St 17.4.13 19:00 DABLI Berlínští lvi Gepard AFC   (HL3C)
St 17.4.13 20:15 DABLI AG team Banditi z Palmovky   (HL5D)
Po 29.4.13 18:00 SCBEC Homogen 1.FC B Borussia Bubeneč   (HL3B)
Po 29.4.13 19:15 SCBEC Paradentol 1990 Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 29.4.13 20:30 SCBEC Stará dáma Tuscarora A   (HL2A)

19. 6. 13 20:30 SCBEC Xamax AC SUP Čechie 12° SUP 11. 1:2 (1:1)
Utkání by více slušela remíza, ale brankář hostujícího týmu byl proti. Boubín,Horák
Xamax AC SUP Čechie 12° SUP
Josef Smutný – Martin Bajcar, Michal Matoušek, Jan Mráz, Zdeněk Sokol, Luděk Záhejský vs František Novotný – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Ladislav Košťál, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Aleš Vrana
11. Jan Mráz 4. Ladislav Košťál
32. Karel Bednář
13. 6. 13 20:45 MIKU2 Zelená liška TJ SUP A Xamax AC SUP 10. 4:1 (1:0)
V poklidném utkání zaslouženě vyhráli domácí. Husák
Zelená liška TJ SUP A Xamax AC SUP
Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Eduard Křemel, Stanislav Obešlo, Karel Prokop, Jan Slavíček vs Jan Mráz – Jan Bucháček, Jan Frank, Karel Kukla, Michal Matoušek, Zdeněk Sokol, Luděk Záhejský
10., 41., 50. Stanislav Obešlo
58. Jaroslav Budín
49. Jan Frank
6. 6. 13 20:30 SCBEC Valník Xamax AC SUP 9. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, o kterém rozhodla 1 tečovaná střela z trestného kopu. Jakub Klír, Jakub Mrhal
Valník Xamax AC SUP
Miroslav Chloupek – František Čálek, Karel Chaloupka, Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Josef Kouba, Jindřich Procházka, Luděk Tobola vs Josef Smutný – Martin Bajcar, Karel Kukla, Michal Matoušek, Jan Mráz, Zdeněk Sokol, Luděk Záhejský
45. Zdeněk Fiala
30. 5. 13 20:30 SCBEC Xamax AC SUP Super Naděje A 8. 1:3 (1:3)
Paleček
Xamax AC SUP Super Naděje A
Josef Smutný – Martin Bajcar, Jan Bucháček, Karel Kukla, Jan Mráz, Zdeněk Sokol, Michal Turek vs František Masař – Tomáš Berný, Jaroslav Kloubek, Petr Šafránek, Josef Schiller, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Petr Vaněček, Vlastimil Zezula
25. Zdeněk Sokol 9., 21. Petr Šafránek
29. Ivo Štric
23. 5. 13 18:00 SCBEC Nejistá sezóna SUP Xamax AC SUP 7. 3:1 (2:0)
Pěkný zápas. Český
Nejistá sezóna SUP Xamax AC SUP
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta, Martin Ullmann vs Josef Smutný – Martin Bajcar, Martin Brož, Jan Bucháček, Karel Kukla, Jan Mráz, Zdeněk Sokol
22., 58. Jiří Platil
25. Miroslav Hybner
54. Josef Smutný
13. 5. 13 19:15 ZAK Xamax AC SUP Javorák plus 6. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání, zasloužená výhra Javoráku. Pavel Synek, Luboš Mlejnek
Xamax AC SUP Javorák plus
Josef Smutný – Martin Bajcar, Martin Brož, Jan Bucháček, Jan Frank, Karel Kukla, Michal Matoušek, Jan Mráz, Zdeněk Sokol, Michal Turek, Luděk Záhejský vs Jan Chadt – Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Miroslav Machů, Vladimír Procházka, Martin Vávra, Petr Vlasák, Michal Vokřínek
22. Michal Turek
45. Jan Frank
6., 21. Vladimír Procházka
33. Petr Vlasák
