Ne 7.4.13 12:15 BECH Team Motivated Vozovna Hloubětín B   (HL5I)
Ne 7.4.13 13:30 BECH ZAHR 1.FC Letňany BD   (HL8P)
St 22.5.13 18:00 zzDOLME Sklenářka S.G. PH Servis   (VL2A)
St 22.5.13 19:15 zzDOLME Bratři v triku Cvrčci FC   (HL5B)
Čt 6.6.13 19:00 STOD Traktor Humus SUP A Vibromax 2012   (SVL3C)
Čt 6.6.13 20:15 STOD Prase FC HNK Praha FC   (HL7D)

25. 6. 13 20:45 MIKU3 Santa Dominica VET Inter 2011 11. 6:4 (1:1)
Inter celý zápas o jednoho hráče meně přesto se dlouho držel a sahal po bodech. St. Dominice se však začala trefovat a zaslouženě vyhrála. Plucar, Hošek
Santa Dominica VET Inter 2011
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, David Hrubý, Michal Jakl, Petr Mlateček, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Petr Majer, Filip Němec
14. Michal Jakl
32., 50. Petr Dvořák
35., 54. Petr Mlateček
48. David Hrubý
2., 45., 55. Petr Majer
38. Jiří Hádek
11. 6. 13 20:45 MIKU4 Inter 2011 Tyran Saens 1.FC VET A 10. 5:3 (2:2)
Saens  v závěru hrubými chybami v obraně ztratili utkání. Hošek, Mlynařík
Inter 2011 Tyran Saens 1.FC VET A
Zdeněk Feierfeil – Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Filip Němec, Pavel Rezek vs Evžen Trexler – Jozef Bartošek, Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Jan Kropáček, Daniel Lyach, Petr Novák, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
3. Jiří Křepínský
27., 45. Filip Němec
53., 58. Petr Majer
20., 45. Sergey Greshnyakov
24. Stanislav Šamonil
4. 6. 13 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Inter 2011 9. 15:0 (6:0)
Lotyšák se nedostal vůbec do hry a Klokan nebyl střelecky k zastavení, 15 gólů v síti poražených je tomu důkazem.
Klokan club Perón V Inter 2011
Petr Voženílek – Stanislav Bejda, Pavel Bouška, Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Martin Lafek, Jiří Plánička vs Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Tomáš Kučera, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Filip Němec, Bořivoj Německý, Tomáš Petrák, Pavel Rezek
1., 11., 18., 27., 45., 49., 50., 57., 58. Martin Lafek
10., 14., 36., 51. Stanislav Bejda
33. Michal Jiráň
54. Pavel Bouška
29. 5. 13 19:30 MIKU3 Inter 2011 Játro TJ 8. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili. Trnka
Inter 2011 Játro TJ
Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Tomáš Petrák, Tomáš Procházka, Jaroslav Šimek vs
14. 5. 13 18:15 MIKU1 Inter 2011 Damned CF 7. 6:3 (1:2)
Po prvním poločase se zdálo, že hosté si pohlídají vítězství. Ve druhé půli však domácí zapnuli a utkání dokonale otočili. Zasloužená výhra domácího týmu.
Inter 2011 Damned CF
Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Tomáš Kučera, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Tomáš Petrák, Tomáš Procházka vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Miroslav Plessl, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník
1., 50., 55. Jiří Hádek
38. Tomáš Petrák
42. Tomáš Kučera
53. Aleš Kvasnička
27., 29. Radek Zlatník
36. František Jakubec
6. 5. 13 18:15 ARIT Ekonom WT VET Inter 2011 6. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hostům uškodilo to, že hráli v poli bez možnosti střídání.
Ekonom WT VET Inter 2011
Václav Starosta – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Karel Chaloupka, Marcel Čuba, Karel Kadlec, Roman Kunc, Antonín Simandl, Martin Vidman vs Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Tomáš Petrák
34. Marcel Čuba 39. Jiří Hádek
30. 4. 13 18:15 MIKU2 Inter 2011 CFC Letňany 5. 6:2 (2:1)
Od první minuty zcela jednoznačné utkání. Inter byl od začátku lepší a vyhrál zcela zaslouženě.
Inter 2011 CFC Letňany
Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Tomáš Petrák vs Jiří Černý – Petr Adamec, Petr Frňka, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Michal Pangrác, Martin Průša, Jan Roubíček, Stanislav Sabol, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
20., 52. Jiří Hádek
23. Jiří Křepínský
38., 49., 56. Ladislav Němec
28. Richard Starý
54. Stanislav Obešlo
23. 4. 13 18:15 MIKU2 Bakera VET Inter 2011 4. 1:8 (0:3)
Nervózní zápas, dusná atmosféra, ale pěkný fotbal. Paleček
Bakera VET Inter 2011
Václav Kohout – Filip Burda, Václav Cimpa, Miroslav Fritz, Jiří Landa, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Jakub Urban vs Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Tomáš Kučera, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Tomáš Procházka, Jaroslav Šimek
52. Roman Petrák 8., 12., 25., 58. Jiří Hádek
46., 59. Tomáš Kučera
50., 51. Jaroslav Šimek
16. 4. 13 18:15 MIKU2 Inter 2011 Defect 3. 5:9 (2:2)
Utkání plné šancí spravedlivě vyhrálo mužstvo Defectu. Václav Kolafa
Inter 2011 Defect
Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Bořivoj Německý, Tomáš Procházka, Jaroslav Šimek vs Jiří Janecký – David Hůlka, Karel Kocian, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Jan Toman
55. Tomáš Neumann
10. 4. 13 18:15 zzZARUB VV Vokra VV Inter 2011 2. 3:7 (1:3)
Celý zápas již od začátku měl vysokou kvalitu. I když Inter neměl žádného hráče na střídání, dokázal být lepším týmem hlavně po technické stránce. Svoji převahu uplatnil hlavně v 2.poločase. Celkově byl tým Inter 2011 lepší a zaslouženě vyhrál. Filip Roháč, Pavel Říčka
VV Vokra VV Inter 2011
Tomáš Zunt – Pavel Haltuf, Michael Procházka, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Zdeněk Feierfeil – Jiří Hádek, Aleš Kvasnička, Petr Majer, Ladislav Němec, Tomáš Procházka, Jaroslav Šimek
13., 55. Pavel Zmatlík
36. Pavel Vrkoslav
10., 50., 59. Jaroslav Šimek
12., 20. Jiří Hádek
36., 47. Aleš Kvasnička
2. 4. 13 18:15 MIKU1 Inter 2011 Prapražačka A 1. 9:7 (7:2)
V první půli jasně lepší Inter téměř doplatil na horší pohyb v 2.poločase. Jiří Zika, Vladimír Zika
Inter 2011 Prapražačka A
Zdeněk Feierfeil – Pavel Dvořák, Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Tomáš Procházka, Jaroslav Šimek vs Petr KubínRadovan Dostál, Martin Gregor, Lukáš Kučera, Jan Syrovátka, Branislav Večerek, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka