11. Severní vítr je krutý! 11 4 2 5 37:29 4

Po 16.9.13 17:45 HRAB1 Kings FC BongoBongo AC   (HL4A)
Po 16.9.13 19:00 HRAB1 Havri Havri Tlakové galoše   (HL4A)
Út 5.11.13 18:15 HANSP Slamník I.USP Felix club   (HL4B)
Út 5.11.13 19:30 HANSP Petřiny 09 FC AG team   (HL5C)
St 6.11.13 18:00 zzDOLME Houbařův Ráj Prosím, nesmějte se   (HL8B)
St 6.11.13 19:15 zzDOLME Juventus Pivus Tralalalala   (HL7D)

29. 11. 13 18:15 BECH Šejk Peterka El Barto 11. 0:6 k.
15. 11. 13 18:15 DEKAN El Barto Severní vítr je krutý! 10. 4:3 (0:3)
Vyrovnané utkání, které si hosté prohráli ve druhé půli sami. Domácí převedli obrat a připsali si cenné dva body. Dufek P, Dufek L
El Barto Severní vítr je krutý!
Patrik Janda – Jan Chytil, Alen Gavranovič, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Moravec, Christian Müller, Marek Pelán, Jan Zdrálek vs Jan Zikmund – Jiří Arnold, Petr Budiš, Robin Fojta, Jaroslav Janeček, Alexandr Nikitin, Jiří Tříško
34., 38. Marek Pelán
36. Jan Zdrálek
52. Christian Müller
7., 21. Petr Budiš
29. Robin Fojta
8. 11. 13 19:00 STOD Rum Zahořany HT El Barto 9. 2:1 (2:1)
Vynikající utkání, ve kterém šlo Barto do vedení, domácí však dokázali bojovným výkonem utkání otočit a s trochou štěstí nakonec vyhráli. Smetana,Svoboda
Rum Zahořany HT El Barto
Radek Petřina – Marek Doktor, Josef Janeš, Miroslav Klouda, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Zdeněk Škába, Lukáš Vidner vs Patrik Janda – Jan Chytil, Alen Gavranovič, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Ondřej Moravec, Christian Müller, Marek Pelán, Jan Zdrálek
14. Zdeněk Škába
20. Petr Nepraš
5. Jakub Karhánek
1. 11. 13 19:30 DEKAN El Barto Sparta Pivaři AC 8. 1:1 (1:1)
Pohledné utkání se zřejmě zaslouženou remízou.
El Barto Sparta Pivaři AC
Alen Gavranovič – Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Christian Müller vs Michal Navrátil – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Petr Lochman, Josef Pelikán, Milan Škvor, Jaroslav Stehlík, Jakub Tylle
28. Ondřej Lebl 15. Lukáš Klinka
25. 10. 13 18:00 P3 El Barto TBC Lachtan B 1. 0:3 (0:1)
Klidné utkání hrané fair play.
El Barto TBC Lachtan B
Jakub Karhánek – Vojtěch Hejda, Ondřej Lebl, Ondřej Moravec, Marek Pelán, Martin Večeřa vs Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Lukáš Cígler, Tomáš Husák, Jiří Jambor, Lukáš Mádr
14. Lukáš Mádr
38. Tomáš Andrle
52. Jiří Jambor
18. 10. 13 17:45 TEMPO Pyjavíce FK El Barto 7. 2:3 (0:3)
Velmi kvalitní utkání rozhodli hosté ve svůj prospěch již v první půli. Ve druhé půli domácí mocně dotahovali, ale na vyrovnání to nakonec nestačilo. Tomáš Pospíšil
Pyjavíce FK El Barto
Martin Matějček – Jan Friml, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Michal Slabý vs Alen GavranovičJan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Ondřej Moravec, Jiří Štefek
48. Petr Pouzar
52. Lubomír Kraus
5., 9. Ondřej Lebl
17. Jakub Karhánek
11. 10. 13 20:45 DEKAN El Barto Purple Team AFK 6. 3:3 (3:0)
Zápas byl velmi vyrovnaný. První poločas patřil domácím a vedli 3:0, ale ve druhé půli se hosté zvedli a dokázali vyrovnat. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.
El Barto Purple Team AFK
Alen Gavranovič – Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Moravec, Marek Pelán, Jan Zdrálek vs Jakub Fiala – Lukáš Bejvl, Martin Kubala, Matěj Lafata, Jan Paclík, Jan Páv, Jan Páv ml., Marek Šafr, Jakub Strašek
10. Marek Pelán
17., 18. Jakub Karhánek
37. Lukáš Bejvl
47. Matěj Lafata
55. Marek Šafr
4. 10. 13 19:00 STOD Lužinýýý Boys El Barto 5. 3:1 (1:0)
Korektní utkání, ve kterém se domácí celkem s nadhledem přenesli přes sporný gól, který inkasovali po údajném faulu na brankáře. Definitivně si mohli být domácí jisti výhrou až 6 minut před koncem, kdy se přesnou střelou prosadil Gerschon.
Lužinýýý Boys El Barto
Marek Holub – Martin Carván, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Jiří Štefek – Jan Chytil, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Moravec, Martin Večeřa, Jan Zdrálek
18., 32. David Kozel
54. Jan Gerschon
39. Jakub Karhánek
27. 9. 13 19:00 STOD El Barto Čelzí 4. 1:4 (1:3)
Zasloužená výhra Čelzí. Voldán
El Barto Čelzí
Jan Chytil – Alen Gavranovič, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Vít Mačák, Ondřej Moravec, Jiří Štefek, Martin Večeřa vs Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Jakub Appelt, Filip Hřebačka, Marek Lojkásek, Adam Modrý, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot
5. Vít Mačák 11., 16. Adam Modrý
19., 33. Vojtěch Sedmidubský
20. 9. 13 19:30 PRKOP El Barto Torpédo Hulín FC 3. 0:3 (0:1)
O poznání zkušenější a fotbalovější hosté přehráli v poklidném tempu mladý tým domácích. Jiří Kundrata, Pavel Škopek
El Barto Torpédo Hulín FC
Jiří Štefek – Jan Chytil, Alen Gavranovič, Jakub Karhánek, Vít Mačák, Ondřej Moravec, Jan Zdrálek vs Petr Žaloudek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna
26 Jakub Karhánek 22. František David
36. Petr Jahn
40. Michal Kodr
13. 9. 13 18:00 SCBEC Beach attack 90210 El Barto 2. 5:2 (3:0)
Na domácích bylo vidět, že jsou zkušenějším týmem a jejich obrana neměla takové trhliny jako obrana hostů. Zasloužená výhra domácího týmu.