20. 11. 12 19:00 P3 Bakera VET Prapražačka A 10. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání slušně vedené. Zasloužená remíza. Jan Klofáč
Václav Kohout – Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Roman Havel, René Hönig, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Branislav Večerek, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka
49. Miroslav Fritz
8. Radovan Dostál
38. Roman Havel
13. 11. 12 17:45 ZABEH Prapražačka A Santa Dominica VET 9. 1:6 (0:4)
Jednoznačné vítězství hostů, kteří přehrávali soupeře ve všech směrech. Michal Čermák, Martin Baitler
Prapražačka A Santa Dominica VET
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, David Hrubý, Michal Jakl, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
52. Jan Syrovátka 13. Petr Dvořák
19. Jozef Hanulík
22., 60. David Hrubý
29. Jiří Bašta
48. Miloš Pastyřík
33. Miloš Pastyřík
6. 11. 12 19:30 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET A Prapražačka A 8. 2:3 (1:1)
Velmi emotivní utkání. Hráči obou týmů předváděli především tvrdou hru s častými diskuzemi. Zápas vyhráli zaslouženě hosté, především kvůli disciplinovanosti v obraně. Vojtěch Gavriněv, Prokop Vodrážka
Tyran Saens 1.FC VET A Prapražačka A
Evžen Trexler – Milan Čihák, Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Jan Kropáček, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Roman Havel, René Hönig, Vladimír Mrázek, Branislav Večerek, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka
23., 32. Milan Čihák 55 Jan Kropáček 13. René Hönig
35. Radovan Dostál
49. Zbyněk Zahrádka
23. 10. 12 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Prapražačka A 7. 8:2 (5:0)
Po úvodu vyrovnané utkání, které hráči Klokanu v 10.minutě rozhodli prvním gólem. V klidu dohráli 1.poločas a ve druhém si pohlídali vítězství. Roman Bačák, Dominik Zukal
Klokan club Perón V Prapražačka A
Petr Voženílek – Michal Jiráň, Karel Kristen, Martin Lafek, Jan Saidl, Ladislav Toman, Roman Veselý vs Petr KubínRadovan Dostál, Martin Gregor, Roman Havel, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Jiří Petr, Zbyněk Zahrádka
10., 47. Roman Veselý
12., 30., 57., 59. Jan Saidl
25. Karel Kristen
27. Martin Lafek
45., 50. Radovan Dostál
19. 10. 12 17:45 TEMPO Prapražačka A Játro TJ 6. 2:3 (1:3)
Výborné utkání, hosté rozhodli povedenými střelami zdálky. Daniel Nebřenský, Petr Voves
Prapražačka A Játro TJ
Petr Kubín – Radovan Dostál, René Hönig, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka vs Ondřej Fitz – Zdeněk Chrudimský, Stanislav Hnát, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Čestmír Pavlásek, Radek Pekárek, Karel Voborský
22. René Hönig
50. Radovan Dostál
3., 25. Stanislav Hnát
16. Čestmír Pavlásek
9. 10. 12 18:15 MIKU2 Inter 2011 Prapražačka A 5. 3:1 (1:1)
Hosté spoléhali na rychlého Zahrádku, který je z kraje utkání poslal do vedení. Domácí vyrovnali v závěru poločasu dalekonosnou střelou Němce F. Po změně stran přidali domácí 2 góly a zajistili si oba body. Čapla, Staněk
Inter 2011 Prapražačka A
Zdeněk Feierfeil – Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Filip Němec, Ladislav Němec, Tomáš Petrák, Tomáš Procházka, Jan Répal vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Zbyněk Zahrádka
27., 51. Filip Němec
39. Ladislav Němec
36 Filip Němec 6. Zbyněk Zahrádka
4. 10. 12 20:15 P3 Prapražačka A CFC Letňany 4. 2:0 (1:0)
Lukáš Reis, Martin Skopka
Prapražačka A CFC Letňany
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Roman Havel, Pavel Jirák, Jiří Petr, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka vs Lubomír Vojta – Petr Adamec, Martin Průša, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
17. Jiří Petr
60. Radovan Dostál
18. 9. 12 18:00 zzDOLME Gambrinus VH VET Prapražačka A 3. 3:3 (1:2)
Rychlé utkání, hrané čistě a plynule. Jiří Kročák, Filip Cihelka
Gambrinus VH VET Prapražačka A
Michal Petráš – Ladislav Jacko, František Novák, Milan Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík, Michal Vokřínek, Josef Votava vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
25. Martin Ryšavý
58., 59. Radek Smolík
56 Martin Ryšavý 5. Vladimír Mrázek
12., 51. Radovan Dostál
11. 9. 12 19:30 MIKU2 Prapražačka A Folprecht 1.FC VET 2. 3:2 (1:1)
Slušné utkání. Marcel Petrášek, Radek Štér
Prapražačka A Folprecht 1.FC VET
Petr KubínRadovan Dostál, Martin Gregor, Roman Havel, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka vs Michal Vorel – Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Milan Kovačík, Roman Kubálek, Tomáš Petrach, Pavel Viktoryn
20., 56. Radovan Dostál
45. Jan Syrovátka
8. Pavel Hornek
41. Milan Kovačík
4. 9. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Prapražačka A 1. 4:2 (1:2)
Domácí prohrávali v 15. minutě už 0:2, ale poté zúročili svou převahu a čtyřmi góly otočili skóre. Jan Chudoba, Michael Franc
Ekonom WT VET Prapražačka A
Michal Juna – Ladislav Adamec, František Čálek, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Richard Šuta, Tomáš Zvěřina vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Vladimír Mrázek, Branislav Večerek, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka