Vojtěch Neuberg – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša vs Karel Hnátek – David Čejka, Miroslav Hulín, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Tomáš Kratochvíl, Petr Kubík, Miroslav Nepšinský, Tomáš Robb, Ondřej Svačina, David Tomšej
49. Tomáš Král
51., 56. David Tomšej
22. 5. 13 19:15 SCBEC Útlum Sean team A 8. 6:0 k.
16. 5. 13 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Sean team A 7. 5:4 (0:3)
V opticky vyrovnaném utkání rozhodli domácí ve druhém poločase. V první půli svoje šance mířili do tyčí, zatím co ve druhé dávali góly.
Real TIDE XXL Sean team A
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Pilmaier, Tomáš Šebek, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Vojtěch Neuberg – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
59. Daniel Neuberg
9. 5. 13 18:00 ZAK Sean team A Inter Ohradní 6. 0:6 (1:2)
Utkání bylo rozhodčím předčasně ukončeno v 55. minutě. STDK rozhodla o tom, že zápas se bude dohrávat, neboť k ukončení utkání neměl HR oprávnění, domácí se však z dohrávky omluvili a kontumačně prohráli. Radek Petřina, Lukáš Vidner
Sean team A Inter Ohradní
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Tomáš Záboj vs Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek
29., 47. Aleš Průša 55 Lukáš Chmelíček
55 Lukáš Chmelíček
55 Aleš Průša
3. Jan Skuhravý
8. Filip Turek
24. 4. 13 19:00 P1 Petrohradská BFK A Sean team A 5. 4:3 (3:0)
Slušně hrané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Domácí byli šťastnější. Michal Vojáček, Ladislav Ježek
Petrohradská BFK A Sean team A
Michal Finta – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Radoslav Melničuk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Radek Zubatý
6., 18., 43. Tomáš Birma
12. Václav Dreksler
35. Aleš Průša
37. OG
45. Radek Zubatý
17. 4. 13 19:15 zzDOLME Sean team A Hertha ZMZ 4. 6:1 (3:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Janča
Sean team A Hertha ZMZ
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Josef Prokeš – Lukáš Dont, Tomáš Kopenec, Pavel Krois, Petr Kváča, Jakub Valeš, Petr Vejmelka
2., 6., 53. Aleš Kratochvíl
3., 57. Radek Zubatý
58. Aleš Průša
24 Tomáš Klusáček
52 Radek Zubatý
38. Petr Vejmelka 24. Petr Kváča
11. 4. 13 19:30 HOSTI Lucián FC A Sean team A 3. 8:0 (6:0)
Ve férovém utkání zaslouženě zvítězili hráči Luciánu, kterým na rozhodnutí zápasu stačila první půle. Kyjak
Lucián FC A Sean team A
Jan Hub – Marek Barták, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík, Radek Votava vs Lukáš Chmelíček – Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Aleš Průša, Radek Zubatý
2. Tomáš Trnka
10., 21., 26., 28. Jan Prošvic
20. Jaroslav Macek
58., 59. Marek Barták
3. 4. 13 19:15 ZAK Sean team A GFC Regent A 2. 2:6 (1:2)
Pohledný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Martin Bejček, Petr Bejček
Sean team A GFC Regent A
Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Libor Helis, Miloslav Kafka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Zbyněk Pláteník, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk
15. Daniel Neuberg
45. Ondřej Polák
4. Martin Lančarič
19. Lukáš Radouš
32. Matouš Rous
40., 47., 53. Rostislav Frolka
27. 3. 13 19:30 zzNOVOB Gepard AFC Sean team A 1. 7:1 (2:0)
Z počátku utkání na deset minut vyrovnaná hra. Potom otěže utkání jednoznačně převzal Gepard. Vzadu staří mazáci, vepředu mladé pušky, prostě dokonalý orchestr. Kombinačně jedno z nejhezčích utkání, jaké může člověk vidět. To co nastalo po přestávce jde jen stěží popsat. Hotový tsunami. Vlna útoků se valila na hosty a jen díky brankáři není stav dvojciferný. Gepard to je Barcelona v Hanspaulce!!! Janča, Horák
Gepard AFC Sean team A
Roman Byrtus – Jaroslav Hájek, Eugen Klíma, Adam Krmela, Karel Kukla, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek vs Lukáš Chmelíček – Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Tomáš Záboj