Út 3.9.13 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 64! FC Kobylisy A
St 4.9.13 18:00, 19:15, 20:30 STER2 Batalion 91 A
Po 9.9.13 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Pivní balet
Po 9.9.13 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Chuchle
Po 9.9.13 18:15, 19:30, 20:45 HANSP Power Rangers
Ne 15.9.13 10:00, 11:15, 12:30 P3 Chuchle
Ne 15.9.13 12:15, 13:30, 14:45 zzHABR Bohemia AFK
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do čtvrté ligy postupuje z prvního místa Nalejto, které za celou sezónu prohrálo pouze s Kobylisy. Jeho přemožitel ho ale nedoprovodí, horší vzájemný zápas s Batalionem ho odsoudil až ke třetímu místu. Naopak o patro níž klesá bez jediné výhry na kontě Junior Motol, remízový král Los Bimbananos a také Real Prd, kterého odsoudil horší vzájemný zápas s Pivním baletem. Korunu krále střelců získal za 21 vstřelených branek Lojek z Polární záře, brankářům kraloval Binder z Kobylis.

29. 11. 13 20:15 TEMPO Los Bimbananos Chuchle 11. 2:2 (0:2)
Chuchle udeřila ze dvou brejků, ale Los Bimbananos dokázali ve druhé půli zápas dovést ke spravedlivé remíze. Kratochvíl
Los Bimbananos Chuchle
Jan Kuchař – Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jakub Synek vs Pavel Harvánek – Daniel Dobrovodský, Pavel Koli, Michal Kozák, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný
32. Rostislav Starý
55. Ondřej Nový
20., 24. Michal Kozák
29. 11. 13 19:30 HOSTI Power Rangers 64! FC Kobylisy A 11. 6:2 (3:2)
Hosté vedli, ale během tří minut se utkání zlomilo. Vítěz ještě na konci své vedení navýšil. Čapla
Power Rangers 64! FC Kobylisy A
Petr Hýsek – Jakub Adamčík, David Anděl, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Karel Slavík, Adam Trska, Tomáš Uhlík vs Jan Binder – Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Radek Tomečka, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
18., 19. Pavel Novanský
21. Adam Pyszny
41. Jan Nádvorník
58., 60. Adam Trska
13. Radek Tomečka
23. Michal Zbořil
29. 11. 13 19:30 BECH Nalejto 1.FC Eden 1999 11. 5:1 (3:0)
Celkem pohledné a také vyrovnané utkání, ovšem rozdíl byl s nakládáním gólových šancí. Rosenberger
Nalejto 1.FC Eden 1999
David Přibyl – Vojtěch Kliment, Jiří Pikner, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Vojtěch Svoboda, Tomáš Terynek vs Karel Mařík – David Mach, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák, Jakub Strouhal
12. Vojtěch Svoboda
25. Jiří Pikner
27. Zdeněk Semecký
40. Jan Přibyl
60. Tomáš Terynek
29 Vojtěch Svoboda 44. Martin Mužák
29. 11. 13 19:30 PRKOP Pivní balet Bohemia AFK 11. 7:3 (4:1)
Utkání bylo zpočátku vyrovnané, poté se ukázala síla Pivního baletu. Celé utkání proběhlo v přátelské atmosféře ze strany obou týmů. Michal Volek, Tomáš Charvát
Pivní balet Bohemia AFK
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Vít Petrák, Pavel Plas, Josef Soukup vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý
50. Petr Bartoníček
29. 11. 13 19:30 STOD Polární záře Batalion 91 A 11. 1:6 (0:1)
Po bojovném prvním poločase se konala přehlídka velmi kvalitních kombinací v poločase druhém. Zápas zlomily zákroky brankáře Kozáka, a skóre pro domácí je příliš kruté. Michael Krutina, Jan Strnad
Polární záře Batalion 91 A
Zbyněk Šaller – Radek Hůla, David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Tomáš Reichenauer, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Tomáš KozákDaniel Boubín, Michal Cihelka, Jakub Figr, Pavel Gruda, Petr Gruda, Martin Hemerka, Radek Melichar, Jiří Vanta
56. David Lojek 25., 47. Radek Melichar
49., 53. Petr Gruda
57. Daniel Boubín
60. Martin Hemerka
29. 11. 13 19:15 SCBEC Junior Motol Real Prd 11. 1:5 (0:3)
Real Prd vycházel z kvalitní obrany a trestal ze smrtících brejků. Poklidné utkání. Trnka
Junior Motol Real Prd
Daniel BehinaDavid Hora, Filip Kracík, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Jan Enökl – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma

Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 20. 4. 24, 11:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.