St 29.5.13 18:00 STER3 Lekfa UVL Cinda Fernet UVL   (UVL1A)
St 29.5.13 19:15 STER3 Jemné a Solené 1.FC Ya Basta! A   (HL6E)
St 29.5.13 20:30 STER3 Horoušany FC Sporčestr City FC   (HL8G)
St 26.6.13 18:15 MIKU4 Lisako B Válcovna plechu VET   (VL4C)
St 26.6.13 19:30 MIKU4 Šrot FC VET Desperado VET   (VL3B)
St 26.6.13 20:45 MIKU4 Tazmánští čertíci Blšany FK   (HL8F)

24. 6. 13 20:45 zzNOVOB Veteráni Ďáblice Starci na chmelu A 11. 5:3 (1:1)
Utkání hrané na značně podmáčeném terénu bylo i přes tento handicap přehlídkou povedených akcí. Ďábličtí veteráni měli mírně navrch a po zásluze dovedli utkání do vítězného konce. Plucar, Mlynařík
Veteráni Ďáblice Starci na chmelu A
Pavel Jurčík – Roman Bláha, Tomáš Dvořák, Jan Hruška, Milan Krch, Miroslav Muška, Jiří Pelich vs Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal
9., 37. Tomáš Dvořák
34. OG
46., 47. Milan Krch
10., 51. Petr Hlásný
39. Michal Fischer
10. 6. 13 18:15 BECH Starci na chmelu A Touš KK 10. 6:1 (5:0)
Velmi slušně hrané utkání, ve kterém domácí byli jasně lepší a už v 1.půli rozhodli o svém vítězství. Ve 2.půli se už jen dohrávalo a hosté 2 minuty před koncem vsítili čestný gól. Zdeněk Holakovský, Josef Viktorin
Starci na chmelu A Touš KK
Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal vs Liboslav Matoušek – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Petr Mára, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba
6., 8., 24. Lubomír Vodehnal
11. Michal Fischer
15., 36. Petr Hlásný
58. Petr Mára
3. 6. 13 19:15 SCBEC Slepí koně VET Starci na chmelu A 9. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
20. 5. 13 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Kulišáci CF VET 8. 8:4 (4:2)
Přestože výsledek byl 8:4, tak to byl velice vypjatý zápas se šancemi na obou stranách. Daniel Andrlík, Michal Gruszka
Starci na chmelu A Kulišáci CF VET
Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal vs Milan Duda – Petr Cichra, Patrik Dobiaš, David Kácl, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora
53. Petr Cichra
13. 5. 13 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Starci na chmelu A 7. 3:6 (3:3)
Lukáš Kurimský
Vyprahlo FC VET Starci na chmelu A
Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Marek Růžička, Zdeněk Syrový, Bohumil Wasserbauer vs Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Jambor, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal
6. Daniel Joska
10. Marek Růžička
21. OG
12., 42. Lubomír Vodehnal
17. Peter Demjanovič
24., 32., 32. Ladislav Eliáš
6. 5. 13 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Malostranský SK 6. 5:1 (2:0)
Hosté spíše hráli, a domácí dávali góly. Domácí držel skvělý gólman. Tomáš Zach, Petr Potoček
Starci na chmelu A Malostranský SK
Pavel Procházka – Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal vs Petr Deršák – Miroslav Běloch, Pavel Čermák, Roman Čížek, Karel Fiala, Milan Kozel, Milan Pokorný, Jan Šobr
3., 22., 32., 50. Petr Hlásný
41. Tomáš Kvasnička
51. Miroslav Běloch
29. 4. 13 19:15 SCBEC Paradentol 1990 Starci na chmelu A 5. 5:7 (2:4)
Utkání bohaté na branky. Každý z týmu měl vítězství ve svých rukou. Michal Matoušek
Paradentol 1990 Starci na chmelu A
Martin Hrbáček – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Jiří Jíša, Josef Petrásek, Robert Stehlík, Tomáš Zdeněk vs Pavel Procházka – Ladislav Eliáš, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal
8. Josef Exner
22. Stanislav Hejhal
36., 38., 44. Josef Petrásek
6., 47., 52. Petr Hlásný
14., 16., 24. Ladislav Eliáš
58. Petr Zlámal
22. 4. 13 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Sparta Košíře B 4. 3:7 (2:5)
Prvních 10 minut lepší domácí, ale branku nedali. Poté jednoznačně převzali iniciativu hosté a zaslouženě vyhráli.
Starci na chmelu A Sparta Košíře B
Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Ladislav Eliáš, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal vs Karel Mikeš – Petr Frýba, Luboš Hanzlík, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jiří Svatoň, Petr Švestka
21., 36. Ladislav Eliáš
27. Lubomír Vodehnal
8., 13., 23., 30., 59. Luboš Hanzlík
22. Petr Frýba
60. Jiří Svatoň
15. 4. 13 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Bílý lev CF VET 2. 0:6 (3:2)
Slušně vedené utkání. Bílý lev již neměl na střídání a nedokázal vyrovnat. Utkání bylo STDK kontumováno ve prospěch Bílého lva pro neoprávněný start hráče v dresu Starců na chmelu. Tomáš Čížek, Petr Čížek
Starci na chmelu A Bílý lev CF VET
Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Libor Kindl, Petr Salaba, Petr Šulc, Jan Zavázal
1., 58. Tomáš Kvasnička
28. Lubomír Vodehnal
30. Ladislav Eliáš
26. Libor Kindl
29. OG
8. 4. 13 19:15 SCBEC Kikina bar 1.FC VET Starci na chmelu A 3. 6:4 (4:1)
Domácí šli od začátku za vítězstvím. Jan Pařízek, Petr Heráň
Kikina bar 1.FC VET Starci na chmelu A
Pavel Klein – František Chval, Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jindřich Rys, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Lubomír Vodehnal
1., 9., 25., 50. Petr Sedlák
2. Pavel Sedlák
36. Pavel Horký
13., 46. Ladislav Eliáš
49. Petr Hlásný
52. Lubomír Vodehnal
25. 3. 13 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Don Giovanni VET 1. 6:3 (3:1)
Vyrovnané utkání díky lepší koncovce dokázali Starci strhnout na svou stranu. Jan Ihnát, Jiří Jansa
Starci na chmelu A Don Giovanni VET
Pavel Procházka – Peter Demjanovič, Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal vs Josef Bůcha – Jiří Adamec, František Chalupa, Jan Kolísko, Martin Makal, Stanislav Oliverius, David Přinesdom, Antonín Svoboda, František Svoboda, Martin Zajac