Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 4.12.13 | 18:15 | MIKU2 | Sparta Pankrác Internazionale AC | 11. | 7:10 |
St 20.11.13 | 20:45 | MIKU3 | Lucián FC A Sparta Pankrác | 10. | 5:2 |
Ne 17.11.13 | 20:00 | MIKU4 | Sparta Pankrác 4077 DUCKS | 9. | 5:3 |
St 6.11.13 | 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A Sparta Pankrác | 8. | 6:3 |
St 30.10.13 | 20:45 | MIKU1 | Sparta Pankrác Traktor humus A | 7. | 2:3 |
St 23.10.13 | 20:45 | MIKU1 | Tuscarora A Sparta Pankrác | 6. | 8:2 |
St 9.10.13 | 19:30 | HOSTI | Queens Park Club Sparta Pankrác | 5. | 1:3 |
Pá 4.10.13 | 20:45 | HANSP | Sparta Pankrác Noční dravci | 4. | 5:3 |
St 18.9.13 | 20:45 | MIKU1 | Městská policie Sparta Pankrác | 3. | 2:4 |
St 11.9.13 | 20:45 | MIKU1 | Sparta Pankrác Inter Lotyšák A | 2. | 6:5 |
Ne 8.9.13 | 18:30 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Sparta Pankrác | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Inter Lotyšák A | 11 | 7 | 1 | 3 | 53:34 | 15 |
2. | Traktor humus A | 11 | 6 | 3 | 2 | 33:25 | 15 |
3. | Lucián FC A | 11 | 5 | 3 | 3 | 32:25 | 13 |
4. | The Penguins 6:5 B | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:28 | 13 |
5. | Klokan Perón club A | 11 | 5 | 2 | 4 | 38:40 | 12 |
6. | Sparta Pankrác | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:48 | 12 |
7. | Internazionale AC | 11 | 4 | 3 | 4 | 43:48 | 11 |
8. | Queens Park Club | 11 | 3 | 4 | 4 | 27:27 | 10 |
9. | Tuscarora A | 11 | 5 | 2 | 4 | 42:44 | 8 |
10. | Noční dravci | 11 | 3 | 1 | 7 | 36:39 | 7 |
11. | 4077 DUCKS | 11 | 2 | 2 | 7 | 30:36 | 6 |
12. | Městská policie | 11 | 2 | 2 | 7 | 29:46 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 7.10.13 | 17:45 | ZABEH | MVS Recycled Vyprahlo FC VET (VL4A) |
Po 7.10.13 | 19:00 | ZABEH | Úterní hosté Ski FC A Borcibalona FC A (HL1A) |
Po 7.10.13 | 20:15 | ZABEH | Green shock FC Zelení študáci (HL8A) |
St 27.11.13 | 18:15 | P2 | Speciál Bráník A Bába FC (HL5D) |
St 27.11.13 | 19:30 | P2 | Ramutant CF Betl K.F.K. B (HL4C) |
St 27.11.13 | 20:45 | P2 | PAVAPA Motl Úderka Žižkov junioři (HL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baubín Josef | 9 | 4 |
Dufek Lukáš | 11 | 16 |
Dufek Pavel | 10 | 5 |
Hulvert Jan | 3 | 2 |
Kotrba Lukáš | 7 | 3 |
Malý Imad | 5 | 0 |
Mareš Ondřej | 7 | 1 |
Matějka Martin | 1 | 0 |
Příbrský Jaroslav | 10 | 1 |
Ptáček Jiří | 7 | 2 |
Šimeček Štěpán | 6 | 7 |
Straka Tomáš | 4 | 1 |