St 16.10.13 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC A M - Bubo A   (HL5D)
St 16.10.13 18:15 HANSP Liboc united Pod parou   (HL8D)
St 16.10.13 19:30 HANSP Hells Bells 1.FC Pendula Bona AC   (HL6E)
St 20.11.13 18:15 MIKU3 1.W.C. Typos FC   (HL6E)
St 20.11.13 19:30 MIKU3 Smutný potapěči Saens 1.FC A   (HL1A)
St 20.11.13 20:45 MIKU3 Lucián FC A Sparta Pankrác   (HL2B)

2. 12. 13 18:15 BECH Malostranský SK Kapacity FC 11. 7:1 (2:0)
Do zhruba 20.minuty bylo utkání vyrovnané, pak se však  čím dál více projevoval fakt, že hosté neměli nikoho na střídání a domácí si v naprosté pohodě dokráčeli pro vítězství. Procházka M., Procházka T.
Malostranský SK Kapacity FC
Tomáš Pospíšil – Miroslav Běloch, Pavel Čermák, Miroslav Ilušák, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Milan Pokorný, Jan Šobr vs Milan Zikeš – Jan Dráb, Daniel Gregor, Daniel Peřina, Antonín Ptáček, Jiří Zikeš
16. Tomáš Jůna
27., 34., 46. Jan Šobr
38., 56. Miroslav Běloch
39. Miroslav Ilušák
20 Miroslav Ilušák 53. Jiří Zikeš
18. 11. 13 19:00 MOTO3 Kapacity FC Kliďas SFC 10. 4:11 (1:7)
Jednoznačně vítězství hostujícího týmu, který byl po celé utkání lepším týmem. Roman Kovář, Ladislav Obermajer
Kapacity FC Kliďas SFC
Marek Steiner – David Bradáč, Jan Dráb, Daniel Gregor, Daniel Peřina, Antonín Ptáček, Petr Suchý, Jiří Zikeš, Milan Zikeš vs Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Petr Fryš, Michal Heisig, Martin Kubelík, Martin Pecha, Milan Smutný, Pavel Zima
53. Petr Fryš
11. 11. 13 19:30 DEKAN Kapacity FC VSK MFF UK Praha VET A 9. 1:4 (1:1)
Vyrovnané utkání se rozhodlo až v samém závěru, kdy hosté proměnili své šance a tím pádem zaslouženě vyhráli. Smetana
Kapacity FC VSK MFF UK Praha VET A
Marek Steiner – Martin Čermák, Jan Dráb, Daniel Gregor, Daniel Peřina, Pavel Sládek, Petr Suchý, Jiří Zikeš, Milan Zikeš vs Miroslav Srp – Pavel Borský, Martin Fanta, Vojtěch Hromíř, David Nečas, Zdeněk Rašovský, Zdeněk Říha, Štefan Rychtárik, Zdeněk Zabilanský
18. Jiří Zikeš 4. Zdeněk Říha
49., 55. Štefan Rychtárik
59. Vojtěch Hromíř
4. 11. 13 20:15 METE1 Estudiantes VET B Kapacity FC 8. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, až do posledních minut. Libor Viták, Jan Spěvák
Estudiantes VET B Kapacity FC
David Nekvasil – Zbyněk Bureš, Josef Krupička, Petr Kult, Martin Plicka, Miloš Princ vs Marek Steiner – David Bradáč, Martin Čermák, Jan Dráb, Daniel Gregor, Daniel Peřina, Petr Suchý, Jiří Zikeš, Milan Zikeš
16., 25. Martin Plicka 12. David Bradáč
14. Petr Suchý
50. Daniel Gregor
21. 10. 13 18:15 MIKU2 Cormoran FC Kapacity FC 6. 2:6 (0:2)
Průměrné utkání starších pánů se zaslouženou výhrou Kapacit. Ve druhé půli množství nepřesností zvláště v rozehrávce Cormoranu, ale hosté občas zahazovali i nemožné. Rosenberger
Cormoran FC Kapacity FC
Jiří Vaniš – Vladislav Kašpar, Tomáš Košatka, Daniel Levý, Daniel Los, Milan Soukup vs Marek Steiner – David Bradáč, Jan Dráb, Daniel Gregor, Petr Suchý, Jiří Zikeš, Milan Zikeš
27. Marek Steiner
14. 10. 13 19:00 HRAB3 Kapacity FC Drink SOS VET 7. 2:3 (1:2)
