Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.11.13 | 20:45 | MIKU3 | Nova LFC A G.I.C La Plate de Cünde | 11. | 2:8 |
Po 11.11.13 | 18:15 | MIKU4 | G.I.C La Plate de Cünde Holosmetky FC A | 10. | 5:7 |
Po 4.11.13 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Vojenské lesy | 9. | 1:4 |
Po 21.10.13 | 19:00 | MOTO1 | Druháci AFK G.I.C La Plate de Cünde | 8. | 1:1 |
Po 14.10.13 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Deko | 7. | 0:4 |
Po 7.10.13 | 18:15 | MIKU1 | Bedna 98 FC G.I.C La Plate de Cünde | 6. | 5:0 |
Po 30.9.13 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde 4 TD Ala Bundy A | 5. | 0:1 |
Út 24.9.13 | 19:30 | zzNOVOB | UTS Vršovice G.I.C La Plate de Cünde | 4. | 11:2 |
Po 16.9.13 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Stará dáma | 3. | 7:1 |
Po 9.9.13 | 18:15 | MIKU1 | MVS Vršovice A G.I.C La Plate de Cünde | 2. | 1:3 |
Po 2.9.13 | 18:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Porter CF B | 1. | 2:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holosmetky FC A | 11 | 9 | 1 | 1 | 39:15 | 19 |
2. | Porter CF B | 11 | 9 | 0 | 2 | 47:23 | 18 |
3. | UTS Vršovice | 11 | 6 | 3 | 2 | 40:21 | 15 |
4. | Deko | 11 | 7 | 0 | 4 | 42:23 | 14 |
5. | Vojenské lesy | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:21 | 11 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 5 | 0 | 6 | 23:21 | 10 |
7. | Druháci AFK | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:43 | 9 |
8. | MVS Vršovice A | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:36 | 8 |
9. | Nova LFC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:43 | 8 |
10. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:43 | 7 |
11. | Bedna 98 FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:43 | 7 |
12. | Stará dáma | 11 | 3 | 0 | 8 | 23:50 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 11.9.13 | 18:00 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Imidin Opatov FC (HL5D) |
St 11.9.13 | 19:15 | ZAK | Pozdní sběr II GFC Regent A (HL4C) |
St 11.9.13 | 20:30 | ZAK | Dřevorubci Modřany S Javorák plus (SVL1A) |
St 6.11.13 | 18:15 | MIKU4 | Prapražačka A Traktor humus VET A (VL2A) |
St 6.11.13 | 19:30 | MIKU4 | Lipnice Playboy team AC (HL8G) |
St 6.11.13 | 20:45 | MIKU4 | Santa Tranta PC C Hertha ZMZ (HL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Elman Miroslav | 5 | 2 |
Holub Ondřej | 11 | 8 |
Janoušek Filip | 7 | 1 |
Maxa Jan | 11 | 4 |
Melíšek Dušan | 11 | 0 |
Novák Daniel | 4 | 1 |
Pecka Miroslav | 11 | 8 |
Strouhal Jan | 10 | 2 |
Strouhal Martin | 9 | 2 |
Vališ Daniel | 10 | 1 |