17. 6. 13 19:15 ZAK Javorák Sklenářka S.G. 11. 6:1 (5:0)
Javorák rozhodl o svém vítězství již v prvním poločase. Petr Jambor
Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Jan Galetka, Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Michael Rozbora, Marek Urx vs Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Karel Stejskal, Michal Stejskal
29. Michael Rozbora
54. Marek Urx
48. Martin Rákosník
4. 6. 13 19:30 MIKU2 Sklenářka S.G. Folprecht 1.FC VET 10. 3:4 (0:2)
Pohledné utkání "starých pánů", ve kterém měli navrch v 1.půli hosté. Ve 2.poločase domácí zabrali, snížili, ale na vyrovnání už nezbyly síly ani čas. Plucar, Mlynařík
Sklenářka S.G. Folprecht 1.FC VET
Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Ivan Brejška – Jiří Benda ml., Jan Forejt, Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Tomáš Petrach, David Ronn
38., 53. Michal Stáňo
54. Jan Lepič
22., 46. David Ronn
25. Jiří Benda ml.
44. Pavel Hornek
30. 5. 13 19:30 BECH Křídla Ďáblic VET A Sklenářka S.G. 9. 4:1 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Křídla Ďáblic VET A Sklenářka S.G.
Vojtěch Engelmann – Jiří Lupoměch, Jan Mach, Tomáš Mach, Roman Vejvoda, Karel Vesecký, Jan Yousif vs Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Karel Stejskal
29., 59. Tomáš Mach
36., 46. Jiří Lupoměch
56. OG 12. Tomáš Krátký
22. 5. 13 18:00 zzDOLME Sklenářka S.G. PH Servis 8. 3:3 (1:1)
Od začátku utkání se hrál vyorvonaný zápas a po zásluze skončil remízou. Aleš Kvasnička, Filip Němec
Sklenářka S.G. PH Servis
Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal vs Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Milan Makovec, Jakub Maláček, Jan Němec, Josef Pokorný, Petr Škvařil
3. Michal Stejskal
36., 48. Martin Rákosník
22. Jakub Maláček
35. Milan Kvajsar
40. Tomáš Bartecký
6. 5. 13 18:15 HANSP Flamengo CR VET Sklenářka S.G. 7. 3:8 (2:3)
Sklenářka ve 2.poločase rozhodla o jasném vítězství. Jiří Musil
Flamengo CR VET Sklenářka S.G.
Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Tomáš Kučera, David Pětík, Josef Rot, Stanislav Skalický, Pavel Vrba vs Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Karel Stejskal, Michal Stejskal
8. Pavel Vrba
25., 43. Miroslav Dvořák
5., 41., 52. Ivan Georgiev
10., 20., 48., 59. Michal Stejskal
54. Martin Rákosník
29. 4. 13 18:15 BECH Sklenářka S.G. Santa Tranta VET 6. 2:12 (1:4)
Hosté předváděli velmi pěkný kombinační fotbálek s přesným zakončením. Domácí nevěděli kam dříve skočit a u všeho byli o ten pověstný krůček pozadu.
Sklenářka S.G. Santa Tranta VET
Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Tomáš Král, Petr Kubík, Petr Stupka, Zdeněk Vondráček, Petr Žemla
20., 59. Michal Stejskal 4., 40. Milan Čáp
5., 17., 31., 52., 55., 60. David Čejka
11., 36., 44., 55. Petr Stupka
23. 4. 13 19:00 STOD Dřevosprint SC Sklenářka S.G. 5. 1:3 (1:2)
Nervózní utkání lépe zvládl tým Sklenářky, který dokázal své šance proměnit především v 1.poločase. 2.poločas měl více ze hry a více šancí Dřevosprint, ale ke gólu to nevedlo.
Dřevosprint SC Sklenářka S.G.
Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides, Jan Toth vs Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal
28. Pavol Matejčík 25 Pavel Bokůvka
39 Pavol Matejčík
57 Jan Toth
24. Václav Honc
26., 49. Michal Stejskal
15. 4. 13 19:30 BECH Sklenářka S.G. Premiéra TV 4. 3:6 (0:4)
Premiéra byla fotbalově lepším týmem, v první půli si vypracovala množství šancí a také dostatečný náskok 4 branek. Hráči Sklenářky, po zranění dvou hráčů Premiéry, již pouze kosmeticky v závěru korigovali stav. Ludvík Stoulil, Lubomír Brychta
Sklenářka S.G. Premiéra TV
Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Miloslav Sejrek – Tašo Andjelkovski, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Josef Staněk
33. Václav Honc
55., 56. Ivan Georgiev
11., 14., 26. Tašo Andjelkovski
29., 60. Jaromír Koubík
43. David Kratochvíl
9. 4. 13 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Sklenářka S.G. 3. 7:3 (4:1)
Pěkný zápas, oba týmy byly vyrovnané. Domácí potřeby byli lepší v koncovce. Český
Domácí potřeby VET Sklenářka S.G.
Jiří KrupkaMiroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Václav Honc, Jan Lepič, Martin Rákosník, Tomáš Svoboda