38. Michal Vokřínek
2. 5. 13 19:00 P3 Lomíci Xamax AC SUP 5. 2:5 (0:4)
Zasloužené vítězství Xamaxu, který dominoval zejména v první půli, kdy vstřelili 4 góly po hezkých kombinacích. A když si Lomíci vypracovali šance, tak je zlikvidoval pozorný gólman Xamaxu. Ve druhé půli Xamax hru kontroloval, už se tolik netlačil do zakončení a dovolil Lomíkům snížit na rozdíl dvou gólů. A tak museli zabrat a chvíli po inkasovaném gólu rozhodli o své výhře. Velmi slušně utkání, kdy obě mužstva chtěla hrát fotbal. Vladimír Ljapin
Lomíci Xamax AC SUP
Jaromír Hajn – Otakar Anděl, Jan Chleboun, Pavel Cisarik, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Josef Krupička, Daniel Mareš, Josef Svatek, Jan Tyl, Zdeněk Vondrát vs Josef Smutný – Martin Bajcar, Martin Brož, Jan Bucháček, Karel Kukla, Michal Matoušek, Zdeněk Sokol, Michal Turek
41., 51. Otakar Anděl 9., 20., 30. Zdeněk Sokol
23., 54. Michal Matoušek
25. 4. 13 20:15 P1 Xamax AC SUP Flamengo FC SUP 4. 3:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, padaly pěkné góly, v závěru nervózní koncovka. Daniel Rezek, Ivan Gerschon
Xamax AC SUP Flamengo FC SUP
Josef Smutný – Martin Bajcar, Martin Brož, Jan Bucháček, Karel Kukla, Michal Matoušek, Jan Mráz, Zdeněk Sokol, Michal Turek vs Vlastimil Neužil – Jan Ander, Ladislav Charvát, Petr Čížek, Jiří Klicpouch, Zdeněk Kocan, Radovan Kraml, Jiří Martínek, Luděk Piskora, Vladimír Sidorjak, Jaroslav Vodolán
8. Karel Kukla
10. Martin Bajcar
20. Zdeněk Sokol
7. Jaroslav Vodolán
41. Petr Čížek
16. 4. 13 18:15 HANSP Berger club SUP Xamax AC SUP 3. 2:1 (1:1)
Zajímavé utkání, ve kterém to dlouho vypadalo na hubenou remízu, jelikož střelci na obou stranách zahazovali i ty nejvyloženější šance. Více šancí však měli domácí a dá se říci, že po zásluze minutu před koncem stáhli výhru na svou stranu.
Berger club SUP Xamax AC SUP
Roman Vild – Pavel Gaper, Martin Melč, Radek Mrkvica, Karel Pulda, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, František Zalužanský vs Jan Mráz – Jan Bucháček, Karel Kukla, Michal Matoušek, Josef Smutný, Zdeněk Sokol, Luděk Záhejský
5. Petr Vaněk
59. Stanislav Sába
7. Michal Matoušek
3. 4. 13 18:15 MIKU2 Xamax AC SUP Cormoran FC SUP 2. 2:2 (0:1)
Zasloužená dělba bodů. Paleček
Xamax AC SUP Cormoran FC SUP
Jan Bucháček – Martin Bajcar, Martin Brož, Karel Kukla, Michal Matoušek, Zdeněk Sokol, Michal Turek, Luděk Záhejský vs Jiří Brotánek – Martin Jirsa, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Vladimír Svoboda, Jan Trnka, Jiří Vacík
44. Zdeněk Sokol
51. Michal Matoušek
8. Jan Trnka
55. Vladislav Kašpar
28. 3. 13 19:00 ZABEH Buran Buran SUP Xamax AC SUP 1. 2:4 (0:3)
Hosté si vytvořili v první půli dvougólový náskok, který i přes snahu domácích o vyrovnání dokázali udržet a zaslouženě zvítězili. Čapla J, Čapla M
Buran Buran SUP Xamax AC SUP
Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Michal Stránský, Jan Teubner, Libor Uhlíř vs Josef Smutný – Martin Bajcar, Martin Brož, Jan Bucháček, Michal Matoušek, Jan Mráz, Zdeněk Sokol, Luděk Záhejský