So 12.10.13 11:15 zzNOVOB Devils of Zderaz Gente - Yeti FC   (HL4E)
So 12.10.13 12:30 zzNOVOB Black bridge elite Trafic Kladno   (HL8P)

1. 12. 13 17:15 HOSTI Kluci z Vršovic DDR FC 11. 6:0 k.
17. 11. 13 16:15 MIKU3 DDR FC Integrita Jinonice 10. 0:6 k.
vs Jan Kotrč – Jakub Hrabě, Jan Hrabě, Michal Hrib, Jan Kalaš, Václav Karas, David Tampier, Leoš Vik
10. 11. 13 18:45 MIKU4 Gólostroje FC DDR FC 9. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Klail
Gólostroje FC DDR FC
Jan Mádr – Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs
3. 11. 13 16:15 TEMPO DDR FC England Praha 8. 0:6 k.
Zasloužené vítězství hostujícího týmu. Utkání odehrané v duchu fair play. U domácích byla znát absence brankáře. Jaroslav Masopust, Jan Janovský
DDR FC England Praha
Fedor Krajčík – Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Jan Lejsek, Tomáš Němec, Miroslav Sedláček, Jan Škoch, Václav Starý vs Roman Pém – Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Tomáš Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý, Michael Zmeškal
6. Fedor Krajčík
35., 53. Bohumil Hrbáček
45. Miroslav Sedláček
14., 17., 23., 30., 33., 34., 42., 55. Josef Skořepa
44., 60. Michael Zmeškal
20. 10. 13 18:45 MIKU4 DDR FC Úterní hosté Ski FC B 7. 0:6 k.
Krásný zápas z obou stran. Hosté byli lepší celý zápas.
DDR FC Úterní hosté Ski FC B
Michal Chovanec – Benedikt Bergmann, Karel Horyna, Tomáš Němec, Miroslav Sedláček, Václav Starý vs Allen Garuba – Jakub Hejret, Jan Jílek, Jakub Lipš, Jan Pícha, Petr Pícha ml., Marek Šlingr
12., 21., 29. Václav Starý
34. Miroslav Sedláček
43. Tomáš Němec
18., 52., 60. Petr Pícha ml.
28. Jan Pícha
33., 60. Jakub Hejret
13. 10. 13 17:30 TEMPO Budvarka B DDR FC 6. 6:0 k.
Hosté jsou opravdoví srdcaři. Bývalý kamarádi hráli jako o život. Poslední 4 minuty byli hektické. Nakonec však kružítka urvali vítěztví na svou stranu. Janča, Horák
Budvarka B DDR FC
Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Karbula, Adam Kubišta, Jan Regent, Jakub Svoboda, Jiří Velenský vs Michal Chovanec – Jaroslav Archman, Benedikt Bergmann, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Lejsek, Tomáš Němec, Miroslav Sedláček, Jan Škoch, Václav Starý
18. Tomáš Karbula
31., 56. Adam Kubišta
12., 44. Václav Starý
14., 33. Jan Škoch
6. 10. 13 17:30 ARIT DDR FC Arsenal Prague 5. 0:6 k.
Domácí byli rádi, že se nakonec sešli. Hosté od prvních minut měli jasnou převahu, kterou dokázali podpořit několika brankami v první půli. Ve druhé půli hosté přidali několik dalších branek a zaslouženě vyhráli. Miroslav Kučera
DDR FC Arsenal Prague
Michal Chovanec – Jaroslav Archman, Benedikt Bergmann, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Jan Lejsek vs Yan Sgibnev – Alexey Afanasyev, Orynbassar Baktygereyev, Ilya Chigarev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Vladimir Kail, Roman Mitakin, Ayazbek Myrzauly, Vladyslav Populovskyy, Meružan Sargsyan
11. Bohumil Hrbáček 6., 27., 57. Roman Mitakin
25. Adil Jardemov
29. Ayazbek Myrzauly
37. Alisher Ibragim
54. Orynbassar Baktygereyev
29. 9. 13 15:00 MIKU1 Alkmar DDR FC 4. 6:0 k.
Zasloužená výhra domácích. Jan Slezák, Jan Hladík
Alkmar DDR FC
Tomáš Pospíchal – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Marek Stehlík, Jan Veselý vs Michal Chovanec – Benedikt Bergmann, Sergiy Dibrova, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Pouska, Miroslav Sedláček, Jan Škoch, Václav Starý
3. Tomáš Mandík
42., 57. Martin Čermák
37. Jan Škoch
22. 9. 13 16:15 DEKAN DDR FC Tichý vánek 3. 0:6 k.
Vyrovnaný zápas, hodně šancí na obou stranách. František Prokleška, Filip Švambera
DDR FC Tichý vánek
Michal Chovanec – Jaroslav Archman, Benedikt Bergmann, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Tomáš Němec, Miroslav Sedláček, Jan Škoch, Václav Starý vs David Bodnár – Jakub Hejný, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Ondřej Vacke
30. Václav Starý 20. Jakub Hejný
15. 9. 13 17:30 ARIT PPPO DDR FC 2. 6:0 k.
Zápas se odehrál v klidném tempu, ale více gólů dali hosté.
PPPO DDR FC
Pavel Tuč – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Tomáš Duda, Šimon Kasl, Petr Sluka, Jan Vyšín vs Michal Chovanec – Benedikt Bergmann, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Tomáš Němec, Miroslav Sedláček, Václav Starý
19. Jakub Chundela 32. Miroslav Sedláček
38., 51. Václav Starý
8. 9. 13 17:30 MIKU2 DDR FC Petrovice B 1. 0:6 k.
Zápas s mnoha šancemi, ale s velice málo proměněnými. Zasloužená remíza. Gejza Trgiňa, Tomáš Čebiš
DDR FC Petrovice B
Michal Chovanec – Jaroslav Archman, Benedikt Bergmann, Sergiy Dibrova, Karel Horyna, Bohumil Hrbáček, Tomáš Němec, Jan Pouska, Miroslav Sedláček, Václav Starý vs Radek Stránský – Ondřej Bělohlávek, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Filip Kříž, Petr Machovec, Radoslav Malysz, Haithem Mutwalli, Martin Prel, Martin Štamfest