Čt 27.3.14 18:15 HOSTI Balabuška Old TJ Zachovalí   (VL3C)
Čt 27.3.14 19:30 HOSTI Kehar club VET Rokoska VET A   (VL4D)
Čt 27.3.14 20:45 HOSTI Lucián FC A Saens 1.FC A   (HL2A)
St 28.5.14 17:45 ZABEH Sean team B Executors United   (HL8G)
St 28.5.14 19:00 ZABEH GK Ohradní A To mi stačí   (HL7F)
St 28.5.14 20:15 ZABEH River lejt B Ďáblice FK   (HL5E)

17. 6. 14 19:00 MOTO3 TBC Lachtan A Friends Prague 11. 1:1 (0:0)
Domácí odehráli většinu utkání v počtu 4+1, což jim vůbec nevadilo a naopak mohli utkání dotáhnout do vítězného konce, nebýt chyby v samém závěru utkání, po které hosté dokázali vyrovnat. Rajniš,Dreksler
TBC Lachtan A Friends Prague
Michal Krystín – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Svatoň, Jan Vejmelka vs Martin Ocelák – Jan Behro, Jan Číhal, Lukáš Jarco, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
40. Jiří Balla 60. Lukáš Jarco
3. 6. 14 19:30 MIKU2 Alkohol Tea FC TBC Lachtan A 10. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas do konce utkání. Zasloužená remíza. Janča, Horák
Alkohol Tea FC TBC Lachtan A
Daniel Marek – Pavel Brabec, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Stanislav Slušný, Tomáš Václavík vs David Ondřej – Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Antonín Příkaský, Michal Svatoň, Jan Vejmelka
37. Tomáš Václavík 21. Kiril Kirilov 25. Kiril Kirilov
37. Lukáš Mádr
27. 5. 14 20:45 MIKU2 TBC Lachtan A A.G.Č.V. 9. 1:7 (1:3)
TBC silně nestíhali. Tým A.G.Č.V šli za vítězstvím. Bejdl, Dominik
TBC Lachtan A A.G.Č.V.
David Ondřej – Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Antonín Příkaský, Michal Svatoň vs Marek Holko – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Daniel Krynický, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr, Tomáš Souček, Ondřej Urbánek
12. Antonín Příkaský 13., 32., 41., 58., 59. Tomáš Souček
21., 27. Ondřej Urbánek
20. 5. 14 20:45 MIKU4 The Wall TBC Lachtan A 8. 9:1 (3:0)
Pohledné utkání mělo od začátku jednoznačný průběh a bylo pouze otázkou skóre. Trnka
The Wall TBC Lachtan A
Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Artem Kuranov, Josef Stolín, Petr Vonka, Jakub Zamazal vs David Ondřej – Tomáš Andrle, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Antonín Příkaský, Michal Svatoň
3., 4., 40., 41., 52. Petr Jindřich
19. Marek Boura
32., 54., 58. Petr Vonka
32. Antonín Příkaský
13. 5. 14 17:00 BECH TBC Lachtan A Spajta 1905 7. 2:3 (1:0)
Za druhý poločas si hosté výhru zaslouží. Jinak vyrovnané utkání. Kohout
TBC Lachtan A Spajta 1905
David Ondřej – Petr Fliegel, Michal Krystín, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Michal Svatoň vs Martin Šimanovský – Martin Čermák, Petr Čermák, Tomáš Čermák, Richard Nájemník, Zdeněk Šikl, Martin Sýkora
23. Michal Svatoň
60. Jozef Novák
43., 46. Tomáš Čermák
50. Petr Čermák
6. 5. 14 20:45 TEMPO Tycho de Brahe FC A TBC Lachtan A 6. 5:2 (2:0)
V bojovném utkání přehráli domácí soupeře díky lepšímu pohybu a proměňování brankových šancí. Do poločasu si vytvořili dvoubrankový náskok, který po změně stran navýšili. Lachtan pak skóre pouze korigoval. Čapla, Rajniš
Tycho de Brahe FC A TBC Lachtan A
Marek Klokočka – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Daniel Martiška, Aleš Netolický, Josef Oplt, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek vs David Ondřej – Jiří Balla, Kiril Kirilov, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Michal Svatoň, Jan Vejmelka
57. Jiří Balla
29. 4. 14 20:45 CESMI Slamník I.USP TBC Lachtan A 5. 6:1 (2:1)
Jednoznačné utkání, které ovládli domácí. Tomáš Lapšanský, Zdeňka Kabeláčová
Slamník I.USP TBC Lachtan A
Zbyněk Mleziva – Petr Casanova, Jan Dolejš, František Fatka, Tomáš Mleziva, Jakub Smrčka, Jan Věžník vs Tomáš Andrle – Jiří Balla, Petr Fliegel, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Michal Svatoň, Jan Vejmelka
4., 26., 48. Tomáš Mleziva
35. Zbyněk Mleziva
55. Jan Dolejš
57. Jan Věžník
19. Jozef Novák
22. 4. 14 19:30 MIKU3 TBC Lachtan A Merck stars 4. 1:1 (1:0)
Utkání slušné úrovně. V prvním poločase byli lepší domácí, ve druhém zase soupeř. Oba týmy měli dost šancí na vítězství, ale remíza je spravedlivá. František Hanzák, Jiří Sudek
TBC Lachtan A Merck stars
Vladimír Mádr – Jiří Balla, Petr Fliegel, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Michal Svatoň, Jan Vejmelka vs Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Jaroslav Štolfa
24. Jiří Balla 40. Šimon Čepek
15. 4. 14 19:30 MIKU2 Penco FC TBC Lachtan A 3. 4:1 (0:1)
Domácí byli lepším týmem, ale přesto soupeř vyhrál první poločas, ve druhém už Penco výsledek zcela otočilo. Hošek
Penco FC TBC Lachtan A
Jiří Fiala – Patrik Baláž, Filip Bari, Matěj Grebeň, Tomáš Hertl, David Prachař, Michal Voith vs David Ondřej – Petr Fliegel, Jaroslav Hudec, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Antonín Příkaský, Jan Suchý, Michal Svatoň, Jan Vejmelka
41., 54. Michal Voith
44. David Prachař
52. Matěj Grebeň
15. Antonín Příkaský
8. 4. 14 20:15 METE1 TBC Lachtan A Morová rána 1.FC 2. 8:5 (2:2)
Domácí byli v hektickém závěru šťastnějším týmem. Husák
TBC Lachtan A Morová rána 1.FC
David Ondřej – Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Lukáš Mádr, Jozef Novák, Antonín Příkaský, Jan Suchý, Jan Vejmelka vs Jan Kovařík – Adam Boruta, Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek, David Volf
53. Pavel Rodr
25. 3. 14 19:30 CESMI GoHosp PK TBC Lachtan A 1. 5:4 (3:0)
GoHogo začali přesněji a rychlejší kombinací si vytvořili tlak, ze kterého padl první gól. Soupeř poté hru vyrovnal, ale po nedůrazu u rohového praporku si srazili odražený míč do vlastní branky. Skóre potom narostlo až na 4:0 a vypadalo to, že je po zápase. GoHosp ale stále chtěli hrát jen dopředu a nestačili se divit - soupeř vyrovnal na 4:4. Nakonec ale štěstěna našla svého koně a v poslední minutě se rozhodlo. Martin Hnídek, Tomáš Mohelský