
Evžen Trexler – Jozef Bartošek, Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Jan Kropáček, Robert Lamáček, Stanislav Šamonil vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Miloslav Smetana, Martin Vacek, Miroslav Vostatek
5., 29., 58. Stanislav Šamonil
47. Robert Lamáček
24. Miroslav Petržilka
37. Martin Vacek
17. 4. 12 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Pankráckej válec 3. 14:3 (7:1)
Jasná převaha Klokanů od úvodních minut utkání. Většina akcí Klokanů přímo do prázdné brány. Jan Suchan, Jaroslav Vacek
Klokan club Perón V Pankráckej válec
Petr Voženílek – Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Karel Kristen, Petr Pohnán, Jan Saidl, Pavel Saidl, Roman Veselý vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Karel Vacek, Martin Vacek, Miroslav Vostatek