Po 15.4.13 17:00 KBELY Digi Prague FC 64! FC Kobylisy B   (HL8A)
Po 15.4.13 18:15 KBELY Kbelské vosy A Sedm zbabělých B   (HL3B)
Pá 31.5.13 19:30 DEKAN Polární záře Améby AFC A   (HL4D)
Pá 31.5.13 20:45 DEKAN Těžká demence Tutto bene A   (HL5F)

19. 6. 13 20:45 MIKU1 Nejistá sezóna SUP Berger club SUP 11. 4:5 (3:2)
Hosté sice hráli bez střídání, ale hráli chytře a zaslouženě vyhráli. Robert Kopřiva
Nejistá sezóna SUP Berger club SUP
Martin Ullmann – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Šmat, František Šťasta vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
10. František Brejcha
21. Roman Kabelka
22. Miroslav Hybner
33. František Šťasta
8., 28., 37., 40. Petr Vaněk
58. František Zalužanský
12. 6. 13 20:45 DEKAN Berger club SUP Javorák plus 10. 3:4 (2:4)
Utkání dvou různých poločasů, Javorák dominoval v tom prvním a pak už náskok udržel. Martin Vaněček, Petr Jirsa
Berger club SUP Javorák plus
Jiří Hanzelius – Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Jan Chadt – Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Vladimír Vančík, Martin Vávra, Michal Vokřínek
4. František Zalužanský
30. Roman Vild
36. Martin Melč
14., 21., 26. Michal Vokřínek
16. Alexandr Kurz
4. 6. 13 20:15 P3 Lomíci Berger club SUP 9. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou lepších hostů. Kyjak
Lomíci Berger club SUP
Jan Tyl – Otakar Anděl, Miroslav Buzek, Jan Chleboun, Pavel Cisarik, Jaromír Hajn, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Josef Krupička, Daniel Mareš, Josef Svatek, Zdeněk Vondrát vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Roman Vild, František Zalužanský
23. Josef Svatek
50. Otakar Anděl
18 Josef Krupička 14., 41. Radek Mrkvica
28., 43. Martin Melč
29. 5. 13 20:00 ARIT Berger club SUP Flamengo FC SUP 8. 1:4 (0:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů.
Berger club SUP Flamengo FC SUP
Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Martin Melč, Radek Mrkvica, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Jiří Klicpouch, Zdeněk Kocan, Radovan Kraml, Jiří Martínek, Luděk Piskora, Jaroslav Vodolán
50. Roman Vild 6., 18., 48. Petr Čížek
29. Jaroslav Vodolán
22. 5. 13 20:15 P3 Berger club SUP Zelená liška TJ SUP A 7. 2:3 (1:2)
V úvodu měli více štěstí hosté a šli do 2gólového vedení. Jenže domácí to nevzali a zásluhou Melče do půle snížili a ve 38´dokonce tentýž hráč srovnal. Až 8´před koncem padlo rozhodnutí z kopačky Kučery a body pro ZL.
Berger club SUP Zelená liška TJ SUP A
Petr Vaněk – Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Roman Vild, František Zalužanský vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Tomáš Janda, Eduard Křemel, Marcel Kučera, Karel Prokop, Jan Slavíček, Libor Sněhota
22., 38. Martin Melč 8. Tomáš Janda
17., 52. Marcel Kučera
15. 5. 13 18:15 MIKU2 Cormoran FC SUP Berger club SUP 6. 3:11 (1:3)
Prvních 20minut byl zápas vyrovnaný a rozhodovalo proměňování šancí. Pak se zranil hráč Cormoránů a bylo rozhodnuto- v této soutěži to bez střídání nejde a ve 4 v poli tuplem. Stanislav Petroušek, Miroslav Pětník
Cormoran FC SUP Berger club SUP
Pavel Černý – Roman Heinz, Viktor Kellerstein, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka vs Pavel Gaper – Jiří Hanzelius, Martin Melč, Jiří Novák, Karel Pulda, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
54. Roman Vild
1. 5. 13 17:30 ARIT Berger club SUP Buran Buran SUP 5. 5:1 (1:0)
Hosté v první půli neproměnili několik šancí a po katastrofálním vstupu do druhého poločasu už neměli šanci výsledek zvrátit. Rosenberger
Berger club SUP Buran Buran SUP
Pavel Gaper – Martin Melč, Karel Pulda, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Michal Stránský, Jan Teubner
4. Karel Pulda
31., 44. Miroslav Valenta
32. František Zalužanský
59. Petr Vaněk
58. Milan Barták
23. 4. 13 20:15 P3 Čechie 12° SUP Berger club SUP 4. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Kučera, Dokoupil
Čechie 12° SUP Berger club SUP
František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Ladislav Košťál, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Pavel Gaper – Martin Melč, Radek Mrkvica, Karel Pulda, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
2. Jiří Štróbl
15. Ladislav Košťál
22., 48. Petr Vaněk
16. 4. 13 18:15 HANSP Berger club SUP Xamax AC SUP 3. 2:1 (1:1)
Zajímavé utkání, ve kterém to dlouho vypadalo na hubenou remízu, jelikož střelci na obou stranách zahazovali i ty nejvyloženější šance. Více šancí však měli domácí a dá se říci, že po zásluze minutu před koncem stáhli výhru na svou stranu.
Berger club SUP Xamax AC SUP
Roman Vild – Pavel Gaper, Martin Melč, Radek Mrkvica, Karel Pulda, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, František Zalužanský vs Jan Mráz – Jan Bucháček, Karel Kukla, Michal Matoušek, Josef Smutný, Zdeněk Sokol, Luděk Záhejský
5. Petr Vaněk
59. Stanislav Sába
7. Michal Matoušek
2. 4. 13 20:15 P2 Valník Berger club SUP 2. 2:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas s minimálním počtem šancí, kde rozhodlo štěstí a zákroky brankáře Valníku. Petr Banot, Lukáš Nebel
Valník Berger club SUP
Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Karel Chaloupka, Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Josef Kouba, Jindřich Procházka, Luděk Tobola vs Pavel Gaper – Martin Melč, Radek Mrkvica, Karel Pulda, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
34. Karel Chaloupka
56. Luděk Tobola
27. 3. 13 17:30 ARIT Berger club SUP Super Naděje A 1. 1:3 (0:1)
"Mladíci" z Bergru od začátku nenalezli recept na zkušené Super naděje. Celý zápas rozhodl na hřišti nepřehlédnutelný Šafránek, který si dělal co chtěl. Tomáš Nosek, Roman Zvoníček
Berger club SUP Super Naděje A
Stanislav Sába – Martin Melč, Radek Mrkvica, Karel Pulda, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs František Masař – Tomáš Berný, Pavel Listík, Ivan Pomykáček, Petr Šafránek, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula