Čt 26.9.13 17:00 DEKAN Kent Stará Garda VET   (VL2B)
Čt 26.9.13 18:15 DEKAN Koloušci AK Orosený Paragraf   (HL6F)
Ne 20.10.13 18:45 P2 Sever 1.FC Pivson a Pofel   (HL5H)
Ne 20.10.13 20:00 P2 Internazionale AC B United clans   (HL3D)
Ne 17.11.13 18:45 P3 S.N.F. A SAS fans   (HL4E)
Ne 17.11.13 20:00 P3 Bum bar PV B Lord Mayor Idiot   (HL4F)

29. 11. 13 19:15 SCBEC Junior Motol Real Prd 11. 1:5 (0:3)
Real Prd vycházel z kvalitní obrany a trestal ze smrtících brejků. Poklidné utkání. Trnka
Junior Motol Real Prd
Daniel BehinaDavid Hora, Filip Kracík, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Jan Enökl – Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma
42. Ludvík Marek 21., 29., 52. Vladimír Kalous
27., 54. Michael Kalous
15. 11. 13 18:15 zzNOVOB Real Prd Power Rangers 10. 2:8 (0:4)
Poklidné utkání v režii hostů. Jiří Šedo, Pavel Bočinský
Real Prd Power Rangers
Michal Volák – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Petr Hýsek – Jakub Adamčík, David Buš, Jan Hanzálek, Štěpán Hrazdíra, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Karel Slavík, Adam Trska, Tomáš Uhlík
45. Adam Trska
8. 11. 13 20:15 TEMPO Chuchle Real Prd 9. 4:5 (3:3)
Do poločasu hosté zaslouženě vedli. Ve druhé půli se hra vyrovnala, přesto dokázal Real Prd zvítězit. Daniel Žalman, Karel Bachrony
Chuchle Real Prd
Jaroslav Lang – Daniel Dobrovodský, Jakub Fuksa, Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jan Kozák, Jaroslav Němec, Tomáš Novotný vs Michal Volák – Jan Enökl, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Václav Tůma
6., 26. Jan Kozák
20. Daniel Dobrovodský
49. Tomáš Novotný
4., 16., 17. Vladimír Kalous
44. Jan Enökl
54. Michael Kalous
1. 11. 13 18:15 zzNOVOB Real Prd Polární záře 8. 1:1 (0:1)
Kvalitní utkání s množstvím šancí, ale málo přesně zakončenými. Zasloužená remíza. Rosenberger
Real Prd Polární záře
Pavel Matoušek – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Petr Matoušek, Jiří Princ, Václav Tůma, Michal Volák vs Vítězslav Rákosník – David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Tomáš Reichenauer, Zbyněk Šaller, Petr Štěpánek, Marek Vávra
57. Jiří Princ 27. David Lojek
18. 10. 13 18:15 zzNOVOB Eden 1999 Real Prd 7. 3:1 (2:0)
Eden šel od začátku zápasu za vítězstvím a po zásluze vyhrál. Boubín
Eden 1999 Real Prd
Karel Mařík – Jan Kotlář, David Mach, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Petr Sedlák, Jakub Strouhal vs Michal Volák – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Václav Tůma
12., 53. Jakub Strouhal
15. Martin Mužák
57. Petr Matoušek
11. 10. 13 18:15 zzNOVOB Real Prd Pivní balet 6. 1:2 (0:2)
Ve slušně hraném utkání hosté celý zápas výborně bránili. Domácí dokázali jejich obranu prorazit až příliš pozdě. Šišák
Real Prd Pivní balet
Jan Enökl – Petr Janoušek, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák vs David Poláček – Tomáš Martinek, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Václav Pechr, Vít Petrák, Josef Soukup
59. Jiří Princ 11. Pavel Padevět
18. Vít Petrák
4. 10. 13 18:15 zzNOVOB Bohemia AFK Real Prd 5. 2:7 (0:3)
Jasné vítězství lepšího týmu. Kučera
Bohemia AFK Real Prd
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Ladislav Jacko, Aleš Krupička, Stanislav Starý vs Michal Volák – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Václav Tůma
54. Pavel Matoušek
27. 9. 13 18:15 zzNOVOB Real Prd Nalejto 1.FC 4. 2:3 (1:2)
Nalejto mělo od začátku utkání převahu a zaslouženě vyhrálo. Stránský
Real Prd Nalejto 1.FC
Petr Matoušek – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Michal Volák vs Jiří Pikner – Vojtěch Kliment, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Aleš Sirotek, Vojtěch Svoboda, Tomáš Terynek
19., 59. Vladimír Kalous 59 Vladimír Kalous
59 Vladimír Kalous
4., 50. Tomáš Terynek
7. Jan Přibyl
20. 9. 13 18:15 zzNOVOB Batalion 91 A Real Prd 3. 2:1 (0:0)
Hosté byli po celé utkání lepším týmem, ale domácí je vyučili v produktivitě a vyhráli brankou v posledních minutách utkání. Paleček
Batalion 91 A Real Prd
Petr Gruda – Daniel Boubín, Michal Cihelka, Jakub Figr, Pavel Gruda, Tomáš Kozák, Jan Kůstka, Jiří Vanta vs Jiří Princ – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák
43. Jiří Vanta
59. Daniel Boubín
45. Michael Kalous
13. 9. 13 18:15 zzNOVOB Real Prd Los Bimbananos 2. 2:2 (1:1)
Bez komentáře. Martin Beránek, Lubomír Řádek
Real Prd Los Bimbananos
Václav Tůma – Jan Enökl, Petr Janoušek, Michael Kalous, Vladimír Kalous, Jiří Princ, Jiří Tomášek, Michal Volák vs Václav Balous – Jan Kuchař, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil
29. Michael Kalous
49. Jiří Princ
5. Jan Kuchař
52. Jakub Synek
6. 9. 13 18:15 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Real Prd 1. 7:0 (2:0)
Hosté hráli prvních 10 minut přesilovku, ale  i tak inkasovali dva rychlé góly. Do poločasu již další gól nepadl, po změně stran to byla exhibice domácích. Procházka M.