3. Miroslav Kvasnička
48. Radek Šanda
50. Václav Zahradník
4. 6. 13 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Santa Tranta VET 10. 1:11 (0:4)
Rozhodčí neměli chybu. Téměř vyrovnaný zápas. Plichta by mu slušela více. Jan Sluka, Martin Stašek
Domácí potřeby VET Santa Tranta VET
Jiří Krupka – Vladimír Houda, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Radek Šanda, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Kamil Kyral – Martin Boháč, Milan Čáp, David Čejka, Petr Kubík, Dušan Kučera, Petr Stupka
45. Václav Zahradník 1., 15., 35., 43., 46., 56. David Čejka
5., 34., 55. Petr Stupka
10. Petr Kubík
38. Dušan Kučera
27. 5. 13 19:30 BECH Premiéra TV Domácí potřeby VET 9. 4:1 (2:1)
Tomáš Hamza, Jakub Mechl
Premiéra TV Domácí potřeby VET
Lubor Klouda – Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha, Miloslav Sejrek vs Jiří Krupka – Vladimír Houda, Jan Louda, Michal Louda, Radek Šanda, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
23. Miloslav Sejrek
28. Jiří Kratochvíl
32., 40. Martin Richter
17. Václav Zahradník
21. 5. 13 18:15 zzNOVOB Domácí potřeby VET Pankráckej válec 8. 3:2 (1:1)
Zápas začal v poklidném tempu, hosté se 4 hráči v poli se ujali vedení. Domácí hned z rozehrávky vyrovnali. 2.poločas dali domácí 2 góly a rozhodli zápas ve svůj prospěch nejtěsnějším rozdílem. Husák, Čapla
Domácí potřeby VET Pankráckej válec
Miroslav Kvasnička – Vladimír Houda, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Leoš Jindra – Tomáš Bárta, Jaroslav Hájek, Jan Pospíšil, Jan Přibyl, Martin Vacek
7. Luboš Urban
37., 56. Václav Zahradník
7. Jan Pospíšil
54. Tomáš Bárta
7. 5. 13 18:15 zzNOVOB Javorák Domácí potřeby VET 7. 3:1 (1:0)
Domácí byli o něco lepší, rozhodlo proměňování šancí. Jaromír Havel, Jiří Feitl
Javorák Domácí potřeby VET
Martin Lančarič – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Radim Kostka, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Michael Rozbora vs Miroslav Kvasnička – Vladimír Houda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
14., 58. Matouš Hilar
46. Alexandr Kurz
41. Michal Louda
30. 4. 13 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Křídla Ďáblic VET A 6. 5:4 (4:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Po první půli se zdálo, že domácí snadno zvládnou svého soupeře. Ve druhé půli ale hosté zabrali a chybělo jim málo k vyrovnání. Jambor
Domácí potřeby VET Křídla Ďáblic VET A
Jiří Krupka – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník vs Jaroslav Svoboda – Vojtěch Engelmann, Jiří Lupoměch, Jan Mach, Tomáš Mach, Tomáš Mrázek, Roman Vejvoda, Jan Yousif
60. OG
23. 4. 13 17:00 zzNOVOB Flamengo CR VET Domácí potřeby VET 5. 1:1 (1:0)
Vyrovnanému utkání velmi dobré úrovně sluší remíza. Lubomír Štorek, Robert Volník
Flamengo CR VET Domácí potřeby VET
Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Jaromír Gauč, Karel Haškovec, Tomáš Kučera, Josef Rot, Stanislav Skalický, Pavel Vrba vs Jiří KrupkaMiroslav Kvasnička, Jan Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
17. Karel Haškovec 43 Pavel Vrba 58. Václav Zahradník
16. 4. 13 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Dřevosprint SC 4. 4:6 (2:2)
Utkání slušné úrovně. Skóre jako na houpačce, hosté se gólově utrhli z kraje druhé půle a už vedení nepustili. Milan Énok, Martin Beránek
Domácí potřeby VET Dřevosprint SC
Jiří Krupka – Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Pavol Matejčík – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Jindřich Marhoul, Martin Nedobyl, Čestmír Novotný, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Jaromír Tomaides, Jan Toth
18. Miroslav Kvasnička
27., 33. Vlastimil Schwarz
60. Michal Louda
4. Jaromír Tomaides
6., 43., 57. Martin Nedobyl
34., 37. Jindřich Marhoul
9. 4. 13 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Sklenářka S.G. 3. 7:3 (4:1)
Pěkný zápas, oba týmy byly vyrovnané. Domácí potřeby byli lepší v koncovce. Český
Domácí potřeby VET Sklenářka S.G.
Jiří KrupkaMiroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Martin Rákosník, Tomáš Svoboda
51. Jan Lepič
2. 4. 13 17:00 zzNOVOB Cormoran FC Domácí potřeby VET 2. 2:4 (1:2)
Pohledné utkání, Cormoran byl opticky o chlup lepší, ale nemohl střídat a v závěru mu trochu došly síly. Duben
Cormoran FC Domácí potřeby VET
Jiří Vacík – Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Tomáš Košatka, Daniel Los, František Vomáčka vs Václav ZahradníkMiroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Martin Zatkal
22. Jiří Jirsa
51. František Vomáčka
7. Martin Zatkal
29. Vlastimil Schwarz
56., 60. Radek Šanda
26. 3. 13 18:00 ZAK Domácí potřeby VET Folprecht 1.FC VET 1. 7:0 (1:0)
Domácí byli prostě lepší a po zranění sedmého hráče soupeře úplně ovládli zápas. Pavel Abrahám, Radek Holeček
Domácí potřeby VET Folprecht 1.FC VET
Jiří Krupka – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Roman Kubálek – Aleš Holba, Josef Körner ml., Milan Kovačík, Jiří Maňák, Tomáš Petrach, Pavel Viktoryn