Čt 13.6.13 18:15 MIKU4 HNK Praha FC PRKA   (HL7D)
Čt 13.6.13 19:30 MIKU4 CFC Letňany Prapražačka A   (VL1A)
Čt 13.6.13 20:45 MIKU4 Oblouci 81 AFC SUP Stará škola   (SVL3C)
Čt 27.6.13 18:15 MIKU4 CFG Suchdol Fešáci ve vatě   (HL8H)
Čt 27.6.13 19:30 MIKU4 Parta AC Houbařův Ráj   (HL8I)
Čt 27.6.13 20:45 MIKU4 Vibromax 2012 Apostrophe´FZ   (SVL3C)

24. 6. 13 20:45 DEKAN Vyprahlo FC VET Paradentol 1990 11. 5:5 (2:1)
Velmi dobré utkání vygradovalo v poslední minutě. Vyprahlo šlo deset vteřin před koncem hrací doby do vedení, nicméně soupeř, jenž celý zápas dotahoval, dokázal hned z výkopu i na tento gól odpovědět. Tomáš Voldán, Tomáš Mach
Vyprahlo FC VET Paradentol 1990
Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Jiří Halík, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Marek Růžička, Bohumil Wasserbauer vs Jiří Krejčík – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík
10., 34., 60. Marek Růžička
21. Daniel Joska
42. Bohumil Wasserbauer
29., 49. Josef Petrásek
38., 39. Robert Stehlík
60. Martin Lepšík
11. 6. 13 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Malostranský SK 10. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný průběh utkání se šťastným koncem pro domácí.
Paradentol 1990 Malostranský SK
Tomáš Zdeněk – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs Petr Deršák – Pavel Čermák, Karel Fiala, Milan Pokorný, Jan Šobr, Pavel Suchopár, Zdeněk Táborský
19. Josef Petrásek
44. Robert Stehlík
7 Jiří Krejčík 41. Milan Pokorný
4. 6. 13 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Don Giovanni VET 9. 6:3 (2:1)
Velmi pěkné utkání. Petrásek těžil z velmi dobrého sklepávání Lepšíka. Oba gólmani se činili, chytali velmi dobře. Josef Kubr, Radek Martínek
Paradentol 1990 Don Giovanni VET
Tomáš Zdeněk – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs Josef Bůcha – Jiří Adamec, František Chalupa, Ivo Novák, Petr Pištěk, David Přinesdom, Antonín Svoboda, František Svoboda, Vratislav Ulman, Martin Zajac
10., 30., 43., 51. Josef Petrásek
37., 48. Martin Lepšík
23., 35., 59. David Přinesdom
21. 5. 13 17:00 DEKAN Sparta Košíře B Paradentol 1990 8. 7:3 (2:2)
Utkání plné šancí. Mnoho gólů, pěkné výkony na obou stranách. František Kašpar
Sparta Košíře B Paradentol 1990
Jiří Chmela – Petr Frýba, Luboš Hanzlík, David Hylas, Milan Kříž, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Tomáš Zdeněk – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík
5., 40. David Hylas
17., 32., 41. Luboš Hanzlík
44. Milan Kříž
60. Tomáš Ouřada
6., 21., 54. Josef Petrásek
14. 5. 13 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Kikina bar 1.FC VET 7. 2:6 (2:2)
V první půli domácí ještě stačili, ale druhou půli měli pod kontrolou hosté a zaslouženě vyhráli. Bohumil Prček
Paradentol 1990 Kikina bar 1.FC VET
Tomáš Zdeněk – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs Pavel Klein – František Chval, Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Ladislav Král, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák
9., 18. Josef Petrásek 7., 46. Petr Sedlák
16., 37. Tomáš Jílek
35. Pavel Sedlák
39. Petr Hádek
7. 5. 13 17:00 DEKAN Bílý lev CF VET Paradentol 1990 6. 4:3 (3:0)
Bojovný zápas se zajímavým průběhem. Domácí byli o něco lepší a 10 minut před koncem rozhodli o svém vítězství.
Bílý lev CF VET Paradentol 1990
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Milan Krejčí, Richard Palečko, David Ploc, Martin Urbanec, Jan Zavázal vs Jiří Krejčík – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Josef Petrásek, Robert Stehlík, Tomáš Zdeněk
45. Josef Petrásek
29. 4. 13 19:15 SCBEC Paradentol 1990 Starci na chmelu A 5. 5:7 (2:4)
Utkání bohaté na branky. Každý z týmu měl vítězství ve svých rukou. Michal Matoušek
Paradentol 1990 Starci na chmelu A
Martin Hrbáček – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Robert Stehlík, Tomáš Zdeněk vs Pavel Procházka – Ladislav Eliáš, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal
8. Josef Exner
22. Stanislav Hejhal
36., 38., 44. Josef Petrásek
6., 47., 52. Petr Hlásný
14., 16., 24. Ladislav Eliáš
58. Petr Zlámal
22. 4. 13 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Paradentol 1990 4. 6:0 (4:0)
Výsledek odpovídá průběhu zápasu, domácí byli fotbalovější. David Motl, Jakub Motl
Veteráni Ďáblice Paradentol 1990
Tomáš Dvořák – Jan Hruška, Pavel Jurčík, Jan Kaňka, Filip Kazda, Milan Krch, Miroslav Muška, Jiří Pelich vs Tomáš Zdeněk – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Robert Stehlík
11. Pavel Jurčík
13. Jan Hruška
22. Filip Kazda
27., 57. Jiří Pelich
46. Milan Krch
9. 4. 13 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Touš KK 3. 3:2 (2:2)
Důrazné utkání se šťastnou výhrou domácích. Procházka M.
Paradentol 1990 Touš KK
Stanislav Hejhal – Josef Exner, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Robert Stehlík, Tomáš Zdeněk vs Liboslav Matoušek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Petr Mára, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba
14. Robert Stehlík
17. Jiří Jíša
38. Martin Hrbáček
15. Petr Bureš
29. Martin Stašek
2. 4. 13 17:00 DEKAN Slepí koně VET Paradentol 1990 2. 3:3 (0:0)
Utkání plné šancí, které mohlio skončit mnohem divočejším výsledkem. V první půli excelentní oba brankáři. Náskok 3:0 Slepím koňům nestačil a s remízou by tak nakonec mohli být nespokojenější hosté, kteří mohli v závěru dotáhnout i na vítězství. Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov
Slepí koně VET Paradentol 1990
Jaroslav Renda – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Jiří Kalát, Ondřej Krutský, Martin Morozovič, Zbyněk Staníček vs Tomáš Zdeněk – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Robert Stehlík
33. Jiří Kalát
41., 45. Pavel Fifka
53., 58. Josef Exner
56. Jiří Jíša
26. 3. 13 17:45 ZABEH Paradentol 1990 Kulišáci CF VET 1. 2:7 (2:3)
Jednoznačná převaha hostujícho týmu. Klail
Paradentol 1990 Kulišáci CF VET
Jiří Krejčík – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Robert Stehlík, Tomáš Zdeněk vs Petr Vyhnal – Petr Cichra, David Kácl, Jiří Komers, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora