Po 30.9.13 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Kapacity FC   (VL3A)
Po 30.9.13 20:15 DABLI Orange Predators A Útlum   (HL3A)
Po 4.11.13 19:00 P2 Santa Dominica Trops 1.SK   (HL1A)
Po 4.11.13 20:15 P2 Pražští lvi River lejt B   (HL5A)
Po 2.12.13 19:00 METE2 Oratoř Kobylisy Šachta UK   (HL5B)
Po 2.12.13 20:15 METE2 VŠSK MFF UK VET B Speciál Braník VET   (VL4A)

26. 11. 13 20:30 SCBEC TBC Lachtan A Felix club 11. 4:1 (1:1)
Velmi kvalitní ťukes v podání obou týmů. Vyhrál nakonec ten lepší a to byli domácí. Hezký fotbal bohužel pokažil vypjatý závěr zápasu, kde vyloženě bouchly saze. Petr Čermák, Matěj Halouska
TBC Lachtan A Felix club
Tomáš Andrle – Jiří Balla, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Jan Suchý, Jan Vejmelka vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Jiří Karvai, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
16., 52. Jiří Balla
58. Lukáš Mádr
59. Jozef Novák
57 Michal Krystín 26. Ondřej Vyhnánek 57. Jan Štěpánek
60. Jiří Karvai
12. 11. 13 19:00 P1 Felix club Steve 10. 3:2 (2:0)
Kvalitní zápas plný zbytečných faulů. Matěj Ryston, Vladimír Berdák
Felix club Steve
Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Jiří Karvai, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek vs Jozef Ščury – Petr Exner, Přemysl Hanák, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Jan Laibl, Zdeněk Matějík, Slavomír Trepera
8. Jiří Vitáček
11. Jiří Karvai
48. Ondřej Vyhnánek
54. Filip Hrbek
58. Petr Exner
37. Jan Kokeš
5. 11. 13 18:15 HANSP Slamník I.USP Felix club 9. 0:12 (0:6)
Domácí nastoupili pouze se 4 hráči v poli a utkání tak vypadalo spíše jako trénink na jednu bránu. Přesto šel hráč Slamníku Mleziva 2x sám na gólmana, ale v obou případech ani nevystřelil. Jan Chytil, Alen Gavranovič
Slamník I.USP Felix club
Jan Dolejš – Petr Casanova, František Fatka, Tomáš Mleziva, Jan Věžník vs Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
7. Jakub Svárovský
11., 60. Ondřej Vyhnánek
21. Jaroslav Hněvkovský
23., 23., 25. Jiří Erben
37., 50., 58. Marek Lisý
48., 56. Pavel Žirko
30. 10. 13 19:30 MIKU2 Felix club Skif 8. 2:4 (0:2)
Bojovné utkání nadprůměrné úrovně skončilo zaslouženou výhrou hostů. Trnka
Felix club Skif
Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Jiří Karvai, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Mykola Shokodko – Andrey Abroskin, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Mykola Popovych, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Serhyi Pundor, Anatolie Rusu, Ivan Skryp
34. Pavel Žirko
45. Jiří Karvai
3., 7. Mykola Popovych
32. Anatolie Rusu
33. Oleg Pidgainyi
59. Serhyi Pundor
23. 10. 13 20:45 MIKU4 Rychlí hroši APK Felix club 7. 0:2 (0:1)
Kvalitní a čistě hrané utkání rozhodlo více sil Felixe v závěrech poločasů. Jiří Svoboda, Miroslav Andrejsek
Rychlí hroši APK Felix club
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura vs Marek Lisý – Jaroslav Hněvkovský, Jiří Karvai, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jaroslav Veselý, Jiří Vitáček, Pavel Žirko
27. Jiří Vitáček
49. Jiří Karvai
15. 10. 13 19:30 MIKU1 Felix club Notorkros FK 6. 4:0 (3:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou lepších domácích. Kovařík
Felix club Notorkros FK
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Jiří Karvai, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Pavel Žirko vs Pavel Mirvald – Petr Jirgl, Josef Kostka, Jaroslav Novák, Tomáš Sába, Ladislav Vizvári, Jan Zlatník
2. Marek Lisý
9. Pavel Žirko
18. Jiří Karvai
48. Jakub Svárovský
8. 10. 13 18:15 MIKU4 Kožich II.FC Felix club 5. 3:3 (1:1)
Zápas byl vyrovnaný, šance na obou stranách.
Kožich II.FC Felix club
Jakub Zdanovec – Patrik Bílý, Jan Nekvapil, Jiří Novák, Jan Pavlík, Jakub Švec, Lukáš Tumpach, Jan Zita vs Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský
6. Jan Nekvapil
31. Jiří Novák
58. Patrik Bílý
19. Jan Štěpánek
45., 55. Jiří Erben
1. 10. 13 19:30 SLIVE Felix club GoHosp PK 4. 4:5 (3:1)
Vynikající utkání v podání obou týmů, ve kterém vyhrál šťastnější tým hostů. Husák
Felix club GoHosp PK
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Jiří Karvai, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Daniel Doležal – Alexander Bobák, Jan Houska, Rudolf Král, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk
47. Vladimír Vaněk
25. 9. 13 20:15 P2 Felix club Výtržník HFC 3. 1:3 (0:1)
Jasný průběh utkání. Vítězný tým neproměnil spoustu dalších šancí. Martin Köhler, Lukáš Radouš
Felix club Výtržník HFC
Jaroslav Veselý – Jiří Erben, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jiří Karvai, Marek Lisý, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Jan Macháček – Filip Dvořák, Michal Floch, Jiří Kubát, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukas Tománek, Lukáš Vala
59. Marek Lisý 16. Lukas Tománek
34., 53. Filip Šmídek
17. 9. 13 19:00 P3 Banana Chiquíta Felix club 2. 0:3 (0:1)
Celkem vyrovnané utkání, které rozhodla větší střelecká potence hostů. Bohuslav Staněk, Radomír Staněk
Banana Chiquíta Felix club
František Kouba – Jakub Erber, Karel Kejval, Ondřej Petrželka, Tomáš Rieger, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs Pavel Žirko – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Jan Štěpánek, Jaroslav Veselý, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek
21., 51. Jaroslav Veselý
43. Jan Štěpánek
10. 9. 13 19:30 MIKU4 Felix club VSK MFF UK Praha A 1. 3:1 (1:0)
První poločas byl vyrovnaný. Ve druhé půli domácí dokázali svou převahu přetavit v branky a zaslouženě vyhráli, ikdyž se strachovali až do posledních minut.
Felix club VSK MFF UK Praha A
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Šimon Srp – Václav Bičovský, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Pavel Mandula