Pá 4.4.14 18:15 HANSP Lipodur FC A Berlusconi SV   (HL8J)
Pá 4.4.14 19:30 HANSP PAPE Dejvice 64! FC Kobylisy A   (HL4D)
Pá 4.4.14 20:45 HANSP Deko Noční dravci   (HL2B)
Po 23.6.14 18:00 ZAK Farkáň 92 1.FC Kliďas FC   (HL5B)
Po 23.6.14 19:15 ZAK Bratři v triku Blaženka spiders   (HL6A)
Po 23.6.14 20:30 ZAK Digi Prague FC Zelení študáci   (HL8A)

17. 6. 14 19:00 MOTO3 TBC Lachtan A Friends Prague 11. 1:1 (0:0)
Domácí odehráli většinu utkání v počtu 4+1, což jim vůbec nevadilo a naopak mohli utkání dotáhnout do vítězného konce, nebýt chyby v samém závěru utkání, po které hosté dokázali vyrovnat. Rajniš,Dreksler
TBC Lachtan A Friends Prague
Michal Krystín – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Kiril Kirilov, Michal Svatoň, Jan Vejmelka vs Martin Ocelák – Jan Behro, Jan Číhal, Lukáš Jarco, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
40. Jiří Balla 60. Lukáš Jarco
3. 6. 14 19:30 HANSP Friends Prague Slamník I.USP 10. 1:4 (0:2)
Velice kvalitní utkání bez faulů. Lepší vyhrál. Stanislav Smola
Friends Prague Slamník I.USP
Martin Lukeš – Jan Behro, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Jakub Smrčka – Ivo Dudek, František Fatka, Martin Kostříž, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michal Rambousek, Lukáš Truxa
58. Jan Zavadil 16. Lukáš Truxa
18. František Fatka
42. Tomáš Mleziva
54. Ivo Dudek
27. 5. 14 19:30 DEKAN Merck stars Friends Prague 9. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání v prvním poločase, ale ve druhém již mělo převahu mužstvo Friends Prague, které toho ovšem nedokázalo využít gólově. Oproti tomu soupeř Merck Stars využil svoz příležitost a vstřelil rozhodující gól. Jindřich
Merck stars Friends Prague
Ivan Kašpar – Šimon Čepek, Miloslav Gaube, Michal Janků, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Jaroslav Štolfa vs Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
32. Zdeněk Krejčí
20. 5. 14 18:15 MIKU3 Friends Prague Penco FC 8. 3:0 (3:0)
Domácí hráli celý zápas od obrany a díky skvělému brankáři vyhráli.
Friends Prague Penco FC
Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Lukáš Jarco, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Martin Dankanin – Patrik Baláž, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Matěj Grebeň, David Prachař, Petr Větrovec, Michal Voith
4. Jan Číhal
18. Aleš Kopeček
26. Lukáš Jarco
13. 5. 14 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Friends Prague 7. 2:6 (0:1)
Pohledné utkání, ve kterém vyhrál lepší tým. Hosté dalo na začátku každého poločasu gól, jinak góly padaly až v poslední čtvrtině utkání. Nicméně nejkrásnější gól dal hráč hostí Růžek. Petr Daniel, Petr Vaněk
Morová rána 1.FC Friends Prague
Jan Kovařík – Aleš Ehrenberger, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, Klaus Šilhán vs Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Lukáš Jarco, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
16. Jan Číhal
6. 5. 14 19:30 CESMI Friends Prague GoHosp PK 6. 4:1 (3:1)
Ze strany GoHosp zbytečně nervózní utkání, Friends Prague byli jasně lepší.
Friends Prague GoHosp PK
Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Lukáš Jarco, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Michal Zajíček, Jan Zavadil vs Patrik Kameš – Alen Guerra Arregui, Ondřej Kupec, Vilém Řehák, Vladimír Vaněk, Lukáš Zavadil
4., 26. Jan Číhal
28. Jan Zavadil
52. Aleš Kopeček
14. Vladimír Vaněk
29. 4. 14 20:45 TEMPO Friends Prague Tycho de Brahe FC A 5. 3:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza.
Friends Prague Tycho de Brahe FC A
Martin Lukeš – Jan Behro, Jan Číhal, Lukáš Jarco, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Michal Zajíček, Jan Zavadil vs Milan Dvonč – Adriano Brugioni, Vladimír Chrástecký, Jan Holan, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Aleš Netolický, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek
14. Aleš Kopeček
27. Otakar Nehasil
60. Lukáš Jarco
20. Rudolf Růžek
24. Adriano Brugioni
32. Daniel Martiška
22. 4. 14 19:30 MIKU4 Alkohol Tea FC Friends Prague 4. 2:0 (0:0)
Velice vyrovnaný zápas rozhodl náhodný gól přes celé hřiště. Hosté poté tlačili, ale vyrovnat nedokázali. Naopak ještě inkasovali z rychlého brejku. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Alkohol Tea FC Friends Prague
Daniel Marek – Pavel Brabec, Jan Procházka, Zdeněk Roubal, Martin Soška, Tomáš Václavík vs Martin Ocelák – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Michal Zajíček
37. Martin Soška
58. Pavel Brabec
40. Aleš Kopeček
15. 4. 14 20:45 MIKU1 Friends Prague A.G.Č.V. 3. 1:9 (1:1)
Jednoznačná záležitost A.G.Č.V. V druhé půli rozhodla tsunami a na jeden dotek zakončení. Janča,Horák
Friends Prague A.G.Č.V.
Martin Lukeš – Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Michal Zajíček, Jan Záruba vs Marek Holko – Jiří Hendrich ml., Daniel Krynický, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek
23. Otakar Nehasil 29., 48., 51. Stanislav Pech
40., 47., 54., 57. Ondřej Urbánek
52. Jiří Hendrich ml.
58. Daniel Krynický
8. 4. 14 19:45 HRAB3 The Wall Friends Prague 2. 5:1 (1:0)
Domácí vedeni nejlepším hráčem utkání Jindřichem dokázali využít svých standardních situací a zaslouženě vyhráli. Sisak
The Wall Friends Prague
Pavel Knob – Marek Boura, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Artem Kuranov, Jan Topinka, Petr Vonka vs Jan Záruba – Jan Behro, Jan Číhal, Lukáš Jarco, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Michal Zajíček, Jan Zavadil
17. OG
34., 54. Petr Jindřich
47. Petr Vonka
52. Jan Topinka
50. Michal Korejčík
25. 3. 14 17:00 BECH Friends Prague Spajta 1905 1. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém o výhře rozhodl hattrickem domácí Korejčík. Boubín
Friends Prague Spajta 1905
Martin Lukeš – Jan Behro, Aleš Kopeček, Michal Korejčík, Otakar Nehasil, Martin Ocelák, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Martin Šimanovský – Martin Čermák, Petr Čermák, Tomáš Čermák, Pavel Fajt, Matěj Klimeš, Tomáš Řehák, Martin Sýkora