Jaroslav Příbrský – Lukáš Busta, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Michal Krejča, Ondřej Mareš, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs Petr Satýnek – Martin Oubram, Libor Petrák, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
45. Štěpán Šimeček
14. Filip Uhlíř
57. Martin Oubram
11. 6. 14 20:45 MIKU1 Deko Sparta Pankrác 10. 7:5 (3:4)
Od začátku technický fotbal na obou stranách. Sparta se pohlednými akcemi dostala do čtyřgólového náskoku, ale laxností v obraně dovolila Deku do poločasu snížit na rozdíl branky. Ve druhém poločase pokračoval útočný fotbal, který rozhodli hrubé chyby Sparty v obraně, čímž oddálili postup do první ligy na závěrečné kolo. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
Deko Sparta Pankrác
Petr Štěpán – Daniel Černý, Tomáš Hajner, Václav Janoušek, Ota Járka, Pavel Máj, Ladislav Obermajer, Ladislav Obermajer ml., Lukáš Srba, Martin Studecký vs Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Michal Krejča, Imad Malý, Ondřej Mareš, Štěpán Šimeček
44. Štěpán Šimeček
4. 6. 14 20:45 MIKU1 Sparta Pankrác Inter Lotyšák A 9. 7:3 (2:1)
Domácí byli pohyblivější v pohledném utkání bez faulů. Rozhodl druhý poločas. Kohout, Hauptmann
Sparta Pankrác Inter Lotyšák A
Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Michal Krejča, Imad Malý, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs Petr Čálek – Martin Aksamit, Jan Beneš, Martin Dvořák, Vladimír Dvořák, Aleš Kvasnička, Petr Sedláček, Radek Sláma
12., 49. Štěpán Šimeček
26., 57. Pavel Dufek
41., 58. Lukáš Dufek
47. Michal Krejča
24., 51. Jan Beneš
31. Petr Sedláček
30. 5. 14 18:15 HOSTI The Penguins 6:5 B Sparta Pankrác 8. 1:5 (1:3)
Již v první minutě se domácí ujali vedení, ale to bylo vše. Hosté záhy vyrovnali a zbytek celého zápasu jasně domácí celek přehráli. Konečný výsledek 1:5 pro Spartu Pankrác. Tomáš Caizl, Jaroslav Tichý
The Penguins 6:5 B Sparta Pankrác
Filip Boubín – Milan Boubín ml., Daniel Březina, David Dušek, Aleš Hořický, Jan Kočí, Jonáš Moc, Miroslav Mora vs Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Michal Krejča, Imad Malý, Jiří Ptáček
1. David Dušek 2., 10., 36., 41. Pavel Dufek
17. Lukáš Kotrba
18. 5. 14 20:00 MIKU3 Internazionale AC Sparta Pankrác 7. 4:5 (3:1)
Domácí byli sice lepší ve hře, ale produktivnější tým zvítězil. Michal Levora, Luděk Šístek
Internazionale AC Sparta Pankrác
Oleg Ciumas – Veniamin Dmitriyev, Kazbek Dzabaev, Dias Idrissov, Dumitru Mileli, Ruslan Murzakanov, Oleg Shvedov vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Michal Krejča, Imad Malý, Ondřej Mareš, Vilém Omcirk, Štěpán Šimeček
15. OG
18., 53. Ruslan Murzakanov
22. Oleg Shvedov
25., 52., 59. Pavel Dufek
55., 60. Štěpán Šimeček
11. 5. 14 20:00 MIKU3 Sparta Pankrác Řežem to United 6. 3:2 (0:2)
V zajímavém zápase ovládli první poločas hosté, ale ve druhém domácí Sparta otočila výsledek utkání.
Sparta Pankrác Řežem to United
Jaroslav PříbrskýPavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Ondřej Mareš, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs Michal Vondrka – Michael Ernest, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Adam Linek, Marek Náhlovský, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Daniel Rapant
49. Štěpán Šimeček
58. Pavel Dufek
26. Tomáš Paszyc
30. Martin Hrubý
4. 5. 14 20:00 P1 Úderka Žižkov junioři Sparta Pankrác 5. 10:5 (4:0)
Hosté doplatili na to, že neměli nikoho na střídání. Domácí v plném tempu dali hostům sedm gólů a poté polevili. Hosté díky tomu dokázali zápas alespoň zkorigovat.   Klail
Úderka Žižkov junioři Sparta Pankrác
Marek Brtník – Daniel Galus, Marek Hanousek, Filip Hereš, Rostislav Kohoutek, Lukáš Mráz, Pavel Řezáč, Kamil Zelenka vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Michal Krejča, Imad Malý, Jiří Ptáček
46. Imad Malý
23. 4. 14 20:45 MIKU1 Sparta Pankrác Erko Kbely 4. 4:2 (1:1)
Kvalitní utkání, domácí podržel brankář.
Sparta Pankrác Erko Kbely
Jaroslav PříbrskýPavel Dufek, Lukáš Kotrba, Michal Krejča, Imad Malý, Ondřej Mareš, Štěpán Šimeček vs Kamil Kyral – Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Tomáš Kyral, Jan Leibl, Michael Leibl
9. Ondřej Mareš
40. Štěpán Šimeček
50., 51. Pavel Dufek
4., 53. Tomáš Kyral
11. 4. 14 19:00 STOD Amfora restaurant Sparta Pankrác 3. 3:5 (2:3)
Rozhodčí se k utkání nedostavil! Domácí byli ze začátku lepším týmem a zaslouženě vedli. Sparta poté přidala a pěti góly v řadě otočila zápas. Domácí již pouze korigovali.
Amfora restaurant Sparta Pankrác
Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Martin Fořt, Andrej Kuzený, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Roman Souček, Ondřej Tůma vs Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Michal Krejča, Imad Malý, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček
17. Stanislav Ptáček
18., 49. Jakub Sedláček
27., 43. Štěpán Šimeček
28. Pavel Dufek
29. Lukáš Dufek
38. Jiří Ptáček
2. 4. 14 20:45 MIKU1 Sparta Pankrác Tuscarora A 2. 7:1 (3:0)
Krutý výsledek pro hosty! Sparta ale proměnila nekompromisně své šance, měla jistotu v bráně a tak zaslouženě vyhrála vysokým rozdílem. Smetana, Dokoupil
Sparta Pankrác Tuscarora A
Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Michal Krejča, Ondřej Mareš, Jiří Ptáček vs David Mansfeld – Aleš Dostál, Jakub Eger, Jaroslav Kalcovský, Lukáš Rak, Tomáš Slabý, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Vondráček
17., 34., 52. Ondřej Mareš
18. Jiří Ptáček
28., 60. Pavel Dufek
57. Michal Krejča
46. Jaroslav Kalcovský
30. 3. 14 20:00 MIKU3 Karcinogenní Sparta Pankrác 1. 4:8 (2:4)
Domácí se rychle ujali vedení, ale pak hosté zvýšili otáčky a zápas pevně opanovali. Zasloužená výhra. Ladislav Just, Jan Kopřiva
Karcinogenní Sparta Pankrác
Adam Brtna – Pavel Beneš, Kamil Černý, Tomáš Hájek, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Michal Krejča, Imad Malý, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček