Út 16.4.13 19:00 P3 Palouk SK S nadhledem   (HL8D)
Út 16.4.13 19:00 P2 Modrá vopice TJ PRKA   (HL7D)
Út 16.4.13 20:15 P2 Bakera TBC Lachtan A   (HL3A)
Út 16.4.13 20:15 P3 Eden 1999 Pivní pohoda AC   (HL5C)
St 1.5.13 19:00 P2 Bedna 98 FC Inter Lotyšák A   (HL2B)
St 1.5.13 20:15 P2 Demoliční četa Kožich II.FC   (HL5D)

19. 6. 13 19:15 ZAK Inter Ohradní GFC Regent A 11. 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém měl Regent mírnou převahu, ale koncovka vázla. Díky tomu Inter pohodlně využil své šance a vyhrál. Kohout, Janča
Inter Ohradní GFC Regent A
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Martin Horáček, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Filip Turek vs Petr Vinš – Libor Helis, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Jan Maršíček, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk
26. Jiří Brož
57. Jaromír Ondra
5. 6. 13 19:00 P3 GFC Regent A Petrohradská BFK A 10. 2:5 (1:2)
Pohledné a vyrovnané utkání, ve kterém se sice domácí dostali v 8.minutě do vedení, aby nakonec od 15.minuty doháněli jednobrankový náskok soupeře. To se jim i přes velkou snahu nakonec nepovedlo. Soupeř přidal uklidňující branky do otevřené obrany Regentu v 60´minutě a korigoval tak na konečných 2:5. Kohout, Pavlíček
GFC Regent A Petrohradská BFK A
Petr Vinš – Libor Helis, Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk vs Michal Finta – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Lukáš Králík, Radoslav Melničuk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajdl
8. Miloslav Kafka
51. OG
11., 60. Radoslav Melničuk
15. Lukáš Králík
47. Martin Procházka
60. Tomáš Birma
29. 5. 13 19:15 ZAK Hertha ZMZ GFC Regent A 9. 3:1 (3:0)
Domácí z minima vytěžili maximum. Jan Pospíšil, Viktor Komar
Hertha ZMZ GFC Regent A
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Petr Koláček, Tomáš Kopenec, Pavel Krois, Petr Kváča, Jakub Valeš, Petr Vejmelka vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk
1., 18. Petr Koláček
6. Petr Vejmelka
49. Lukáš Krupička
22. 5. 13 19:15 ZAK GFC Regent A Lucián FC A 8. 2:6 (2:2)
Regent dal na začátku 2 náhodné góly, ale mladí z Lucianu zaslouženě otočili zápas a vyhráli rozdílem třídy. Paleček, Kopřiva
GFC Regent A Lucián FC A
Petr Vinš – Libor Helis, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk vs Jan Hub – Marek Barták, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Tomáš Trnka, Tomáš Vobořil, Radek Votava
47. Marek Barták
15. 5. 13 19:15 ZAK GFC Regent A Útlum 7. 1:4 (1:2)
Fotbalově velice kvalitní utkání, zbytečně vyhecované přístupem některých hráčů Útlumu. Pavel Štern, Martin Ouředníček
GFC Regent A Útlum
Petr Vinš – Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Jan Maršíček, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk vs Martin Hřídel – Jakub Bodlák, Karel Páral, Karel Páral, Tomáš Peška, Martin Procházka, Petr Šichor, Miroslav Šmejkal
23. Matouš Rous 11., 26. Karel Páral
56., 59. Jakub Bodlák
1. Martin Procházka
1. Karel Páral
8. 5. 13 19:15 ZAK Gepard AFC GFC Regent A 6. 4:3 (2:2)
V 11.minutě přerušeno pro úraz gólmana z týmu Gepardů. Pohledné utkání ve vysokém tempu. Ondřej Liška, Daniel Plaček
Gepard AFC GFC Regent A
Roman Byrtus – Michal Chaloupka, Eugen Klíma, Radek Krejčík, Adam Krmela, Daniel Reiter, Ondřej Valenta, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Petr Vinš – Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Radomír Staněk
3., 24., 55. Adam Krmela
51. Daniel Reiter
10. Matouš Rous
24. Miloslav Kafka
42. Petr Vinš
24. 4. 13 19:15 ZAK GFC Regent A Berlínští lvi 5. 6:1 (2:0)
Pohledné utkání, hrané ve vysokém tempu. O něco lepším týmem byl domácí Regent, který také zaslouženě zvítězil 6:1. Kohout, Pavlíček
GFC Regent A Berlínští lvi
Petr Vinš – Rostislav Frolka, Libor Helis, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk vs Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Piskáček, Michal Poláček, Martin Skala, Karel Toman, Zdeněk Vosmík
5., 26. Lukáš Radouš
33., 50. Miloslav Kafka
45. Martin Köhler
58. Rostislav Frolka
35. Michal Piskáček
17. 4. 13 19:15 ZAK Betl K.F.K. B GFC Regent A 4. 2:2 (0:2)
V kvalitním utkání první půle pro Regent, který byl i herně lepší, ve druhé hbití útočníci Betlu našli skulinku v obraně soupeře a zrodila se nakonec remíza. Hošek, Plucar
Betl K.F.K. B GFC Regent A
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Jan Lutr, Tomáš Nosek, Martin Šaroun, Tomáš Wiesner vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Libor Helis, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Radomír Staněk
35. Tomáš Wiesner
41. Martin Šaroun
3. Miloslav Kafka
29. Lukáš Krupička
10. 4. 13 19:15 ZAK GFC Regent A Santa Tranta PC C 3. 1:0 (0:0)
Kvalitní utkání z obou stran. Oba týmy měli spoustu šancí, ale gólmani dnes prostě měli svůj den. Šťastnějším týmem se tak stali domácí, kteří využili na konci utkání jednu ze svých šancí a vyhráli. Klail,Boubín
GFC Regent A Santa Tranta PC C
Petr Vinš – Libor Helis, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk vs Karel Hnátek – David Čejka, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Miroslav Nepšinský, Tomáš Robb, Ondřej Svačina, David Tomšej
58. Miloslav Kafka
3. 4. 13 19:15 ZAK Sean team A GFC Regent A 2. 2:6 (1:2)
Pohledný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Martin Bejček, Petr Bejček
Sean team A GFC Regent A
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Libor Helis, Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk
15. Daniel Neuberg
45. Ondřej Polák
4. Martin Lančarič
19. Lukáš Radouš
32. Matouš Rous
40., 47., 53. Rostislav Frolka
27. 3. 13 19:15 ZAK GFC Regent A Real TIDE XXL 1. 1:0 (0:0)
Aktivnější Regent v druhé půli skóroval a zaslouženě vyhrál, i díky svému golmanovi. Martin Čechovič
GFC Regent A Real TIDE XXL
Petr Vinš – Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Radomír Staněk vs Roman Vokál – Pavel Bošek, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Peter Demjanovič, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka