Ne 15.9.13 18:45 MIKU2 A.Č.A.B. FC Améby AFC B   (HL6J)
Ne 15.9.13 20:00 MIKU2 Zimbru Olymp A Klikaři FC   (HL5I)
Ne 20.10.13 18:45 MIKU2 Kolomajzna TJ Améby AFC B   (HL6J)
Ne 20.10.13 20:00 MIKU2 Power WCC Los Zewlos   (HL8P)
Ne 17.11.13 16:15 DEKAN City Lhotka FC Old Mosquitos   (HL8O)
Ne 17.11.13 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Drny FC   (HL5H)

30. 11. 13 08:45 BECH Notor Střešovice FC Kanonýři 11. 4:4 (2:3)
Na osmou ligu velice kvalitní utkání, oba týmy může mrzet kopec zahozených šancí. René Souček, David Šmehlík
Notor Střešovice FC Kanonýři
Radim Jírovský – Jan Čulík, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Jan Krouský, Tomáš Vavřina vs Václav Houška – Jakub Císař, Jiří Hron, David Kohout, Martin Kubíček, Ivan Weber
10. Jan Krouský
27., 40. Tomáš Vavřina
45. Ondřej Jelínek
14. Jiří Hron
15., 57. Martin Kubíček
23. Ivan Weber
23. 11. 13 10:00 HOSTI Kanonýři Samson Žižkov 1.FC 10. 1:1 (1:0)
Utkání plné nepřesností, ve kterém domácí příliš nedělali čest svému názvu. Ačkoliv si vytvořili spoustu šancí, dokázali proměnit jen jedinou, což je na konci hodně mrzelo. Samson spíše jen remcal a mohl být nakonec rád za bod, na vedoucí celek tabulky je ovšem takový výkon rozhodně na pováženou. Duben
Kanonýři Samson Žižkov 1.FC
Václav Houška – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Jan Straka vs René Sigan – Jiří Dobeš, Eduard Hindl, Vladimír Roubíček, Jan Šafránek, David Sigan, Pavel Tošnar, Jan Uhlíř
5. Otakar Cejnar 60. David Sigan 48. Pavel Tošnar
9. 11. 13 11:15 P2 Legendy FC Kanonýři 9. 2:5 (0:3)
Průměrné utkání hrané za nepříznivých povětrnostních podmínek pro sebe postupně získali hosté.
Legendy FC Kanonýři
Tomáš Rejlek – Antonín Bureš, Tomáš Jakl, David Jonáš, David Moc, Lukáš Trýb, David Zamrzla vs Jiří Hron – David Beneš, Jakub Císař, Martin Kubíček, Jan Straka, Ivan Weber
35. Tomáš Jakl
46. Antonín Bureš
9., 42. Jakub Císař
22., 28. Martin Kubíček
45. Jan Straka
2. 11. 13 08:45 HOSTI Kanonýři Náhradníci 8. 6:0 k.
19. 10. 13 11:15 P3 Kanonýři Made in Košíře 7. 0:5 (0:0)
Zápas byl velmi jednostranný. Hosté měli převahu po celý zápas a zaslouženě zvítězili. Tomáš Symon, Petr Jambor ml.
Kanonýři Made in Košíře
Jiří HronDavid Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Václav Houška, Martin Kubíček, Ivan Weber vs Jakub Janota – Lukáš Bátěk, David Bumbálek, Aleš Homolka, Pavel Hošek, Šimon Kulakowski, Ondřej Smutný, Petr Žaba, Jan Zmeškal
31., 49. Jan Zmeškal
35. Pavel Hošek
36. Petr Žaba
51. David Bumbálek
12. 10. 13 10:00 ZAK Jabadabadoo Prosek Kanonýři 6. 1:2 (1:0)
V první půli byli domácí lepším týmem a dostali se zaslouženě do vedení. Ve druhé půli se hostům podařilo vyrovnat a zdálo se, že utkání skončí zaslouženou remízou, ale hosté dokázali v předposlední minutě udeřit a rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Marek Fišer, Pavel Lenfeld
Jabadabadoo Prosek Kanonýři
Martin Pašek – Roman Guttenberg, Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich vs David Kohout – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Ivan Weber
9. Vojtěch Vundrlich 37. Ivan Weber
59. Otakar Cejnar
5. 10. 13 11:15 P1 Kanonýři Fk.JTS Praha 5. 5:0 (2:0)
Velmi poklidný zápas, jež byl vyrovnaný pouze v první půli, ve které si oba týmy vytvářely šance na gól takřka rovnoměrně. Ve druhé půli jasná záležitost v podání domácích.
Kanonýři Fk.JTS Praha
David Kohout – David Beneš, Jakub Císař, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Jan Straka vs Kamil Jurčák – Zdeněk Adámek, Vitaliy Atamanyuk, Jiří Chaloupek, Martin Štulík, Karel Tichý
5. Václav Houška
20. Jakub Císař
32., 51. Martin Kubíček
40. Jan Straka
28. 9. 13 11:15 HOSTI Cosmo Hagibor FC Kanonýři 4. 4:2 (2:0)
Zcela klidný zápas a dalo se koukat na fotbal. Domácí byli sehranější.
Cosmo Hagibor FC Kanonýři
Jakub Patera – Robert Hejduk, David Král, Vlastislav Lukášek, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda vs David Kohout – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Jiří Hron, Martin Kubíček, Jan Straka, Ivan Weber
1., 11. Pavel Řežábek
40. Robert Hejduk
55. Patrik Svoboda
35. Martin Kubíček
58. Jakub Císař
21. 9. 13 11:15 HANSP Kanonýři Rasta Velbloudi 3. 0:5 (0:5)
Utkání hrané v přátelské atmosféře. Velbloudi zaslouženě zvítězili. Kouklík
Kanonýři Rasta Velbloudi
Jiří Hron – David Beneš, Otakar Cejnar, Jan Straka, Ivan Weber vs Alexandr Czapek – Lukáš Doffek, Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jakub Hospodka, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Ondřej Špolc, Adam Těšina
2., 2., 19. Šimon Dušek
3., 25. Jakub Hospodka
14. 9. 13 11:15 P2 Prtzalona C.F. Kanonýři 2. 3:3 (3:2)
Vyrovnané utkání se zaslouženou konečnou remízou. Domácí vedli už o tři branky, ale hosté dokázali vyrovnat v závěru utkání. Kryštof Herrmann, Jakub Pinkava
Prtzalona C.F. Kanonýři
David Sedliský – Quang Vinh Bach, Jan Brakenhoff, Jaroslav Hájek, Filip Kebrt, Pavel Křehlík, Filip Sedliský vs David Kohout – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Martin Kubíček, Ivan Weber
6. Filip Sedliský
14. Jan Brakenhoff
17. Filip Kebrt
26. Otakar Cejnar
27. Ivan Weber
52. Jakub Císař
7. 9. 13 11:15 P2 Kanonýři One Team, One Dream 1. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Petr Polák, Karel Dub
Kanonýři One Team, One Dream
vs David Lundák – Lukáš Borzyk, Jan Hála, Martin Lakatoš, Dušan Linhart, Karel Matoušek, Tomáš Pacák, Dominik Paťha, Martin Trčálek