Dlouho vyrovnané utkání nakonec domácí neudrželi. Vít Klupák
Kapacity FC Drink SOS VET
Marek Steiner – Jan Dráb, Daniel Gregor, Daniel Peřina, Tomáš Peške, Petr Suchý, Jiří Zikeš, Milan Zikeš vs Tomáš Moravec – Radovan Čáp, Petr Licek, Libor Plíhal, Zbyněk Škvor, Petr Svoboda, Václav Venclík
30. Jiří Zikeš
50. Milan Zikeš
21. Radovan Čáp
30. Petr Svoboda
58. Libor Plíhal
7. 10. 13 20:15 MOTO2 Kapacity FC Bílý lev CF VET 5. 3:1 (0:0)
Vyhrál lepší celek domácích. Martin Puk, Karel Růžička
Kapacity FC Bílý lev CF VET
Marek Steiner – Jan Dráb, Daniel Gregor, Daniel Peřina, Tomáš Peške, Petr Suchý, Jiří Zikeš, Milan Zikeš vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Milan Krejčí, Richard Palečko, Petr Salaba, Jan Salava, Martin Urbanec, Jan Zavázal, Michal Žoha
33. Daniel Gregor
40. Jiří Zikeš
52. Marek Steiner
59. Michal Žoha
30. 9. 13 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Kapacity FC 4. 5:8 (3:5)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Jaroslav Hněvkovský, Pavel Žirko
Veteráni Ďáblice Kapacity FC
Tomáš Dvořák – Roman Bláha, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Filip Kazda, Jiří Pelich vs Milan Zikeš – David Bradáč, Jan Dráb, Daniel Gregor, Tomáš Peške, Jiří Zikeš
26. Daniel Gregor
23. 9. 13 20:15 MOTO3 Kapacity FC Torzoo VET 3. 10:2 (6:1)
Jednoznačná záležitost vítězného mužstva. Dokud domácí běhali,byli pány na hřišti a určovali průběh utkání. Druhý poločas se pouze dohrával. Jiří Měsíček
Kapacity FC Torzoo VET
Marek Steiner – Jan Dráb, Daniel Gregor, Tomáš Peške, Petr Suchý, Jiří Zikeš, Milan Zikeš vs Jiří Dragon – Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Robert Palágyi, Jan Šmíd, Petr Viesner
32. Martin Kult
16. 9. 13 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Kapacity FC 2. 5:3 (3:0)
První poločas v režii domácích. Druhý poločas domácí polevili a hosté se dostali na dostřel, ale vyrovnat nedokázali a domácí v poslední vteřině zpečetili vítězství. Tomáš Jelínek ml., Michal Polák
Starci na chmelu A Kapacity FC
Petr Jambor – Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Tomáš Kvasnička, Pavel Procházka, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal vs Marek Steiner – David Bradáč, Jan Dráb, Daniel Gregor, Daniel Peřina, Tomáš Peške, Petr Suchý, Jiří Zikeš
55. Tomáš Peške
12. 9. 13 18:15 ARIT Kapacity FC MSG 1. 2:5 (1:0)
Tým MSG byl po celý zápas jasně lepší, ale zbytečným řečněním ztráceli koncentraci a dostali dva góly. Pak však gólman Kapacity nesmyslně kontroloval střelu, která zapadla k levé tyči. Po vyrovnávacím gólu už Kapacita neměla sílu na odpor. Naštěstí pro MSG ze hřiště odešel jejich nejhorší hráč č. 4, který všem jen nadával. Po jeho vystřídání nakonec dokráčeli hráči MSG k vítězství. Jiří Klečka, František Klečka
Kapacity FC MSG
Marek Steiner – David Bradáč, Martin Čermák, Jan Dráb, Daniel Gregor, Daniel Peřina, Tomáš Peške, Antonín Ptáček, Petr Suchý, Jiří Zikeš, Milan Zikeš vs Norbert Rúček – Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan