4. 6. 13 19:30 HOSTI Nemesis VET The Penguins 6:5 XXL 10. 6:1 (4:1)
Jasně lepší domácí měli zápas od začátku pod kontrolou a zaslouženě vyhráli.
Alan Karn – Radovan Bezděk, David Bimka, David Boštík, Hynek Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Robert Junek, Martin Koch, Robert Petergáč, Jan Průša, Karel Vyšata vs Milan Dvonč – Jan Bareš, Roman Čížek, Michal Finkous, Petr Novák, Vladimír Pešta, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Martin Ševčík, Martin Vacka
26. Martin Bušek
45., 58. Robert Petergáč
14. OG 22. Bohuslav Pixa
30. 5. 13 18:15 DEKAN Nemesis VET Tycho de Brahe VET 9. 2:2 (1:1)
Pohledné utkání v duchu fair play se spravedlivou remízou. Milan Krejčí, Martin Urbanec
Nemesis VET Tycho de Brahe VET
Robert Petergáč – David Bimka, Hynek Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Robert Junek, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Petr Ježek, Václav Makara, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý
20. David Bimka
52. Robert Junek
12. Jiří Runtsch
36. Vladimír Chrástecký
24. 5. 13 19:30 DEKAN Monočlánek FC VET Nemesis VET 6. 2:4 (2:2)
O výsledku se rozhodlo až v závěrečných minutách utkání.
Monočlánek FC VET Nemesis VET
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Jiří Sudek vs Alan Karn – David Bimka, Hynek Boštík, Robert Junek, Martin Koch, Karel Vyšata
12. Jiří Sudek
14. Tomáš Konopka
13., 60. Martin Koch
19., 56. Karel Vyšata
17. 5. 13 18:15 DEKAN Kumpáni VET Nemesis VET 8. 3:6 (1:0)
Až ve druhém poločase se hra hostů zlepšila a podařilo se jim v tomto průměrném utkání zvítězit. Husák,Čapla
Kumpáni VET Nemesis VET
Jan Půlpán – Rudolf Boukal, Jan Brabenec, Jiří Chytil, Milan Horník, František Hubr, Jiří Moc vs Robert Petergáč – David Bimka, David Boštík, Hynek Boštík, Jiří Faměra, Robert Junek, Martin Koch, Jan Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata
16. David Boštík
9. 5. 13 20:30 SCBEC Nemesis VET Čechie 12° 7. 6:3 (5:1)
Větší počet hráčů na straně domácích rozhodl o jejich vítězství. Velmi kvalitní utkání. Svoboda,Paleček
Nemesis VET Čechie 12°
Robert Petergáč – David Bimka, David Boštík, Hynek Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Robert Junek, Martin Koch, Jan Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, Tomáš Koudelka, Martin Půlpán, Miroslav Trnka
54. Karel Bednář
25. 4. 13 20:15 P3 Nemesis VET FC Střešovice 5. 3:3 (0:1)
Hosté doplatili na útočný styl hry a v poslední minutě druhého poločasu přišli o vítězství. Pohledné utkání s obětavým výkonem nesešlých Nemesis.
Nemesis VET FC Střešovice
Alan Karn – David Bimka, David Boštík, Robert Junek, Robert Petergáč, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Josef Viktorin – Zdeněk Holakovský, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Miroslav Pojer, Vladimír Příbramský, Vladimír Šafařík, Martin Šída, Jiří Vybíral
35., 38., 60. Karel Vyšata 5. Jiří Lacina
52., 58. Vladimír Šafařík
18. 4. 13 18:00 ZAK Maverick VET Nemesis VET 4. 5:6 (2:2)
Nemesis hrál a Maverick trestal chyby. Nebýt brankáře domácích, rozdíl by byl mnohem vyšší. Pavel Abrahám, Zdeněk Holeček
Maverick VET Nemesis VET
Přemysl Šimáně – Pavel Choma, Stanislav Hladký, Petr Křemenák, Jiří Lokvenc, Luboš Soukup, Mychajlo Trochljuk vs Robert Petergáč – Radovan Bezděk, David Bimka, David Boštík, Jiří Faměra, Robert Junek, Jan Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata
58. Karel Vyšata
11. 4. 13 19:30 MIKU3 Nemesis VET Reka Group - Calvados 3. 7:2 (3:2)
Poklidné utkání rozhodli domácí ve druhé půli velkým proměňováním šancí, navíc jim zachytal brankář.
Nemesis VET Reka Group - Calvados
Alan Karn – David Boštík, František Drbal, Jiří Faměra, Robert Junek, Martin Koch, Robert Petergáč, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Robert Martišek – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Richard Peša, David Polák, Josef Vejšický
2., 6., 50. Robert Junek
28., 32. Martin Koch
45. Martin Šiman
48. Karel Vyšata
7 David Boštík 8. Radek Budil
25. Vladimír Oliberius
5. 4. 13 19:15 ZAK Keckafogo KK VET Nemesis VET 2. 4:3 (2:1)
V první půli bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Po přestávce se začalo přiostřovat a hostům povolily nervy. Michael Kyjak, Michal Černík
Keckafogo KK VET Nemesis VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Roman Faic, Jaroslav Fait, Jiří Georgiu, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Aleš Netolický, Petr Pelíšek, Miroslav Spousta, Petr Třešňák vs Robert Petergáč – David Bimka, Hynek Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Robert Junek, Jan Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata