Pá 16.11.12 18:00 P1 Caroil VET Nemesis VET   (VL4C)
Pá 16.11.12 19:15 P1 Guatemalské ještěrky Sklenářka FC   (HL4D)
Út 20.11.12 19:00 P3 Bakera VET Prapražačka A   (VL1A)
Út 20.11.12 20:15 P3 Dodo´s kings Dukla Praha FK   (HL6F)
Ne 2.12.12 17:30 MIKU3 Potíže Levá fuska   (HL7L)
Ne 2.12.12 18:45 MIKU3 MVS Vršovice A Hertha ZMZ   (HL2B)

29. 11. 12 18:15 MIKU1 Inter Lotyšák VET A Queen´s park club VET 11. 7:1 (2:1)
Nátlaková hra hostů narážela na pozornou obranu domácích, kteří využívali každou příležitost k přečíslení soupeře, které dovedně zakončovali. Jiří Měsíček, Slavomír Novotný
Inter Lotyšák VET A Queen´s park club VET
Martin Houdek – Daniel Brodský, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Ludvík Stoulil vs Pavel Smolák – Václav Horáček, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Daniel Smrčka
7. Daniel Brodský
24., 32., 46. Ludvík Stoulil
35., 56., 57. Jan Malypetr
21. Václav Horáček 35. Daniel Smrčka
22. 11. 12 18:15 MIKU3 Dřevorubci Modřany V Inter Lotyšák VET A 10. 4:5 (4:4)
Velmi vyrovnané utkání, po první půli, která skončila 4:4, rozhodl Inter ve druhé půli jedinou brankou. Kyjak
Dřevorubci Modřany V Inter Lotyšák VET A
Ivan Moucha – Michal Březina, Václav Kaiser, Jindřich Müller, Milan Nový, Viktor Starec, Petr Zpěvák vs Martin Houdek – Daniel Brodský, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Ludvík Stoulil
27. Daniel Brodský
8. 11. 12 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Damned CF 9. 4:10 (1:3)
Hosté od začátku udávali tempo hry, ve druhém poločase se ještě zlepšili a vysoko vyhráli. Petr Jambor
Inter Lotyšák VET A Damned CF
Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Ludvík Stoulil vs František Jakubec – Ladislav Kurucz, Luděk Michalík, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza
18., 40., 52., 56. Martin Kraus 8., 11. Radek Zlatník
25., 37., 51., 54. Petr Zouza
44., 45., 46. Ladislav Kurucz
49. Miroslav Plessl
1. 11. 12 20:45 DEKAN Masters V Inter Lotyšák VET A 8. 1:4 (0:3)
V pěkném utkání měl Inter šikovného zakončovatele, který přispěl třemi góly k zasloužené výhře. Smetana
Masters V Inter Lotyšák VET A
Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Tomáš Faust, Tomáš Hrabánek, Petr Moucha, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Martin Houdek – Daniel Brodský, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Ludvík Stoulil
39. Tomáš Hrabánek 6. Martin Kraus
17., 27., 49. Ludvík Stoulil
25. 10. 12 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Viktoria Bítovská VET A 7. 2:6 (1:3)
Velmi pěkný zápas s hezkými kombinacemi, hraný v tempu a velmi slušně. Hosté kontrolovali vývoj utkání a zaslouženě zvítězili. Tomáš Němec, Michal Janoška
Inter Lotyšák VET A Viktoria Bítovská VET A
Martin Houdek – Daniel Brodský, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Miroslav Smolka, Ludvík Stoulil vs Libor Petřina – Jan Choura, Zdeněk Gryc, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Martin Petřina, Zdeněk Stránský, Jan Taraba, Tomáš Taraba
29., 48. Jan Malypetr 2., 56. Jan Taraba
17., 35., 51. Robert Hlubuček
23. Zdeněk Stránský
17. 10. 12 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Inter Lotyšák VET A 6. 4:5 (3:3)
Ve vyrovnaném zápase vyhrál tým, jež měl v závěru více sil.
Anton aus Tirol Inter Lotyšák VET A
Martin Kaiser – Petr Burget, Stanislav Futera, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Svatopluk Samler, Pavel Voráček, Petr Zeman vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Lubomír Brychta, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Ludvík Stoulil
10. Mojmír Mikuláš
20. OG
28. Petr Burget
39. Stanislav Futera
4., 11., 12., 54. Ludvík Stoulil
52. Daniel Brodský
11. 10. 12 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Desperado VET 5. 7:4 (4:2)
Rozhodla kvalita a ta byla na straně domácího týmu. Jan Kuchař, Jan Zavadil
Inter Lotyšák VET A Desperado VET
Martin Houdek – Daniel Brodský, Lubomír Brychta, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára vs Marek Černý – Pavel Blažek, Richard Čáp, Miroslav Duchek, Martin Routa, František Vandas, Jaromír Vydra
53. František Vandas
27. 9. 12 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Stará Garda VET 3. 7:3 (2:1)
Lotyšák měl od začátku převahu, ale hostující Hosnedl mu dělal z brejků problémy. Naštěstí pro domácí měl střeleckou formu i Kraus, který přesnými ranami z dálky držel Lotyšák ve hře. Po přestávce už byli domácí jasně lepší. Tomáš Kříž, Martin Volf
Inter Lotyšák VET A Stará Garda VET
Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára vs Josef Jurásek – František Dražan, Tomáš Geist, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Petr Turínek
3., 6., 35., 52. Martin Kraus
41. Jan Malypetr
46. Jan Klofáč
57. Daniel Brodský
1., 32., 34. Tomáš Hosnedl
16. 9. 12 18:45 TEMPO Typos - Garda FC Inter Lotyšák VET A 4. 7:5 (3:3)
Velmi pohledné utkání. První poločas byl vyrovnaný, hosté pak v druhém poločase doplatili na malý počet hráčů na střídání. Karel Semirád, Lukáš Semirád
Typos - Garda FC Inter Lotyšák VET A
Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Pavel Ducháček, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Miroslav Matlas, Marek Procházka, Vlastimil Rozehnal, Jan Salivar, Jiří Šíp vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Pavel Brož, Tomáš Cejnar, Jan Klofáč, Jan Malypetr, Oldřich Šára