Po 2.9.13 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Pajzovna FC   (HL3A)
Po 2.9.13 19:15 SCBEC Exact FC A Hulla hulla FC   (HL7B)
Po 2.9.13 20:30 SCBEC Deko Stará dáma   (HL2A)
St 23.10.13 19:30 DEKAN Socra AFK Karlín FC VET Stýbla Ďáblic VET   (VL3B)
St 23.10.13 20:45 DEKAN Traktor humus VET A PH Servis   (VL2A)

4. 12. 13 19:30 DEKAN Tycho de Brahe VET Blesk VK VET A 11. 3:8 (3:4)
Bezstarostné utkání, ve kterém zejména ve druhé půli dominoval Blesk. Procházka M., Procházka T.
Tycho de Brahe VET Blesk VK VET A
Josef Oplt – Jiří Bidovský, Petr Ježek, Václav Makara, Jan Oplt, Jiří Runtsch vs Jan Kraus – Jaroslav Budín, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Edhem Omerovič, Dušan Urban
41. František Fencl
20. 11. 13 18:15 DEKAN Vršáci VET Tycho de Brahe VET 10. 3:2 (3:1)
Rušné utkání, ve kterém měli Vršáci výraznou převahu v 1.pol., ve druhé půli lehce polevili, ale vítězství už si vzít nenechali. Karel Prokop, Zdeněk Budín
Vršáci VET Tycho de Brahe VET
Patrik Parikrupa – Gustav Duras, Zdeněk Grůša st., Pavel Havlík, Vladimír Horák, Lukáš Hůlka, Vladislav Loskot, JIří Parýzek vs Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Petr Ježek, Václav Makara, Josef Oplt, Jiří Runtsch
9. Vladislav Loskot
12., 20. Lukáš Hůlka
25. Josef Oplt
45. Jiří Bidovský
11. 11. 13 18:15 DEKAN Touš KK Tycho de Brahe VET 9. 2:0 (0:0)
Zkušeně pohlídané utkání Touší. František Svoboda, Ivo Novák
Touš KK Tycho de Brahe VET
Liboslav Matoušek – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Pavel Jiroušek, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Marek Valter vs Bohumil Karafiát – Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Petr Ježek, Václav Makara, Jiří Matzner, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch
33. Michal Stareček
38. Jan Sluka
3. 11. 13 19:45 HOSTI Tycho de Brahe VET The Penguins 6:5 XXL 8. 1:3 (1:2)
Hosté byli celý zápas běhavější a právě kvůli svému pohybu si vytvářeli mnohem víc šancí. To bylo patrné zejména ve druhé půli, kdy ale z deseti gólovek proměnili pouze jednou, přesto v pohodě vyhráli. Michal Hladík, Lukáš Tejnor
Tycho de Brahe VET The Penguins 6:5 XXL
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Petr Ježek, Bohumil Karafiát, Václav Makara, Jiří Matzner, Josef Oplt, Jiří Runtsch vs Milan Dvonč – Roman Čížek, Michal Finkous, Petr Novák, Bohuslav Pixa, Hynek Purš, Martin Ševčík, Martin Vacka
15. Jiří Matzner 4. Bohuslav Pixa
10. Martin Vacka
57. Martin Ševčík
24. 10. 13 18:15 MIKU2 Přezletice SG Tycho de Brahe VET 7. 2:5 (1:2)
Po vyrovnané 1.půli převzali otěže zápasu hosté a jen díky skvělému výkonu brankáře domácích nepřidali více branek. Petr Loquens, Pavel Šafář
Přezletice SG Tycho de Brahe VET
Petr Panocha – Martin Budař, Tomáš Hájek, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Jiří Matzner, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch
4., 58. Jaroslav Urban 15., 40. Jan Oplt
20. Jiří Bidovský
41., 48. Vladimír Chrástecký
20. 10. 13 20:00 ZAK Tycho de Brahe VET Reka Group - Calvados 6. 3:1 (2:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém hosté vedli od první minuty a pak nedokázali proměnit několik tutovek, hlavně díky skvěle chytajícímu brankáři domácích. Poté se domácí zvedli a utkání otočili.
Tycho de Brahe VET Reka Group - Calvados
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Petr Ježek, Václav Makara, Jiří Matzner, Josef Oplt, Jiří Runtsch vs Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Petrák, David Polák, Karel Růžička, David Spousta, Josef Vejšický
28., 37. Josef Oplt
30. Matěj Haranta
1. Jiří Kácovský
9. 10. 13 20:15 P2 Po Útlumu 06 Tycho de Brahe VET 5. 5:0 (3:0)
Domácí dostali soupeře do útlumu a jasně ho přehráli. Hošek, Mlynařík
Po Útlumu 06 Tycho de Brahe VET
Jan Harazím – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Miroslav Vostarek vs Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Petr Ježek, Jiří Matzner, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý, Pavel Živný
17. Miroslav Vostarek
18., 34. Vojtěch Dostal
25., 44. Martin Novotný
6. 10. 13 16:15 DEKAN Tycho de Brahe VET Čechie 12° 2. 6:1 (2:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Voldán
Tycho de Brahe VET Čechie 12°
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Petr Ježek, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý, Pavel Živný vs Jan Hruška – Karel Bednář, Václav Háse, Tomáš Koudelka, Radek Mrkvica, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
21., 56. Vladimír Chrástecký
25. Petr Ježek
33., 40. Jiří Runtsch
46. Jan Oplt
36. Martin Půlpán
23. 9. 13 20:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Lisako A 4. 1:3 (1:1)
Fotbalovější hosté si v čele s výborným gólmanem v pohodě došli pro dva body. Klail
Tycho de Brahe VET Lisako A
Jaroslav Pilecký – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Petr Ježek, Václav Makara, Jiří Matzner, Jiří Runtsch, Antonín Tichý vs Karel Ehrenberger – Robert Cába, David Čermák, Roman Dočekal, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Jaroslav Špánek, Jiří Žďárský
24. Jiří Bidovský 7. Roman Dočekal
32. Václav Odvárka
41. Daniel Rantoš
16. 9. 13 18:15 DEKAN Dřeváci Tycho de Brahe VET 3. 1:4 (0:1)
Hráč s č.17 Chrástecký byl celé utkání opravdu vidět. Jeho neúnavné náběhy slavili úspěch. Hra byla do 50.minuty vyrovnaná a mohla skončit i vítězstvím Dřeváků. Hosté však od 50.minuty vzali běh dějin do svých rukou a zaslouženě vyhráli. Janča, Horák
Dřeváci Tycho de Brahe VET
Milan Žák – Pavel Bulín, Martin Černý, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Michal Spurný, Roman Víšek, Robert Žák vs Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Jiří Matzner, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý, Karel Vodička
31. Martin Černý 8., 32., 60. Vladimír Chrástecký
50. Jan Oplt
4. 9. 13 19:00 METE1 Desperado VET Tycho de Brahe VET 1. 3:3 (2:2)
Pohledné fotbalové utkání skončilo spravedlivou remízou. Plucar, Mlynařík
Desperado VET Tycho de Brahe VET
Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Martin Kodras, Vladimír Lehký, Martin Routa, František Vandas, Vlastimil Zezula vs Bohumil Karafiát – Jiří Bidovský, Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Petr Ježek, Václav Makara, Jan Oplt, Jiří Runtsch