Ne 19.5.13 18:45 ZAK Viktoria Bítovská B Lobotomici   (HL8P)
Ne 19.5.13 20:00 ZAK Tycho de Brahe VET Reka Group - Calvados   (VL3D)
St 22.5.13 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Tučňáci VET   (VL2B)
St 22.5.13 19:45 HRAB2 Filipi SK Kamikaze AbyDal LC   (HL6E)
Pá 7.6.13 18:00 P3 Ústavan 01 KK Tramway FC   (HL3B)
Pá 7.6.13 19:15 P3 Ferri FC Scarface AC   (HL3B)

25. 6. 13 20:45 MIKU1 Klokan club Perón V Damned CF 11. 7:2 (3:0)
Deset minut odolával Damned tlaku Klokanu ale po nápadité akci vstřelil Veselý gol kterým nasměroval Klokan k vítězství. Libor Čapla, Richard Šuta
Klokan club Perón V Damned CF
Petr Voženílek – Stanislav Bejda, Pavel Bouška, Michal Jiráň, Daniel Mašek, Jiří Plánička, Roman Veselý, Luděk Zelenka vs Luděk Michalík – František Jakubec, Miroslav Plessl, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza
58. Radek Zlatník
12. 6. 13 19:15 ZAK Damned CF Defect 10. 1:8 (0:1)
Ze začátku velmi defenzivně a takticky vedené utkání. Ve druhém poločase se projevila větší sehranost a početnější střídačka hostů. Rosenberger
Damned CF Defect
Luděk Michalík – František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník vs Filip Fuchsa – Petr Havel, Jan Horáček, Karel Hynek, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Václav Socher, Jan Toman
38. František Jakubec 30. Karel Hynek
35., 53. Václav Socher
42., 52. Zbyněk Mareš
44. Petr Havel
48., 49. Luboš Laštovka
24. Otakar Mestek
5. 6. 13 19:30 MIKU4 Játro TJ Damned CF 9. 4:4 (2:1)
Utkání dobré úrovně na obou stranách, který skončil zaslouženou dělbou bodů. René Rohan, Miroslav Černý
Játro TJ Damned CF
Ondřej Fitz – Pavel Baláž, Jaromír Jindráček, František Koubek, Čestmír Pavlásek, Viktor Švestka, Jiří Valášek vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník
51. František Jakubec
29. 5. 13 18:15 zzZARUB Damned CF VV Vokra VV 8. 7:3 (3:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Dufek
Damned CF VV Vokra VV
Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Michal Rychtera, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav
42. Ondřej Bláha
14. 5. 13 18:15 MIKU1 Inter 2011 Damned CF 7. 6:3 (1:2)
Po prvním poločase se zdálo, že hosté si pohlídají vítězství. Ve druhé půli však domácí zapnuli a utkání dokonale otočili. Zasloužená výhra domácího týmu.
Inter 2011 Damned CF
Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Tomáš Kučera, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Tomáš Petrák, Tomáš Procházka vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Miroslav Plessl, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník
1., 50., 55. Jiří Hádek
38. Tomáš Petrák
42. Tomáš Kučera
53. Aleš Kvasnička
27., 29. Radek Zlatník
36. František Jakubec
9. 5. 13 20:15 P1 Damned CF Prapražačka A 6. 2:1 (1:1)
Hosté, kteří hráli celé utkání bez střídání, se po brejku dostali rychle do vedení. Domácícm se podařilo skóre otočit, ale další šance nevyužili. O výsledku tak nebylo rozhodnuto. Bylo to pěkné utkání s minimem nedovolených zákroků. Karel Filip
Damned CF Prapražačka A
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza, Miroslav Zuntych vs Petr Kubín – Radovan Dostál, René Hönig, Lukáš Kučera, Vladimír Mrázek, Zbyněk Zahrádka
18. Miroslav Plessl
37. Radek Zlatník
5. Lukáš Kučera
30. 4. 13 19:30 ARIT Ekonom WT VET Damned CF 5. 1:3 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Husák
Ekonom WT VET Damned CF
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Karel Chaloupka, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Martin Vlasák, Radek Zlatník
45. Karel Kadlec 13. Miroslav Plessl
21., 38. František Jakubec
23. 4. 13 17:45 ZABEH Damned CF Santa Dominica VET 4. 6:0 (4:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Kovařík
Damned CF Santa Dominica VET
Luděk Michalík – František Jakubec, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Pavel Stejskal, Martin Vlasák, Radek Zlatník vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, David Hrubý, Michal Jakl, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
9., 12., 26., 47. Pavel Stejskal
20. Martin Vlasák
48. Miroslav Plessl
18. 4. 13 20:15 P3 CFC Letňany Damned CF 3. 0:2 (0:1)
Josef Kostka, Jan Zlatník
CFC Letňany Damned CF
Lubomír Vojta – Martin Felix, Petr Frňka, Zdeněk Kreuzer, Martin Průša, Stanislav Sabol, Richard Starý vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Pavel Stejskal, Martin Suchý, Radek Zlatník, Miroslav Zuntych
19 Martin Felix 29., 50. Radek Zlatník
10. 4. 13 18:15 MIKU2 Damned CF Tyran Saens 1.FC VET A 2. 3:5 (1:3)
Ze začátku jasná převaha týmu Saens. Na přelomu obou poločasů měli však více ze hry hráči Damned, což vyústilo ve vyrovnání. Na konci 2 góly vybojovali výhru hráči Saens. Tomáš Bělohorec, Štěpán Materna
Damned CF Tyran Saens 1.FC VET A
Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník vs Evžen Trexler – Jozef Bartošek, Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Jan Kropáček, Robert Lamáček, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
23., 33. František Jakubec
50. Pavel Horáček
8., 60. Daniel Korda
15., 17. Jozef Bartošek
52. Sergey Greshnyakov
2. 4. 13 20:15 P1 Bakera VET Damned CF 1. 5:3 (3:1)
Velmi zajíimavé utkání, ve kterém hráči hostů dotahovali a snažili se o vyrovnání až do konce utkání.