11. Traktor humus VET B 11 3 2 6 33:40 8
12. Felix club (seniors) 11 2 1 8 17:37 5

Po 14.10.13 18:00 STER3 Blaženka spiders Exact FC A   (HL7B)
Po 14.10.13 19:15 STER3 Dodo´s kings Kerata Chíjos   (HL7B)
Po 14.10.13 20:30 STER3 Cinda Fernet UVL Lekfa UVL   (UVL1A)
Po 2.12.13 18:15 BECH Malostranský SK Kapacity FC   (VL3A)
Po 2.12.13 19:30 BECH Saens 1.FC C Barclays   (HL6B)
Po 2.12.13 20:45 BECH Exact FC A Válcovny plechu MS FC   (HL7B)

3. 12. 13 20:15 MOTO3 Rokoska VET A Keckafogo KK VET 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth
Rokoska VET A Keckafogo KK VET
vs Petr Třešňák – Roman Faic, Jiří Georgiu, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Aleš Netolický, Petr Pelíšek
21. 11. 13 19:30 MIKU4 Typos - Garda FC Rokoska VET A 10. 0:7 (0:4)
Zápas v jednoznačné režii hostů. Napoleaová
Typos - Garda FC Rokoska VET A
Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Jiří Rybníček, Jan Salivar vs Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Karel Frankota, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra
12., 17., 35., 44. Pavel Šnor
13. Karel Frankota
28. Petr Bráza
41. Tomáš Čáp
13. 11. 13 20:30 SCBEC Stýbla Ďáblic VET Rokoska VET A 9. 0:2 (0:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou lepších hostů.
Stýbla Ďáblic VET Rokoska VET A
Jan Jehlička – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Martin Těžký, Roman Venc, Miroslav Weiner vs Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Karel Frankota, Miroslav Hájek, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Pavel Šnor, Petr Vydra
28. Tomáš Čáp
40. Petr Vydra
30. 10. 13 18:15 DEKAN Rokoska VET A Socra AFK Karlín FC VET 8. 1:3 (1:0)
Bojovné utkání se zaslouženou výhrou produktivnějších hostů. Jan Malypetr, Miroslav Smolka
Rokoska VET A Socra AFK Karlín FC VET
Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Robert Fialka, Miroslav Hájek, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Jiří Drahokoupil – Ivo Hassmann, Petr Jandoš, Václav Kaiser, Stanislav Mařík, Vilém Ungermann, Bohumil Vild, Jiří Zajíc
24. Marek Hybeš 35. Vilém Ungermann
39., 44. Václav Kaiser
22. 10. 13 20:45 MIKU4 Felix club (seniors) Rokoska VET A 7. 2:3 (1:2)
Svižné bojovné utkání, ve kterém vyhrálo šťastnější mužstvo hostů. Plucar,Vukovič
Felix club (seniors) Rokoska VET A
Robert Žák – Milan Krch, Milan Levrinc, Milan Musil, Pavel Provazník, David Řezníček, Petr Švonc vs Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Karel Frankota, Miroslav Hájek, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Tomáš Sluka, Pavel Šnor, Petr Vydra
9. David Řezníček
55. Pavel Provazník
3. Petr Vydra
21. Alexander Najdenov
50. Tomáš Sluka
17. 10. 13 19:30 ARIT Rokoska VET A Sparta Košíře B 6. 4:2 (1:2)
Kvalitní utkání, ve kterém rozhodla širší střídačka Rokosky a taky větší vyrovnanost výkonů jednotlivých hráčů. Oldřich Kopecký, Milan Bradáč
Rokoska VET A Sparta Košíře B
Petr Louša – Petr Bráza, Karel Frankota, Miroslav Hájek, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Pavel Šnor vs Karel Mikeš – Martin Borovec, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, David Hylas, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
3. Pavel Šnor
31., 44. Miroslav Hájek
60. Marek Hybeš
10., 28. Luboš Hanzlík
8. 10. 13 18:15 BECH Kulišáci CF VET Rokoska VET A 5. 8:3 (2:3)
Rokoska sice po poločase vedla, ale celkově byli Kulišáci lepší a v druhé půli dominovali. Voldán T., Rajniš J.
Kulišáci CF VET Rokoska VET A
Petr Vyhnal – Petr Cichra, Patrik Dobiaš, David Kácl, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Martin Volf vs Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Karel Frankota, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra
30. Pavel Šnor
1. 10. 13 18:15 DEKAN Rokoska VET A Traktor humus VET B 4. 3:5 (2:2)
Hosté měli více ze hry, ale o výhru se museli bát až do poslední minuty zápasu. Voldán
Rokoska VET A Traktor humus VET B
Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Robert Fialka, Karel Frankota, Miroslav Hájek, Marek Hybeš, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Pavel Šnor, Petr Vydra vs René Provazník – Daniel Dubec, Pavel Macák, Oldřich Pokorný, Milan Průša, Zdenek Pučálka, Jiří Šubrt, Pavel Vejvoda, Michal Žák
5. Pavel Šnor
20., 43. Tomáš Roštík
1., 2., 44. Milan Průša
34. Zdenek Pučálka
39. Pavel Vejvoda
24. 9. 13 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Rokoska VET A 3. 6:1 (2:1)
Hosty poslal do vedení střelou z bezprostřední blízkosti Šnor, ale domácí v posledních 2minutách 1.pol. zápas otočili. Po změně stran přidali důrazněji domácí 4 branky, hattrick zaznamenal Petrásek. Čapla, Staňková
Paradentol 1990 Rokoska VET A
Martin Hrbáček – Josef Exner, Stanislav Hejhal, Jiří Jíša, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Robert Stehlík vs Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Robert Fialka, Karel Frankota, Miroslav Hájek, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Pavel Šnor, Petr Vydra
28. Jiří Jíša
30., 51., 59. Josef Petrásek
37., 60. Josef Exner
8. Pavel Šnor
19. 9. 13 19:30 BECH Rokoska VET A Mamba club V 2. 1:1 (1:1)
Poklidné, ale celkem nudné utkání. Milan Dvonč
Rokoska VET A Mamba club V
Miloš Niesner – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Robert Fialka, Karel Frankota, Miroslav Hájek, Petr Louša, Alexander Najdenov, Tomáš Roštík, Pavel Šnor vs Tomáš Bartoněk – Michal Bélai, Daniel Gill, Petr Knap, Petr Musil, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Jiří Španer
20. Miroslav Hájek 16. Martin Ochozka
5. 9. 13 20:45 BECH Sklenářka S.G. Rokoska VET A 1. 2:2 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání se zaslouženou remízou.
Sklenářka S.G. Rokoska VET A
Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Martin Rákosník, Michal Stáňo, Michal Stejskal vs Miloš Niesner – Petr Bráza, Robert Fialka, Karel Frankota, Miroslav Hájek, Petr Louša, Tomáš Roštík, Pavel Šnor