Ne 29.9.13 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Lord Mayor Idiot   (HL4F)

1. 12. 13 17:30 P1 PPPO Arsenal Prague 11. 4:5 (1:2)
Na 7.ligu velmi pěkné utkání plné pohledných akcí, vyhráli šťastnější hosté.
Pavel Tuč – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Tomáš Duda, Šimon Kasl, Ondřej Poula, Petr Sluka, Jan Vyšín vs Yan Sgibnev – Orynbassar Baktygereyev, Ilya Chigarev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Roman Mitakin, Ayazbek Myrzauly, Vladyslav Populovskyy, Nurlan Turganbay, Aldiyar Yeshmuratov, Renat Yessenzhanov, Andrei Zhdanov
14., 52. Orynbassar Baktygereyev
41. Alisher Ibragim
50. Ayazbek Myrzauly
17. 11. 13 12:30 P3 Arsenal Prague Petrovice B 10. 3:0 (1:0)
Domácí měli v kombinaci jasně navrch a po celé utkání svého soupeře přehrávali a je z toho zasloužené vítězství. Kohout,Slaboch
Arsenal Prague Petrovice B
Yan Sgibnev – Alexey Afanasyev, Orynbassar Baktygereyev, Ilya Chigarev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Vladimir Kail, Roman Mitakin, Ayazbek Myrzauly, Vladyslav Populovskyy, Nurlan Turganbay, Renat Yessenzhanov vs Radek Stránský – Roman Bouda, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Petr Machovec, Radoslav Malysz, Haithem Mutwalli, Martin Prel, Martin Štamfest
18., 53. Adil Jardemov
40. Renat Yessenzhanov
10. 11. 13 12:30 TEMPO Kluci z Vršovic Arsenal Prague 9. 4:5 (2:4)
Vyrovnané a vyhecované utkání, ve kterém měli nakonec víc štěstí hosté, kteří předvedli bojovnější a strategičtější výkon. Martin Mráz, Petr Přibáň
Kluci z Vršovic Arsenal Prague
Vlastimil Filler – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, David Jonáš, Martin Roskovec, Martin Vičík vs Yan Sgibnev – Alexey Afanasyev, Orynbassar Baktygereyev, Ilya Chigarev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Vladimir Kail, Roman Mitakin, Ayazbek Myrzauly, Vladyslav Populovskyy, Nurlan Turganbay, Renat Yessenzhanov
40. Orynbassar Baktygereyev
3. 11. 13 20:00 ZABEH Arsenal Prague Integrita Jinonice 8. 7:4 (3:1)
Domácí na tom byli technicky a rychlostně lépe, ale hosté bojovali a díky pěkným akcím ke konci dotahovali. Na zisk bodů to nestačilo. V první půli bylo k vidění několik nebezpečných skluzů. Jan Hammer, Václav Soukup
Arsenal Prague Integrita Jinonice
Ilya Chigarev – Orynbassar Baktygereyev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Roman Mitakin, Ayazbek Myrzauly, Vladyslav Populovskyy, Yan Sgibnev, Aldiyar Yeshmuratov, Renat Yessenzhanov, Andrei Zhdanov vs Jan Kotrč – Jan Bartoň, Jan Beneš, Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Michal Hrib, Jan Kalaš, Václav Karas, Jiří Lízner, David Tampier, Leoš Vik
40. Jan Kalaš
28. 10. 13 16:15 TEMPO Arsenal Prague Budvarka B 4. 9:1 (5:1)
Utkání proběhlo za jednoznačné převahy rychlejších a fotbalovějších domácích. Dmytro Telehaziy, Serhyi Pundor
Arsenal Prague Budvarka B
Ilya Chigarev – Alexey Afanasyev, Orynbassar Baktygereyev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Roman Mitakin, Ayazbek Myrzauly, Vladyslav Populovskyy, Meružan Sargsyan, Nurlan Turganbay, Renat Yessenzhanov, Andrei Zhdanov vs Tomáš Karbula – Aleš Celerýn, Pavel Drahovzal, Josef Fiřt, Jan Regent, Jakub Svoboda, Jiří Velenský
16. Jan Regent
20. 10. 13 13:45 P3 Gólostroje FC Arsenal Prague 7. 4:7 (2:1)
Důrazně odehrané utkání, ve kterém domácí měli jen jednoho hráče na střídání a to se ukázalo jako rozhodující.
Gólostroje FC Arsenal Prague
Jan Mádr – Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs Ilya Chigarev – Alexey Afanasyev, Orynbassar Baktygereyev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Roman Mitakin, Ayazbek Myrzauly, Vladyslav Populovskyy, Olzhas Saparov, Yan Sgibnev, Nurlan Turganbay, Aldiyar Yeshmuratov, Renat Yessenzhanov, Andrei Zhdanov
57. Orynbassar Baktygereyev
13. 10. 13 16:15 TEMPO Arsenal Prague England Praha 6. 2:6 (0:1)
Hráči Englandu zkušeně odehráli celé utkání, čekali na chyby soupeře a plně je využívali. Zasloužené vítězství.
Arsenal Prague England Praha
Yan Sgibnev – Alexey Afanasyev, Alisher Ibragim, Ayazbek Myrzauly, Vladyslav Populovskyy, Meružan Sargsyan, Nurlan Turganbay, Andrei Zhdanov vs Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý, Michael Zmeškal
55., 59. Ayazbek Myrzauly 24., 54., 56. Josef Skořepa
32., 58. Michael Zmeškal
45. Václav Krček
6. 10. 13 17:30 ARIT DDR FC Arsenal Prague 5. 0:6 k.
Domácí byli rádi, že se nakonec sešli. Hosté od prvních minut měli jasnou převahu, kterou dokázali podpořit několika brankami v první půli. Ve druhé půli hosté přidali několik dalších branek a zaslouženě vyhráli. Miroslav Kučera
DDR FC Arsenal Prague
Michal Chovanec – Jaroslav Archman, Benedikt Bergmann, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Jan Lejsek vs Yan Sgibnev – Alexey Afanasyev, Orynbassar Baktygereyev, Ilya Chigarev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Vladimir Kail, Roman Mitakin, Ayazbek Myrzauly, Vladyslav Populovskyy, Meružan Sargsyan
11. Bohumil Hrbáček 6., 27., 57. Roman Mitakin
25. Adil Jardemov
37. Alisher Ibragim
54. Orynbassar Baktygereyev
22. 9. 13 16:00 HOSTI Arsenal Prague Úterní hosté Ski FC B 3. 10:5 (7:1)
Ofenzivní fotbal, ve kterém hosté doplatili na to, že hráli první poločas pouze v počtu 4+1 a ve druhé půli už vývoj obrátit nedokázali. Ondřej Zika, Pavol Chovan